-   

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
1 RA 6 21.7. 07:30 5 4:50.546 06.980 K1 žáci 1000 m Barini Alessandro 2003 ZBR
2 RB 2 21.7. 07:34 9 5:27.836 1:06.915 K1 žáci 1000 m Saw Morgan Lubo 2004 ZBR
3 RC 8 21.7. 07:38 6 5:07.181 22.180 K1 žáci 1000 m Kurek Luk 2004 ZBR
4 RD 6 21.7. 07:42 2 4:32.286 04.640 K1 žáci 1000 m Fulk Albert 2004 ZBR
5 RE 7 21.7. 07:46 4 4:46.166 14.550 K1 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR
12 RA 8 21.7. 08:14 2 4:01.411 01.890 K1 dorostenci 1000 m Moudr Maty 2002 ZBR
13 RB 8 21.7. 08:18 9 4:44.231 39.225 K1 dorostenci 1000 m Zemnek Richard 2002 ZBR
14 RC 9 21.7. 08:22 8 4:37.401 34.325 K1 dorostenci 1000 m Kotr Ale 2002 ZBR
17 RF 5 21.7. 08:34 1 4:13.786 K1 dorostenci 1000 m Labu Vojtch 2001 ZBR
24 RA 9 21.7. 09:15 DNS K1 muži 500 m Mal Ondej 1994 ZBR
25 RB 1 21.7. 09:18 6 1:50.591 10.010 K1 muži 500 m Lika Josef 1993 ZBR
32 RA 6 21.7. 09:45 3 2:08.196 05.110 K1 juniorky 500 m Vodikov Barbora 2000 ZBR
34 RA 7 21.7. 09:51 2 1:56.436 00.430 K4 žáci 500 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR, Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
34 RA 6 21.7. 09:51 5 2:08.336 12.330 K4 žáci 500 m Kurek Luk 2004 ZBR, Bezdka Matj 2003 CHO, Pibyl Luk 2004 PRV, Hada Petr 2004 PRV
41 RA 1 21.7. 10:12 6 2:43.701 19.670 MK1 benjamínky A 500 m Pitorov Klra 2005 ZBR
42 RB 7 21.7. 10:15 7 2:58.481 37.850 MK1 benjamínky A 500 m Dvokov Elika 2005 ZBR
43 RC 2 21.7. 10:18 DNS MK1 benjamínky A 500 m Kurkov Tereza 2005 ZBR
46 RA 3 21.7. 10:27 DNF K1 dorostenky 500 m Hejnicov Veronika 2002 ZBR
49 RA 7 21.7. 10:36 5 2:34.646 13.055 MK1 benjamínci A 500 m Vee Karel 2005 ZBR
50 RB 8 21.7. 10:39 7 3:01.591 35.235 MK1 benjamínci A 500 m Vaek Otakar 2005 ZBR
51 RC 7 21.7. 10:42 6 2:41.836 21.395 MK1 benjamínci A 500 m Knoka Robert 2005 ZBR
52 RD 1 21.7. 10:45 5 2:46.461 20.735 MK1 benjamínci A 500 m Treybal Jon 2005 ZBR
59 RB 6 21.7. 11:14 1 3:38.121 K2 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR
59 RB 7 21.7. 11:14 6 3:53.341 15.220 K2 dorostenci 1000 m Kotr Ale 2002 ZBR, Moudr Maty 2002 ZBR
63 RA 6 21.7. 11:30 4 4:34.371 26.910 K2 žáci 1000 m Kurek Luk 2004 ZBR, midrkal David 2004 POD
64 RB 2 21.7. 11:34 DQ K2 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
65 RC 2 21.7. 11:38 4 4:18.371 10.320 K2 žáci 1000 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
66 RD 3 21.7. 11:42 6 5:07.346 1:01.210 K2 žáci 1000 m Va Vojtch 2004 POD, Saw Morgan Lubo 2004 ZBR
69 MC 1 21.7. 11:56 8 2:46.691 20.500 MK1 benjamínky A 500 m Pitorov Klra 2005 ZBR
77 RF 1 21.7. 12:21 6 2:57.361 20.865 MK1 benjamínci B 500 m Neumannn Adam 2006 ZBR
80 MB 9 21.7. 12:37 7 2:37.731 18.295 MK1 benjamínci A 500 m Vee Karel 2005 ZBR
80 MB 1 21.7. 12:37 9 2:43.296 23.860 MK1 benjamínci A 500 m Treybal Jon 2005 ZBR
81 MC 9 21.7. 12:40 8 2:42.011 26.545 MK1 benjamínci A 500 m Knoka Robert 2005 ZBR
84 MC 6 21.7. 12:58 3 3:55.726 02.435 K1 dorostenci 1000 m Labu Vojtch 2001 ZBR
84 MC 4 21.7. 12:58 4 3:57.371 04.080 K1 dorostenci 1000 m Moudr Maty 2002 ZBR
89 MB 1 21.7. 13:18 9 6:18.086 1:57.820 K1 žáci 1000 m Barini Alessandro 2003 ZBR
91 MD 6 21.7. 13:26 4 4:33.241 09.185 K1 žáci 1000 m Fulk Albert 2004 ZBR
91 MD 9 21.7. 13:26 5 4:37.436 13.380 K1 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR
93 F1 7 21.7. 13:35 4 3:26.866 09.530 K2 muži 1000 m Kotr David 1992 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR
93 F1 8 21.7. 13:35 6 3:34.096 16.760 K2 muži 1000 m Pokorn Daniel 1994 CHO, Mal Ondej 1994 ZBR
93 F1 1 21.7. 13:35 8 3:44.796 27.460 K2 muži 1000 m Topinka Pavel 1976 ZBR, Prchal Martin 1976 ZBR
95 F1 4 21.7. 13:55 1 1:58.426 K1 ženy 500 m Kinclov Sofie 2000 ZBR
95 F1 8 21.7. 13:55 9 2:17.886 19.460 K1 ženy 500 m Houskov Kateina 1993 ZBR
99 F1 7 21.7. 14:15 5 2:06.486 06.090 K1 juniorky 500 m Vodikov Barbora 2000 ZBR
107 RD 6 21.7. 14:48 7 3:16.321 40.875 MK1 benjamínky B 500 m vbov Marika 2006 ZBR
111 MA 7 21.7. 15:08 6 4:33.401 21.375 K2 žáci 1000 m Kurek Luk 2004 ZBR, midrkal David 2004 POD
112 MB 2 21.7. 15:12 3 4:13.626 02.275 K2 žáci 1000 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
119 RG 2 21.7. 15:44 3 2:44.716 05.935 MK1 benjamínci C 500 m Mike Michal 2007 ZBR
126 RA 8 21.7. 16:15 7 5:47.276 1:23.795 K1 dorostenky 1000 m Hejnicov Veronika 2002 ZBR
130 RA 1 21.7. 16:40 3 4:02.101 01.570 K1 veteráni B 1000 m Prchal Martin 1976 ZBR
130 RA 4 21.7. 16:40 4 4:03.361 02.830 K1 veteráni B 1000 m Topinka Pavel 1976 ZBR
136 F1 7 21.7. 17:10 8 1:58.906 16.740 K4 žáci 500 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR, Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
136 F1 1 21.7. 17:10 9 2:28.066 45.900 K4 žáci 500 m Kurek Luk 2004 ZBR, Bezdka Matj 2003 CHO, Pibyl Luk 2004 PRV, Hada Petr 2004 PRV
137 F2 9 21.7. 17:15 8 3:59.606 12.810 K2 dorostenci 1000 m Kotr Ale 2002 ZBR, Moudr Maty 2002 ZBR
138 F1 5 21.7. 17:20 2 3:36.006 02.300 K2 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR
144 F1 1 21.7. 17:50 4 4:08.406 18.960 K2 ženy 1000 m Vodikov Barbora 2000 ZBR, Voneov Adla 1999 UNL
147 F2 1 21.7. 18:05 8 1:48.851 05.590 K1 muži 500 m Lika Josef 1993 ZBR
156 RA 8 21.7. 18:42 3 1:58.721 01.510 K1 dorostenci 500 m Moudr Maty 2002 ZBR
157 RB 8 21.7. 18:45 9 2:24.471 29.310 K1 dorostenci 500 m Kotr Ale 2002 ZBR
158 RC 6 21.7. 18:48 8 2:21.521 21.345 K1 dorostenci 500 m Zemnek Richard 2002 ZBR
159 RD 4 21.7. 18:51 2 1:56.596 00.545 K1 dorostenci 500 m Labu Vojtch 2001 ZBR
166 RA 3 21.7. 19:12 4 2:05.481 05.150 K2 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
167 RB 8 21.7. 19:15 4 2:07.466 05.720 K2 žáci 500 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
167 RB 1 21.7. 19:15 5 2:14.816 13.070 K2 žáci 500 m Kurek Luk 2004 ZBR, midrkal David 2004 POD
168 RC 3 21.7. 19:18 5 2:18.376 20.750 K2 žáci 500 m Va Vojtch 2004 POD, Saw Morgan Lubo 2004 ZBR
175 RA 1 22.7. 07:45 7 1:11.131 22.795 K1 dorostenky 200 m Hejnicov Veronika 2002 ZBR
182 MC 7 22.7. 08:12 4 1:54.951 02.835 K1 dorostenci 500 m Labu Vojtch 2001 ZBR
182 MC 3 22.7. 08:12 6 1:57.331 05.215 K1 dorostenci 500 m Moudr Maty 2002 ZBR
184 MA 7 22.7. 08:18 5 2:06.861 04.875 K2 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
184 MA 8 22.7. 08:18 8 2:13.681 11.695 K2 žáci 500 m Va Vojtch 2004 POD, Saw Morgan Lubo 2004 ZBR
184 MA 1 22.7. 08:18 9 2:13.966 11.980 K2 žáci 500 m Kurek Luk 2004 ZBR, midrkal David 2004 POD
185 MB 7 22.7. 08:21 6 2:08.491 08.580 K2 žáci 500 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
186 RA 2 22.7. 08:30 5 4:06.001 15.535 K1 muži 1000 m Lika Josef 1993 ZBR
187 RB 2 22.7. 08:33 7 4:15.956 32.305 K1 muži 1000 m Mal Ondej 1994 ZBR
188 RA 9 22.7. 09:00 7 1:01.851 12.465 MK1 benjamínci A 200 m Knoka Robert 2005 ZBR
189 RB 1 22.7. 09:03 4 1:00.196 05.375 MK1 benjamínci A 200 m Vee Karel 2005 ZBR
190 RC 1 22.7. 09:06 7 1:13.891 20.170 MK1 benjamínci A 200 m Vaek Otakar 2005 ZBR
191 RD 1 22.7. 09:09 5 1:05.241 10.585 MK1 benjamínci A 200 m Treybal Jon 2005 ZBR
196 RA 7 22.7. 09:23 7 1:08.971 15.150 MK1 benjamínky A 200 m Dvokov Elika 2005 ZBR
197 RB 2 22.7. 09:26 DNS MK1 benjamínky A 200 m Kurkov Tereza 2005 ZBR
198 RC 3 22.7. 09:29 6 1:03.376 07.630 MK1 benjamínky A 200 m Pitorov Klra 2005 ZBR
206 F2 6 22.7. 10:00 3 4:04.371 02.210 K1 dorostenci 1000 m Moudr Maty 2002 ZBR
207 F1 1 22.7. 10:05 8 4:02.491 10.320 K1 dorostenci 1000 m Labu Vojtch 2001 ZBR
209 F3 4 22.7. 10:15 1 4:37.931 K1 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR
210 F2 3 22.7. 10:20 4 4:34.446 05.070 K1 žáci 1000 m Fulk Albert 2004 ZBR
214 MA 6 22.7. 10:40 1 4:00.791 K1 muži 1000 m Lika Josef 1993 ZBR
214 MA 1 22.7. 10:40 5 4:09.526 08.735 K1 muži 1000 m Mal Ondej 1994 ZBR
215 RA 3 22.7. 10:54 DNS K2 ženy 500 m Houskov Kateina 1993 ZBR, Vodikov Barbora 2000 ZBR
217 RA 4 22.7. 11:06 2 1:02.816 02.670 MK1 benjamínci C 200 m Mike Michal 2007 ZBR
226 F3 6 22.7. 11:45 3 2:37.746 03.455 MK1 benjamínci A 500 m Vee Karel 2005 ZBR
226 F3 8 22.7. 11:45 6 2:43.531 09.240 MK1 benjamínci A 500 m Knoka Robert 2005 ZBR
226 F3 9 22.7. 11:45 7 2:45.671 11.380 MK1 benjamínci A 500 m Treybal Jon 2005 ZBR
232 RA 6 22.7. 12:15 3 1:49.961 06.600 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR
233 RB 9 22.7. 12:20 8 1:58.836 13.130 K2 dorostenci 500 m Kotr Ale 2002 ZBR, Moudr Maty 2002 ZBR
236 F3 2 22.7. 12:35 7 2:47.806 07.440 MK1 benjamínky A 500 m Pitorov Klra 2005 ZBR
245 RB 8 22.7. 13:16 6 39.891 03.335 K1 muži 200 m Lika Josef 1993 ZBR
252 RA 7 22.7. 13:50 3 1:43.431 03.110 K4 dorostenci 500 m Militk David 2001 PDM, Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR, Sedlek Dan 2001 SOP
