ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
316 | RA | 5 | 23.7. 08:00 | 1 | 38.051 | K1 junioři 200 m | Volák David 1999 NYM | |
316 | RA | 4 | 23.7. 08:00 | 2 | 40.441 | 02.390 | K1 junioři 200 m | Müller Vojtěch 1999 KAD |
316 | RA | 2 | 23.7. 08:00 | 3 | 40.556 | 02.505 | K1 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP |
316 | RA | 1 | 23.7. 08:00 | 4 | 41.071 | 03.020 | K1 junioři 200 m | Kopanica Zdeněk 1999 SPA |
316 | RA | 6 | 23.7. 08:00 | 5 | 42.011 | 03.960 | K1 junioři 200 m | Procházka Jakub 1999 TSE |
316 | RA | 3 | 23.7. 08:00 | 6 | 42.236 | 04.185 | K1 junioři 200 m | Šuba Květoslav 2000 VSO |
316 | RA | 8 | 23.7. 08:00 | 7 | 43.996 | 05.945 | K1 junioři 200 m | Vlk Josef 2000 DEC |
316 | RA | 7 | 23.7. 08:00 | 8 | 49.336 | 11.285 | K1 junioři 200 m | Lipold Kryštof 2000 MOD |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
317 | RB | 5 | 23.7. 08:03 | 1 | 39.671 | K1 junioři 200 m | Háza Hynek 1999 DEC | |
317 | RB | 1 | 23.7. 08:03 | 2 | 41.501 | 01.830 | K1 junioři 200 m | Blažíček Jan 1999 SOP |
317 | RB | 4 | 23.7. 08:03 | 3 | 41.756 | 02.085 | K1 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB |
317 | RB | 8 | 23.7. 08:03 | 4 | 41.911 | 02.240 | K1 junioři 200 m | Kolesa Vojtěch 2000 MOD |
317 | RB | 7 | 23.7. 08:03 | 5 | 42.016 | 02.345 | K1 junioři 200 m | Dvořák Lukáš 2000 USK |
317 | RB | 2 | 23.7. 08:03 | 6 | 42.411 | 02.740 | K1 junioři 200 m | Šmátrala Patrik 2000 KAD |
317 | RB | 3 | 23.7. 08:03 | 7 | 47.311 | 07.640 | K1 junioři 200 m | Konvalinka Matěj 1999 TSE |
317 | RB | 6 | 23.7. 08:03 | 8 | 52.216 | 12.545 | K1 junioři 200 m | Libiš Jan 2000 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
318 | RC | 5 | 23.7. 08:06 | 1 | 38.671 | K1 junioři 200 m | Zadražil Lukáš 1999 SPA | |
318 | RC | 2 | 23.7. 08:06 | 2 | 39.711 | 01.040 | K1 junioři 200 m | Barranco Eddy 2000 PUE |
318 | RC | 4 | 23.7. 08:06 | 3 | 40.866 | 02.195 | K1 junioři 200 m | Novotný Adam 2000 CHO |
318 | RC | 3 | 23.7. 08:06 | 4 | 42.581 | 03.910 | K1 junioři 200 m | Šmátrala Filip 2000 KAD |
318 | RC | 8 | 23.7. 08:06 | 5 | 43.076 | 04.405 | K1 junioři 200 m | Štemberk Jáchym 2000 TSE |
318 | RC | 7 | 23.7. 08:06 | 6 | 44.331 | 05.660 | K1 junioři 200 m | Vlach Tadeáš 2000 UNL |
318 | RC | 6 | 23.7. 08:06 | 7 | 46.956 | 08.285 | K1 junioři 200 m | Vávra Václav 2000 SED |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
319 | RD | 5 | 23.7. 08:09 | 1 | 39.456 | K1 junioři 200 m | Fridrych Tomáš 2000 CHO | |
319 | RD | 6 | 23.7. 08:09 | 3 | 42.046 | 02.590 | K1 junioři 200 m | Záruba Štěpán 1999 KVS |
319 | RD | 4 | 23.7. 08:09 | 4 | 42.276 | 02.820 | K1 junioři 200 m | Balane Daniel 2000 TSE |
319 | RD | 2 | 23.7. 08:09 | 5 | 43.266 | 03.810 | K1 junioři 200 m | Vyleťal Jakub 2000 PDM |
319 | RD | 3 | 23.7. 08:09 | 6 | 43.956 | 04.500 | K1 junioři 200 m | Kotěra Jiří 2000 CER |
319 | RD | 7 | 23.7. 08:09 | 7 | 44.696 | 05.240 | K1 junioři 200 m | Rulík Antonín 2000 OLO |
319 | RD | 8 | 23.7. 08:09 | 8 | 54.181 | 14.725 | K1 junioři 200 m | Sodomka Lukáš 2000 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
360 | MA | 3 | 23.7. 10:12 | 1 | 39.316 | K1 junioři 200 m | Novotný Adam 2000 CHO | |
360 | MA | 4 | 23.7. 10:12 | 2 | 39.736 | 00.420 | K1 junioři 200 m | Müller Vojtěch 1999 KAD |
360 | MA | 2 | 23.7. 10:12 | 3 | 40.071 | 00.755 | K1 junioři 200 m | Balane Daniel 2000 TSE |
