ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
58 | RA | 5 | 21.7. 11:10 | 1 | 3:37.081 | K2 dorostenci 1000 m | Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA | |
58 | RA | 6 | 21.7. 11:10 | 2 | 3:39.761 | 02.680 | K2 dorostenci 1000 m | Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD |
58 | RA | 4 | 21.7. 11:10 | 3 | 3:42.676 | 05.595 | K2 dorostenci 1000 m | Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP |
58 | RA | 7 | 21.7. 11:10 | 4 | 3:48.376 | 11.295 | K2 dorostenci 1000 m | Novotný Lukáš 2002 TSE, Andrušík Radek 2002 TSE |
58 | RA | 2 | 21.7. 11:10 | 5 | 3:49.666 | 12.585 | K2 dorostenci 1000 m | Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS |
58 | RA | 8 | 21.7. 11:10 | 6 | 3:50.021 | 12.940 | K2 dorostenci 1000 m | Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP |
58 | RA | 1 | 21.7. 11:10 | 7 | 4:02.606 | 25.525 | K2 dorostenci 1000 m | Kaiser Jaroslav 2002 CHO, Stanko Petr 2001 CHO |
58 | RA | 9 | 21.7. 11:10 | 8 | 4:04.501 | 27.420 | K2 dorostenci 1000 m | Holý Matěj 2001 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO |
58 | RA | 3 | 21.7. 11:10 | 9 | 4:17.751 | 40.670 | K2 dorostenci 1000 m | Řezníček Matouš 2002 KAD, Pjajčík Michal 2001 ONV |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
59 | RB | 6 | 21.7. 11:14 | 1 | 3:38.121 | K2 dorostenci 1000 m | Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR | |
59 | RB | 4 | 21.7. 11:14 | 2 | 3:39.591 | 01.470 | K2 dorostenci 1000 m | Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS |
59 | RB | 2 | 21.7. 11:14 | 3 | 3:41.931 | 03.810 | K2 dorostenci 1000 m | Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO |
59 | RB | 5 | 21.7. 11:14 | 4 | 3:46.606 | 08.485 | K2 dorostenci 1000 m | Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM |
59 | RB | 3 | 21.7. 11:14 | 5 | 3:51.621 | 13.500 | K2 dorostenci 1000 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC |
59 | RB | 7 | 21.7. 11:14 | 6 | 3:53.341 | 15.220 | K2 dorostenci 1000 m | Kotrč Aleš 2002 ZBR, Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
59 | RB | 8 | 21.7. 11:14 | 7 | 3:57.261 | 19.140 | K2 dorostenci 1000 m | Plecháč Ondřej 2002 SED, Perol Benjamín 2001 SED |
59 | RB | 1 | 21.7. 11:14 | 8 | 3:58.946 | 20.825 | K2 dorostenci 1000 m | Malý Matyáš 2002 TYN, Sobíšek David 2001 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
60 | RC | 1 | 21.7. 11:18 | DNS | K2 dorostenci 1000 m | Stanko Jiří 2002 CHO, Tanglmajer Aleš 2002 CHO | ||
60 | RC | 2 | 21.7. 11:18 | DQ | K2 dorostenci 1000 m | Kobliha Lukáš 2001 OLO, Pavlík Josef 2001 HRA | ||
60 | RC | 4 | 21.7. 11:18 | 1 | 3:40.006 | K2 dorostenci 1000 m | Macháček Jan 2002 PRV, Mach Zdeněk 2002 PRV | |
60 | RC | 5 | 21.7. 11:18 | 2 | 3:41.636 | 01.630 | K2 dorostenci 1000 m | Cerman Vladimír 2002 LIB, Šulitka Jan 2002 DEC |
60 | RC | 6 | 21.7. 11:18 | 3 | 3:44.786 | 04.780 | K2 dorostenci 1000 m | Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL |
60 | RC | 7 | 21.7. 11:18 | 4 | 3:47.296 | 07.290 | K2 dorostenci 1000 m | Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV |
60 | RC | 3 | 21.7. 11:18 | 5 | 4:02.271 | 22.265 | K2 dorostenci 1000 m | Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
60 | RC | 8 | 21.7. 11:18 | 6 | 4:11.411 | 31.405 | K2 dorostenci 1000 m | Žáček Jakub 2002 DEC, Macek Miloš 2001 DEC |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