252 RA 8 22.7. 13:50 5 1:51.311 10.990 K4 dorostenci 500 m Kotr Ale 2002 ZBR, Kortan Petr 2001 PIS, Moudr Maty 2002 ZBR, Kropek Jan 2002 PIS
256 MB 9 22.7. 14:49 9 53.236 15.475 K1 muži 200 m Lika Josef 1993 ZBR
257 F1 8 22.7. 14:55 6 2:00.901 11.715 K2 ženy 500 m Houskov Kateina 1993 ZBR, Vodikov Barbora 2000 ZBR
266 F2 4 22.7. 15:40 4 1:59.986 02.590 K1 dorostenci 500 m Labu Vojtch 2001 ZBR
266 F2 1 22.7. 15:40 9 2:02.611 05.215 K1 dorostenci 500 m Moudr Maty 2002 ZBR
270 F2 8 22.7. 16:00 5 2:06.381 05.270 K2 žáci 500 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
270 F2 7 22.7. 16:00 7 2:08.631 07.520 K2 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
274 F1 2 22.7. 16:30 8 3:59.056 19.870 K1 muži 1000 m Lika Josef 1993 ZBR
276 F1 2 22.7. 16:40 5 4:29.996 06.645 K1 juniorky 1000 m Vodikov Barbora 2000 ZBR
285 RG 4 22.7. 17:24 4 1:08.671 10.725 MK1 benjamínci B 200 m Neumannn Adam 2006 ZBR
286 F1 3 22.7. 17:30 2 1:37.196 00.350 K4 dorostenci 500 m Militk David 2001 PDM, Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR, Sedlek Dan 2001 SOP
289 F1 3 22.7. 17:45 4 1:52.351 03.900 K2 veteráni B 500 m Topinka Pavel 1976 ZBR, Prchal Martin 1976 ZBR
297 MA 5 22.7. 18:30 2 1:53.936 01.820 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR
298 RA 6 22.7. 18:40 7 1:19.056 15.690 MK1 benjamínky B 200 m vbov Marika 2006 ZBR
305 RA 7 22.7. 19:08 2 50.331 02.765 K1 žáci 200 m Fulk Albert 2004 ZBR
306 RB 7 22.7. 19:11 8 1:02.741 12.840 K1 žáci 200 m Saw Morgan Lubo 2004 ZBR
307 RC 7 22.7. 19:14 4 51.611 05.630 K1 žáci 200 m Strnad David 2003 ZBR
308 RD 7 22.7. 19:17 3 54.551 05.070 K1 žáci 200 m Barini Alessandro 2003 ZBR
309 RE 8 22.7. 19:20 3 54.156 05.940 K1 žáci 200 m Kurek Luk 2004 ZBR
321 RB 4 23.7. 08:15 2 46.111 00.505 K1 juniorky 200 m Vodikov Barbora 2000 ZBR
325 RA 4 23.7. 08:27 2 44.111 01.380 K1 ženy 200 m Kinclov Sofie 2000 ZBR
326 RB 2 23.7. 08:30 5 50.691 07.070 K1 ženy 200 m Houskov Kateina 1993 ZBR
329 RA 2 23.7. 08:39 4 38.621 02.690 K2 muži 200 m Podlouck Martin 1976 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR
331 RA 8 23.7. 08:45 9 50.416 10.315 K1 dorostenci 200 m Zemnek Richard 2002 ZBR
332 RB 3 23.7. 08:48 5 43.516 03.090 K1 dorostenci 200 m Moudr Maty 2002 ZBR
333 RC 8 23.7. 08:51 DNF K1 dorostenci 200 m Kotr Ale 2002 ZBR
336 RF 4 23.7. 09:00 1 41.116 K1 dorostenci 200 m Labu Vojtch 2001 ZBR
343 MB 4 23.7. 09:21 4 47.121 02.525 K1 žáci 200 m Fulk Albert 2004 ZBR
343 MB 2 23.7. 09:21 5 48.836 04.240 K1 žáci 200 m Strnad David 2003 ZBR
343 MB 7 23.7. 09:21 8 51.596 07.000 K1 žáci 200 m Barini Alessandro 2003 ZBR
344 MC 8 23.7. 09:24 8 52.366 09.330 K1 žáci 200 m Kurek Luk 2004 ZBR
351 MA 2 23.7. 09:45 4 49.771 01.965 K1 ženy 200 m Houskov Kateina 1993 ZBR