360 | MA | 5 | 23.7. 10:12 | 4 | 40.106 | 00.790 | K1 junioři 200 m | Urrerepon Thomas 1999 PUE |
360 | MA | 6 | 23.7. 10:12 | 5 | 40.111 | 00.795 | K1 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB |
360 | MA | 9 | 23.7. 10:12 | 6 | 41.931 | 02.615 | K1 junioři 200 m | Šuba Květoslav 2000 VSO |
360 | MA | 8 | 23.7. 10:12 | 7 | 42.021 | 02.705 | K1 junioři 200 m | Štemberk Jáchym 2000 TSE |
360 | MA | 7 | 23.7. 10:12 | 8 | 42.136 | 02.820 | K1 junioři 200 m | Kopanica Zdeněk 1999 SPA |
360 | MA | 1 | 23.7. 10:12 | 9 | 43.501 | 04.185 | K1 junioři 200 m | Dvořák Lukáš 2000 USK |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
361 | MB | 5 | 23.7. 10:15 | 1 | 39.666 | K1 junioři 200 m | Barranco Eddy 2000 PUE | |
361 | MB | 6 | 23.7. 10:15 | 2 | 39.906 | 00.240 | K1 junioři 200 m | Záruba Štěpán 1999 KVS |
361 | MB | 8 | 23.7. 10:15 | 3 | 40.231 | 00.565 | K1 junioři 200 m | Procházka Jakub 1999 TSE |
361 | MB | 4 | 23.7. 10:15 | 4 | 40.246 | 00.580 | K1 junioři 200 m | Blažíček Jan 1999 SOP |
361 | MB | 3 | 23.7. 10:15 | 5 | 41.251 | 01.585 | K1 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP |
361 | MB | 7 | 23.7. 10:15 | 6 | 41.721 | 02.055 | K1 junioři 200 m | Kolesa Vojtěch 2000 MOD |
361 | MB | 1 | 23.7. 10:15 | 7 | 42.686 | 03.020 | K1 junioři 200 m | Vyleťal Jakub 2000 PDM |
361 | MB | 9 | 23.7. 10:15 | 8 | 42.691 | 03.025 | K1 junioři 200 m | Šmátrala Patrik 2000 KAD |
361 | MB | 2 | 23.7. 10:15 | 9 | 43.411 | 03.745 | K1 junioři 200 m | Šmátrala Filip 2000 KAD |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
394 | F2 | 7 | 23.7. 12:44 | 1 | 39.621 | K1 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB | |
394 | F2 | 5 | 23.7. 12:44 | 2 | 40.161 | 00.540 | K1 junioři 200 m | Procházka Jakub 1999 TSE |
394 | F2 | 4 | 23.7. 12:44 | 3 | 40.361 | 00.740 | K1 junioři 200 m | Urrerepon Thomas 1999 PUE |
394 | F2 | 6 | 23.7. 12:44 | 4 | 40.426 | 00.805 | K1 junioři 200 m | Blažíček Jan 1999 SOP |
394 | F2 | 3 | 23.7. 12:44 | 5 | 41.001 | 01.380 | K1 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP |
394 | F2 | 8 | 23.7. 12:44 | 6 | 41.061 | 01.440 | K1 junioři 200 m | Kolesa Vojtěch 2000 MOD |
394 | F2 | 2 | 23.7. 12:44 | 7 | 41.916 | 02.295 | K1 junioři 200 m | Šuba Květoslav 2000 VSO |
394 | F2 | 9 | 23.7. 12:44 | 8 | 41.946 | 02.325 | K1 junioři 200 m | Štemberk Jáchym 2000 TSE |
394 | F2 | 1 | 23.7. 12:44 | 9 | 42.466 | 02.845 | K1 junioři 200 m | Vyleťal Jakub 2000 PDM |
Postup z rozjížďky - 1.->F1, 2.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 2. + 3. na as ->F1, 3.- 7. ->F2 | ||||||||
395 | F1 | 5 | 23.7. 12:48 | 1 | 37.351 | K1 junioři 200 m | Volák David 1999 NYM | |
395 | F1 | 7 | 23.7. 12:48 | 2 | 38.001 | 00.650 | K1 junioři 200 m | Fridrych Tomáš 2000 CHO |
395 | F1 | 6 | 23.7. 12:48 | 3 | 38.216 | 00.865 | K1 junioři 200 m | Háza Hynek 1999 DEC |
395 | F1 | 4 | 23.7. 12:48 | 4 | 38.491 | 01.140 | K1 junioři 200 m | Zadražil Lukáš 1999 SPA |
395 | F1 | 3 | 23.7. 12:48 | 5 | 39.146 | 01.795 | K1 junioři 200 m | Novotný Adam 2000 CHO |
395 | F1 | 9 | 23.7. 12:48 | 6 | 39.666 | 02.315 | K1 junioři 200 m | Müller Vojtěch 1999 KAD |
395 | F1 | 1 | 23.7. 12:48 | 7 | 39.706 | 02.355 | K1 junioři 200 m | Balane Daniel 2000 TSE |
395 | F1 | 8 | 23.7. 12:48 | 8 | 39.881 | 02.530 | K1 junioři 200 m | Barranco Eddy 2000 PUE |
395 | F1 | 2 | 23.7. 12:48 | 9 | 41.286 | 03.935 | K1 junioři 200 m | Záruba Štěpán 1999 KVS |