109 | MA | 5 | 21.7. 15:00 | 1 | 3:39.646 | K2 dorostenci 1000 m | Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP | |
109 | MA | 7 | 21.7. 15:00 | 2 | 3:40.371 | 00.725 | K2 dorostenci 1000 m | Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM |
109 | MA | 4 | 21.7. 15:00 | 3 | 3:43.126 | 03.480 | K2 dorostenci 1000 m | Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO |
109 | MA | 1 | 21.7. 15:00 | 4 | 3:45.511 | 05.865 | K2 dorostenci 1000 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC |
109 | MA | 2 | 21.7. 15:00 | 5 | 3:45.581 | 05.935 | K2 dorostenci 1000 m | Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV |
109 | MA | 9 | 21.7. 15:00 | 6 | 3:51.231 | 11.585 | K2 dorostenci 1000 m | Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
109 | MA | 3 | 21.7. 15:00 | 7 | 3:55.526 | 15.880 | K2 dorostenci 1000 m | Novotný Lukáš 2002 TSE, Andrušík Radek 2002 TSE |
109 | MA | 8 | 21.7. 15:00 | 8 | 3:59.066 | 19.420 | K2 dorostenci 1000 m | Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS |
109 | MA | 6 | 21.7. 15:00 | 9 | 4:01.756 | 22.110 | K2 dorostenci 1000 m | Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
137 | F2 | 7 | 21.7. 17:15 | 1 | 3:46.796 | K2 dorostenci 1000 m | Novotný Lukáš 2002 TSE, Andrušík Radek 2002 TSE | |
137 | F2 | 1 | 21.7. 17:15 | 2 | 3:47.926 | 01.130 | K2 dorostenci 1000 m | Žáček Jakub 2002 DEC, Macek Miloš 2001 DEC |
137 | F2 | 4 | 21.7. 17:15 | 3 | 3:48.436 | 01.640 | K2 dorostenci 1000 m | Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
137 | F2 | 5 | 21.7. 17:15 | 4 | 3:49.961 | 03.165 | K2 dorostenci 1000 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC |
137 | F2 | 6 | 21.7. 17:15 | 5 | 3:50.026 | 03.230 | K2 dorostenci 1000 m | Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV |
137 | F2 | 2 | 21.7. 17:15 | 6 | 3:53.076 | 06.280 | K2 dorostenci 1000 m | Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP |
137 | F2 | 3 | 21.7. 17:15 | 7 | 3:55.901 | 09.105 | K2 dorostenci 1000 m | Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS |
137 | F2 | 9 | 21.7. 17:15 | 8 | 3:59.606 | 12.810 | K2 dorostenci 1000 m | Kotrč Aleš 2002 ZBR, Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
137 | F2 | 8 | 21.7. 17:15 | 9 | 4:12.561 | 25.765 | K2 dorostenci 1000 m | Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
138 | F1 | 4 | 21.7. 17:20 | 1 | 3:33.706 | K2 dorostenci 1000 m | Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA | |
138 | F1 | 5 | 21.7. 17:20 | 2 | 3:36.006 | 02.300 | K2 dorostenci 1000 m | Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR |
138 | F1 | 7 | 21.7. 17:20 | 3 | 3:36.326 | 02.620 | K2 dorostenci 1000 m | Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD |
138 | F1 | 2 | 21.7. 17:20 | 4 | 3:36.996 | 03.290 | K2 dorostenci 1000 m | Cerman Vladimír 2002 LIB, Šulitka Jan 2002 DEC |
138 | F1 | 3 | 21.7. 17:20 | 5 | 3:38.936 | 05.230 | K2 dorostenci 1000 m | Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS |
138 | F1 | 8 | 21.7. 17:20 | 6 | 3:41.211 | 07.505 | K2 dorostenci 1000 m | Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP |
138 | F1 | 6 | 21.7. 17:20 | 7 | 3:41.326 | 07.620 | K2 dorostenci 1000 m | Macháček Jan 2002 PRV, Mach Zdeněk 2002 PRV |
138 | F1 | 9 | 21.7. 17:20 | 8 | 3:49.201 | 15.495 | K2 dorostenci 1000 m | Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO |
138 | F1 | 1 | 21.7. 17:20 | 9 | 3:52.951 | 19.245 | K2 dorostenci 1000 m | Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM |