I. NZ Račice + MČR 5km dospělí      -    5.5. 2018 - 7.5. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
1 RA 6 5.5. 08:00 3 4:51.300 07.780 K1 žáci 1000 m Váverka Filip 2005 ONV
2 RB 7 5.5. 08:04 9 5:35.500 56.500 K1 žáci 1000 m Polách František 2005 ONV
3 RC 2 5.5. 08:08 5 5:09.800 32.100 K1 žáci 1000 m Daněk Jindřich 2004 ONV
8 RH 4 5.5. 08:28 2 4:51.806 04.960 K1 žáci 1000 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
10 RB 2 5.5. 08:36 8 5:01.986 38.675 K1 dorostenci 1000 m Váverka Ondřej 2002 ONV
11 RC 8 5.5. 08:40 6 4:55.351 44.145 K1 dorostenci 1000 m Kusák Jiří 2003 ONV
12 RD 1 5.5. 08:44 4 4:39.066 32.205 K1 dorostenci 1000 m Húsek Josef 2003 ONV
17 RB 2 5.5. 09:04 6 4:14.691 21.535 K1 junioři 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
18 RC 2 5.5. 09:08 7 4:42.476 44.360 K1 junioři 1000 m Pjajčík Michal 2001 ONV
23 RD 8 5.5. 09:32 6 1:54.621 12.500 K1 muži 500 m Mlčoch Jakub 1996 ONV
37 RG 1 5.5. 10:28 4 2:24.656 07.405 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
38 RA 7 5.5. 10:32 8 3:00.556 31.130 C1 ženy + juniorky 500 m Húsková Veronika 2001 ONV
39 RB 7 5.5. 10:36 5 2:47.621 17.675 C1 ženy + juniorky 500 m Kyselá Vendula 2001 ONV
40 RA 7 5.5. 10:44 5 4:24.711 16.390 C1 muži 1000 m Janík David 1998 ONV
42 RA 5 5.5. 10:52 1 4:28.921 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
43 RB 3 5.5. 10:56 6 5:31.931 53.965 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
46 RA 6 5.5. 11:08 4 5:33.231 16.250 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
51 MC 3 5.5. 11:28 4 4:38.811 15.330 K1 žáci 1000 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
52 MD 7 5.5. 11:32 7 4:54.551 28.735 K1 žáci 1000 m Váverka Filip 2005 ONV
57 MB 1 5.5. 11:52 9 4:30.866 22.790 K1 junioři 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
65 MC 9 5.5. 12:28 7 2:39.991 11.120 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
66 MA 7 5.5. 12:32 4 2:58.706 03.850 C1 ženy + juniorky 500 m Kyselá Vendula 2001 ONV
67 MA 6 5.5. 12:40 6 4:44.991 08.195 C1 muži 1000 m Janík David 1998 ONV
68 MA 7 5.5. 12:46 6 5:39.661 32.310 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
70 MA 7 5.5. 12:54 2 5:56.311 00.925 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
71 F 49 5.5. 13:10 5 05:38.5 00:19.8 MK1 benjamínci A 1000 m Cícha Tomáš 2006 ONV
71 F 27 5.5. 13:10 14 05:56.7 00:38.0 MK1 benjamínci A 1000 m Podráský Richard 2006 ONV
73 F2 2 5.5. 13:34 5 4:53.641 05.545 K1 žáci 1000 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
86 F3 4 5.5. 14:40 2 2:40.456 01.240 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
90 F1 4 5.5. 15:00 DQ C1 dorostenky + žačky 500 Gavalová Nikola 2005 ONV
92 F1 5 5.5. 15:10 1 4:36.536 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
95 F1 9 5.5. 15:25 8 6:14.271 48.650 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
98 RA 7 5.5. 16:00 7 5:02.591 38.520 K2 žáci 1000 m Daněk Jindřich 2004 ONV, Polách František 2005 ONV
99 RB 6 5.5. 16:04 3 4:54.961 12.340 K2 žáci 1000 m Váverka Filip 2005 ONV, Prchlík Ondřej 2005 ONV
104 RC 8 5.5. 16:24 7 4:28.096 26.035 K2 dorostenci 1000 m Húsek Josef 2003 ONV, Kusák Jiří 2003 ONV
106 RB 7 5.5. 16:32 5 4:04.731 10.585 K2 junioři 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV, Hejcman Jakub 2001 KOJ
