ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
133 | F1 | 3 | 21.7. 16:55 | 3 | 4:53.071 | 04.235 | K1 veteráni F 1000 m | Tafat Ivan 19 VPL |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
134 | F1 | 3 | 21.7. 17:00 | 1 | 4:54.876 | K1 veteráni G 1000 m | Kocum Mirek 19 LIB | |
134 | F1 | 7 | 21.7. 17:00 | 3 | 5:14.261 | 19.385 | K1 veteráni G 1000 m | Suler Karel 19 PPL |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
149 | F1 | 8 | 21.7. 18:15 | 1 | 1:53.816 | K4 žačky 500 m | Kusovská Adéla 19 MOD, Beránková Valentýna 19 KVS, Počepková Jana 19 DEC, Vrbenská Kateřina 19 CHO | |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
253 | RB | 8 | 22.7. 13:55 | 6 | 1:58.526 | 16.715 | K4 dorostenci 500 m | Kaiser Jaroslav 19 CHO, Řezníček Matouš 19 KAD, Pjajčík Michal 19 ONV, Stanko Petr 19 CHO |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
257 | F1 | 10 | 22.7. 14:55 | 10 | 2:11.426 | 22.240 | K2 ženy 500 m | Stehlíková Kateřina 19 TYN, Stehlíková Ema 19 TYN |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
259 | F1 | 0 | 22.7. 15:05 | 2 | 2:24.071 | 14.930 | C2 kanoistky 500 m | Navrátilová Anna 19 KVS, Havlová Kristýna 19 DEC |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
290 | F1 | 7 | 22.7. 17:50 | 2 | 2:16.931 | 01.520 | C2 veteráni 500 m | Smýkal Tomáš 19 HRA, Mucha Jaroslav 19 KOJ |
290 | F1 | 3 | 22.7. 17:50 | 4 | 2:44.236 | 28.825 | C2 veteráni 500 m | Kocián Václav 19 VPL, Lenfeld Vladimír 19 SLA |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
319 | RD | 1 | 23.7. 08:09 | 2 | 40.141 | 00.685 | K1 junioři 200 m | Urrerepon Thomas 1999 PUR |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
384 | F1 | 10 | 23.7. 12:04 | 7 | 40.006 | 02.470 | K1 dorostenci 200 m | Militký David 19 PDM |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
401 | F1 | 2 | 23.7. 13:12 | 5 | 53.326 | 04.810 | K1 veteráni E+F+G 200 m | Kocum Mirek 19 LIB |
401 | F1 | 8 | 23.7. 13:12 | 7 | 56.111 | 07.595 | K1 veteráni E+F+G 200 m | Pock Jaroslav 19 CHO |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
402 | F1 | 2 | 23.7. 13:16 | 1 | 45.621 | C1 veteráni A+B+C+D 200 | Šulák Libor 19 PRV | |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
414 | F1 | 0 | 23.7. 14:28 | 2 | 54.111 | 06.480 | C2 kanoistky 200 m | Navrátilová Anna 19 KVS, Havlová Kristýna 19 DEC |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
424 | F | 87 | 23.7. 15:25 | 17 | 08:26,4 | 04:02,1 | K2 benjamínky A 1000 m | Šulová Anežka 2005 SPA, Kinclová Marcela 05 MOD |