353 MA 6 23.7. 09:51 2 37.826 01.860 K2 muži 200 m Podlouck Martin 1976 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR
355 MB 8 23.7. 09:57 7 59.011 06.975 MK1 benjamínci A 200 m Vee Karel 2005 ZBR
355 MB 1 23.7. 09:57 8 1:02.296 10.260 MK1 benjamínci A 200 m Treybal Jon 2005 ZBR
356 MC 9 23.7. 10:00 6 58.356 08.135 MK1 benjamínci A 200 m Knoka Robert 2005 ZBR
359 MC 1 23.7. 10:09 7 1:00.921 07.525 MK1 benjamínky A 200 m Pitorov Klra 2005 ZBR
362 MA 4 23.7. 10:18 3 40.176 01.230 K1 dorostenci 200 m Labu Vojtch 2001 ZBR
366 F 24 23.7. 10:35 27 06:19,5 01:27,1 K2 benjamínky B+C 1000 m Rejnov Aneka 2008 ZBR, vbov Marika 06 ZBR
373 F1 1 23.7. 11:16 7 38.041 04.855 K2 muži 200 m Podlouck Martin 1976 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR
374 F1 7 23.7. 11:20 3 43.646 01.635 K1 ženy 200 m Kinclov Sofie 2000 ZBR
377 F3 6 23.7. 11:36 2 48.296 00.995 K1 žáci 200 m Strnad David 2003 ZBR
378 F2 2 23.7. 11:40 7 47.551 01.325 K1 žáci 200 m Fulk Albert 2004 ZBR
384 F1 2 23.7. 12:04 9 40.571 03.035 K1 dorostenci 200 m Labu Vojtch 2001 ZBR
386 F3 6 23.7. 12:12 5 58.076 01.935 MK1 benjamínci A 200 m Vee Karel 2005 ZBR
386 F3 3 23.7. 12:12 8 1:01.396 05.255 MK1 benjamínci A 200 m Treybal Jon 2005 ZBR
387 F2 9 23.7. 12:16 9 58.266 05.850 MK1 benjamínci A 200 m Knoka Robert 2005 ZBR
391 F3 6 23.7. 12:32 5 1:01.716 03.530 MK1 benjamínky A 200 m Pitorov Klra 2005 ZBR
397 F1 6 23.7. 12:56 2 44.746 00.230 K1 juniorky 200 m Vodikov Barbora 2000 ZBR
399 F1 1 23.7. 13:04 3 42.011 02.275 K1 veteráni B 200 m Podlouck Martin 1976 ZBR
399 F1 3 23.7. 13:04 4 42.446 02.710 K1 veteráni B 200 m Prchal Martin 1976 ZBR
405 F1 3 23.7. 13:30 DNF K2 muži 500 m Kotr David 1992 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR
406 F 104 23.7. 13:35 36 05:47,5 01:17,5 K2 benjamínci B+C 1000 m Ondrek Matj 2008 ZBR, vb Hynek 08 ZBR
406 F 124 23.7. 13:35 39 05:50,6 01:20,6 K2 benjamínci B+C 1000 m Mike Michal 2007 ZBR, Neumannn Adam 06 ZBR
407 F2 2 23.7. 13:50 7 4:34.596 19.200 K2 žáci 1000 m Kurek Luk 2004 ZBR, midrkal David 2004 POD
408 F1 1 23.7. 13:55 9 4:20.661 26.300 K2 žáci 1000 m rsk Hubert 2004 POD, Fulk Albert 2004 ZBR
413 F1 5 23.7. 14:24 1 39.771 K2 ženy 200 m Fasnerov Michaela 1992 OLO, Kinclov Sofie 2000 ZBR
417 F1 4 23.7. 14:40 1 43.466 K2 juniorky 200 m Vodikov Barbora 2000 ZBR, Voneov Adla 1999 UNL
420 F 51 23.7. 14:55 9 04:46,0 00:26,8 K2 benjamínci A 1000 m Jirman Jchym 2005 POD, Knoka Robert 05 ZBR
420 F 56 23.7. 14:55 10 04:54,9 00:35,7 K2 benjamínci A 1000 m Vee Karel 2005 ZBR, Treybal Jon 05 ZBR
422 F1 1 23.7. 15:15 8 1:45.811 07.735 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labu Vojtch 2001 ZBR
424 F 79 23.7. 15:25 18 12:23,0 07:58,7 K2 benjamínky A 1000 m Kurkov Tereza 2005 ZBR, Pitorov Klra 05 ZBR
425 F1 8 23.7. 15:40 5 1:28.211 05.900 K4 muži 500 m Topinka Pavel 1976 ZBR, Kotr David 1992 ZBR, Lika Josef 1993 ZBR, Mal Ondej 1994 ZBR