106 RB 2 5.5. 16:32 7 4:37.466 43.320 K2 junioři 1000 m Pavlík Josef 2001 HRA, Pjajčík Michal 2001 ONV
113 RD 2 5.5. 17:00 8 6:37.246 1:19.785 K1 žačky 1000 m Gavalová Nikola 2005 ONV
114 RE 7 5.5. 17:04 3 5:44.421 25.495 K1 žačky 1000 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
118 RB 6 5.5. 17:20 3 5:32.686 17.650 C2 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV, Fojtík Adam 2004 PPL
124 F1 1 5.5. 18:05 9 4:03.641 24.240 K2 junioři 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV, Hejcman Jakub 2001 KOJ
125 MA 6 5.5. 18:12 3 4:43.771 08.685 K2 žáci 1000 m Váverka Filip 2005 ONV, Prchlík Ondřej 2005 ONV
126 MB 9 5.5. 18:16 9 5:21.791 44.085 K2 žáci 1000 m Daněk Jindřich 2004 ONV, Polách František 2005 ONV
129 MA 8 5.5. 18:28 8 5:48.496 41.300 K1 žačky 1000 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
133 RA 2 6.5. 08:00 4 2:16.926 03.820 K1 žáci 500 m Váverka Filip 2005 ONV
134 RB 1 6.5. 08:04 8 2:35.821 29.595 K1 žáci 500 m Polách František 2005 ONV
135 RC 2 6.5. 08:08 3 2:24.686 04.275 K1 žáci 500 m Daněk Jindřich 2004 ONV
138 RF 4 6.5. 08:20 1 2:10.986 K1 žáci 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
142 RB 2 6.5. 08:36 7 2:14.881 20.410 K1 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV
143 RC 2 6.5. 08:40 4 2:04.441 08.295 K1 dorostenci 500 m Húsek Josef 2003 ONV
144 RD 8 6.5. 08:44 5 2:13.226 14.770 K1 dorostenci 500 m Kusák Jiří 2003 ONV
152 RA 7 6.5. 09:22 5 1:01.661 07.255 C1 ženy + juniorky 200 m Kyselá Vendula 2001 ONV
152 RA 3 6.5. 09:22 6 1:05.011 10.605 C1 ženy + juniorky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
158 RB 1 6.5. 10:00 8 2:33.371 39.230 K1 junioři 500 m Pjajčík Michal 2001 ONV
159 RC 8 6.5. 10:04 7 2:09.346 12.010 K1 junioři 500 m Pojezný Jan 2001 ONV
161 RA 5 6.5. 10:12 1 2:13.926 C1 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV
162 RB 2 6.5. 10:16 5 2:41.341 14.115 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
164 RB 4 6.5. 10:24 2 3:03.476 08.435 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
171 MA 6 6.5. 10:56 3 1:03.466 00.930 C1 ženy + juniorky 200 m Kyselá Vendula 2001 ONV
171 MA 3 6.5. 10:56 6 1:08.701 06.165 C1 ženy + juniorky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
175 RD 4 6.5. 11:12 2 2:44.921 01.085 MK1 benjamínci A 500 m Podráský Richard 2006 ONV
176 RE 9 6.5. 11:16 2 2:40.611 05.920 MK1 benjamínci A 500 m Cícha Tomáš 2006 ONV
180 F1 6 6.5. 11:45 5 4:15.661 19.470 C2 muži 1000 m Janík David 1998 ONV, Zalubil Jiří 2000 ONV
183 MA 7 6.5. 12:02 5 2:21.366 02.730 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
186 RC 6 6.5. 12:14 4 2:24.741 09.200 K2 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH, Pavlíčková Anna 2004 ONV
194 F1 1 6.5. 12:55 9 1:04.161 10.310 C1 ženy + juniorky 200 m Kyselá Vendula 2001 ONV
195 F1 3 6.5. 13:00 6 2:18.266 1:10.170 C1 dorostenky + žačky 200 Gavalová Nikola 2005 ONV
197 RB 8 6.5. 13:10 5 46.781 02.190 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
198 MA 7 6.5. 13:20 9 2:35.521 22.210 K1 žáci 500 m Daněk Jindřich 2004 ONV
199 MB 6 6.5. 13:24 4 2:18.541 07.730 K1 žáci 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
201 MD 8 6.5. 13:32 4 2:31.321 15.345 K1 žáci 500 m Váverka Filip 2005 ONV
205 MA 6 6.5. 13:48 3 2:53.911 06.385 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
208 F1 5 6.5. 14:05 1 2:06.441 C1 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV
217 MB 7 6.5. 15:04 1 2:37.981 MK1 benjamínci A 500 m Cícha Tomáš 2006 ONV
218 MC 7 6.5. 15:08 3 2:41.866 08.530 MK1 benjamínci A 500 m Podráský Richard 2006 ONV
219 MA 2 6.5. 15:12 2 2:23.316 00.175 K2 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH, Pavlíčková Anna 2004 ONV
222 MA 7 6.5. 15:30 7 49.586 03.220 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
223 F1 6 6.5. 15:35 5 1:03.531 11.675 C2 kanoistky 200 m Řáhová Denisa 2001 PPL, Kyselá Vendula 2001 ONV
223 F1 8 6.5. 15:35 9 1:11.286 19.430 C2 kanoistky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV, Seidlerová Eliška 2001 SEZ
225 F2 2 6.5. 15:44 3 2:20.556 00.615 K1 žáci 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
225 F2 8 6.5. 15:44 9 2:32.981 13.040 K1 žáci 500 m Váverka Filip 2005 ONV
232 RB 6 6.5. 16:25 6 2:03.996 12.685 K2 junioři 500 m Pojezný Jan 2001 ONV, Hejcman Jakub 2001 KOJ
232 RB 8 6.5. 16:25 7 2:16.136 24.825 K2 junioři 500 m Pavlík Josef 2001 HRA, Pjajčík Michal 2001 ONV
234 F1 1 6.5. 16:35 7 2:24.456 10.145 K2 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH, Pavlíčková Anna 2004 ONV
237 F1 9 6.5. 16:50 8 2:59.981 24.390 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
241 F1 4 6.5. 17:10 6 2:43.701 07.765 MK1 benjamínci A 500 m Cícha Tomáš 2006 ONV
241 F1 9 6.5. 17:10 9 2:49.431 13.495 MK1 benjamínci A 500 m Podráský Richard 2006 ONV
247 F1 1 6.5. 17:45 9 4:44.811 23.570 K2 žáci 1000 m Váverka Filip 2005 ONV, Prchlík Ondřej 2005 ONV
250 F3 7 6.5. 18:00 5 5:50.546 19.115 K1 žačky 1000 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
254 F1 6 6.5. 18:30 1 2:06.186 C2 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV, Minařík Jiří 2002 KOJ
256 F1 8 6.5. 18:45 7 5:51.416 37.620 C2 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV, Fojtík Adam 2004 PPL
262 RB 7 7.5. 08:03 7 46.006 06.675 K1 junioři 200 m Pojezný Jan 2001 ONV
263 RC 1 7.5. 08:06 8 52.076 11.705 K1 junioři 200 m Pjajčík Michal 2001 ONV
265 RA 5 7.5. 08:12 1 45.266 C1 junioři 200 m Zalubil Jiří 2000 ONV
266 RB 2 7.5. 08:15 6 54.571 08.450 C1 junioři 200 m Krušina Filip 2000 ONV
270 RD 7 7.5. 08:27 6 39.261 02.735 K1 muži 200 m Mlčoch Jakub 1996 ONV
272 RB 9 7.5. 08:35 8 2:06.211 10.785 C1 muži 500 m Janík David 1998 ONV
281 RG 8 7.5. 09:08 3 54.451 02.310 K1 žačky 200 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
286 RB 4 7.5. 09:23 3 1:04.071 05.700 C1 žáci 200 m Pavlíček Jan 2004 ONV
293 MA 3 7.5. 09:44 2 51.576 00.125 C1 junioři 200 m Krušina Filip 2000 ONV
294 MA 9 7.5. 09:47 8 41.066 02.895 K1 muži 200 m Mlčoch Jakub 1996 ONV
297 RA 6 7.5. 09:56 5 55.341 06.800 K1 žáci 200 m Daněk Jindřich 2004 ONV
298 RB 8 7.5. 09:59 2 53.216 04.055 K1 žáci 200 m Váverka Filip 2005 ONV
299 RC 1 7.5. 10:02 8 1:02.666 11.545 K1 žáci 200 m Polách František 2005 ONV
303 RG 4 7.5. 10:14 3 50.341 04.305 K1 žáci 200 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
306 RB 7 7.5. 10:23 7 49.136 07.280 K1 dorostenci 200 m Kusák Jiří 2003 ONV
307 RC 2 7.5. 10:26 3 48.961 03.050 K1 dorostenci 200 m Váverka Ondřej 2002 ONV
308 RD 3 7.5. 10:29 3 45.971 02.555 K1 dorostenci 200 m Húsek Josef 2003 ONV
313 MB 2 7.5. 10:44 6 57.166 03.850 K1 žačky 200 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
317 F1 6 7.5. 11:05 5 2:42.886 27.130 C2 kanoistky 500 m Řáhová Denisa 2001 PPL, Kyselá Vendula 2001 ONV
317 F1 7 7.5. 11:05 9 3:01.826 46.070 C2 kanoistky 500 m Húsková Veronika 2001 ONV, Seidlerová Eliška 2001 SEZ
321 F1 5 7.5. 11:35 1 46.096 C1 junioři 200 m Zalubil Jiří 2000 ONV
321 F1 1 7.5. 11:35 9 52.491 06.395 C1 junioři 200 m Krušina Filip 2000 ONV
324 MA 6 7.5. 11:50 2 1:01.101 01.030 C1 žáci 200 m Pavlíček Jan 2004 ONV
327 MA 2 7.5. 11:59 3 48.846 02.035 K1 žáci 200 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
328 MB 6 7.5. 12:02 4 50.826 03.980 K1 žáci 200 m Váverka Filip 2005 ONV
329 MA 2 7.5. 12:03 6 45.576 03.175 K1 dorostenci 200 m Húsek Josef 2003 ONV
330 MC 9 7.5. 12:05 8 55.606 09.420 K1 žáci 200 m Daněk Jindřich 2004 ONV
331 MB 2 7.5. 12:06 9 50.271 09.250 K1 dorostenci 200 m Váverka Ondřej 2002 ONV
335 F2 9 7.5. 12:20 7 56.006 02.980 K1 žačky 200 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
342 RB 6 7.5. 12:49 6 42.931 04.150 K2 junioři 200 m Pojezný Jan 2001 ONV, Hejcman Jakub 2001 KOJ
342 RB 7 7.5. 12:49 7 47.916 09.135 K2 junioři 200 m Pavlík Josef 2001 HRA, Pjajčík Michal 2001 ONV
344 F1 9 7.5. 12:55 9 1:03.431 07.870 C1 žáci 200 m Pavlíček Jan 2004 ONV
347 F2 5 7.5. 13:04 2 51.316 00.605 K1 žáci 200 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
347 F2 7 7.5. 13:04 8 54.216 03.505 K1 žáci 200 m Váverka Filip 2005 ONV
349 F3 9 7.5. 13:10 9 49.726 05.635 K1 dorostenci 200 m Váverka Ondřej 2002 ONV
350 F2 8 7.5. 13:14 7 44.691 02.860 K1 dorostenci 200 m Húsek Josef 2003 ONV
353 F1 6 7.5. 13:30 1 43.746 C2 junioři 200 m Zalubil Jiří 2000 ONV, Minařík Jiří 2002 KOJ
357 F 5 7.5. 13:50 4 11:42.7 00:52.3 MK1 benjamínci A - 2 km Cícha Tomáš 2006 ONV
357 F 14 7.5. 13:50 6 11:44.7 00:54.3 MK1 benjamínci A - 2 km Podráský Richard 2006 ONV
358 F 57 7.5. 14:10 3 12:32.1 00:41.2 C1 kanoistky - 2 km Kyselá Vendula 2001 ONV
358 F 65 7.5. 14:10 10 13:59.4 02:08.5 C1 kanoistky - 2 km Húsková Veronika 2001 ONV
362 F 221 7.5. 14:45 17 11:09.6 01:15.0 K1 žačky - 2 km Pavlíčková Anna 2004 ONV
362 F 258 7.5. 14:45 48 12:39.4 02:44.8 K1 žačky - 2 km Gavalová Nikola 2005 ONV
365 F 285 7.5. 16:30 7 26:23.3 01:39.9 C1 muži - 5 km Janík David 1998 ONV
367 F 382 7.5. 17:30 13 09:17.8 00:43.2 K1 junioři - 2 km Pojezný Jan 2001 ONV
367 F 387 7.5. 17:30 27 10:37.1 02:02.5 K1 junioři - 2 km Pjajčík Michal 2001 ONV
368 F 401 7.5. 17:45 1 09:44.0 C1 junioři - 2 km Zalubil Jiří 2000 ONV
368 F 412 7.5. 17:45 11 11:47.0 02:03.0 C1 junioři - 2 km Krušina Filip 2000 ONV
370 F 437 7.5. 17:55 10 12:43.3 01:31.2 C1 žáci - 2 km Pavlíček Jan 2004 ONV
371 F 536 7.5. 18:05 24 10:20.1 01:19.4 K1 dorostenci - 2 km Húsek Josef 2003 ONV
371 F 551 7.5. 18:05 38 11:05.7 02:05.0 K1 dorostenci - 2 km Kusák Jiří 2003 ONV
372 F 614 7.5. 18:30 17 10:26.6 00:49.3 K1 žáci - 2 km Prchlík Ondřej 2005 ONV
372 F 631 7.5. 18:30 26 11:02.7 01:25.4 K1 žáci - 2 km Váverka Filip 2005 ONV
372 F 639 7.5. 18:30 43 11:28.1 01:50.8 K1 žáci - 2 km Daněk Jindřich 2004 ONV
372 F 662 7.5. 18:30 62 12:29.2 02:51.9 K1 žáci - 2 km Polách František 2005 ONV

Archiv starších výsledků