I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
155 RA 5 7.5. 09:48 1 54.326 C1 kanoistky 200 m Ježová Jana 1991 DUP
155 RA 4 7.5. 09:48 2 1:00.336 06.010 C1 kanoistky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
155 RA 3 7.5. 09:48 3 1:04.101 09.775 C1 kanoistky 200 m Kopanicová Eliška 1997 SPA
155 RA 6 7.5. 09:48 4 1:05.511 11.185 C1 kanoistky 200 m Krausová Alena 2002 SHK
155 RA 7 7.5. 09:48 5 1:17.191 22.865 C1 kanoistky 200 m Horáčková Adéla 2003 KVS
155 RA 2 7.5. 09:48 6 1:19.216 24.890 C1 kanoistky 200 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
155 RA 8 7.5. 09:48 7 1:34.296 39.970 C1 kanoistky 200 m Tillerová Andrea 2003 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
156 RB 4 7.5. 09:51 1 55.791 C1 kanoistky 200 m Řáhová Denisa 2001 PPL
156 RB 5 7.5. 09:51 2 56.086 00.295 C1 kanoistky 200 m Součková Lenka 1990 KVS
156 RB 6 7.5. 09:51 3 57.496 01.705 C1 kanoistky 200 m Navrátilová Anna 1988 KVS
156 RB 8 7.5. 09:51 4 1:02.721 06.930 C1 kanoistky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
156 RB 3 7.5. 09:51 5 1:08.286 12.495 C1 kanoistky 200 m Peterková Nikol 2000 PRV
156 RB 2 7.5. 09:51 6 1:14.536 18.745 C1 kanoistky 200 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
156 RB 7 7.5. 09:51 7 1:18.786 22.995 C1 kanoistky 200 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
156 RB 9 7.5. 09:51 8 1:26.026 30.235 C1 kanoistky 200 m Maříková Veronika 2003 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
157 RC 7 7.5. 09:54 DNS C1 kanoistky 200 m Smrčková Veronika 2001 LIT
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
175 MA 4 7.5. 11:12 1 1:03.071 C1 kanoistky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
175 MA 5 7.5. 11:12 2 1:04.476 01.405 C1 kanoistky 200 m Krausová Alena 2002 SHK
175 MA 2 7.5. 11:12 3 1:07.151 04.080 C1 kanoistky 200 m Peterková Nikol 2000 PRV
175 MA 1 7.5. 11:12 4 1:13.546 10.475 C1 kanoistky 200 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
175 MA 7 7.5. 11:12 5 1:13.836 10.765 C1 kanoistky 200 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
175 MA 6 7.5. 11:12 6 1:15.216 12.145 C1 kanoistky 200 m Horáčková Adéla 2003 KVS
175 MA 9 7.5. 11:12 7 1:19.781 16.710 C1 kanoistky 200 m Maříková Veronika 2003 JAB
175 MA 3 7.5. 11:12 8 1:32.411 29.340 C1 kanoistky 200 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
175 MA 8 7.5. 11:12 9 1:34.856 31.785 C1 kanoistky 200 m Tillerová Andrea 2003 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
199 F2 4 7.5. 14:15 1 1:17.186 C1 kanoistky 200 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
199 F2 5 7.5. 14:15 2 1:17.586 00.400 C1 kanoistky 200 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
199 F2 6 7.5. 14:15 3 1:19.406 02.220 C1 kanoistky 200 m Horáčková Adéla 2003 KVS
199 F2 3 7.5. 14:15 4 1:21.191 04.005 C1 kanoistky 200 m Maříková Veronika 2003 JAB
199 F2 7 7.5. 14:15 5 1:21.816 04.630 C1 kanoistky 200 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
199 F2 2 7.5. 14:15 6 1:38.611 21.425 C1 kanoistky 200 m Tillerová Andrea 2003 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
200 F1 5 7.5. 14:20 1 53.411 C1 kanoistky 200 m Ježová Jana 1991 DUP
200 F1 4 7.5. 14:20 2 57.866 04.455 C1 kanoistky 200 m Součková Lenka 1990 KVS
200 F1 6 7.5. 14:20 3 58.826 05.415 C1 kanoistky 200 m Řáhová Denisa 2001 PPL
200 F1 8 7.5. 14:20 4 1:00.871 07.460 C1 kanoistky 200 m Navrátilová Anna 1988 KVS
200 F1 9 7.5. 14:20 5 1:07.496 14.085 C1 kanoistky 200 m Krausová Alena 2002 SHK
200 F1 3 7.5. 14:20 6 1:08.221 14.810 C1 kanoistky 200 m Kopanicová Eliška 1997 SPA
200 F1 2 7.5. 14:20 7 1:08.761 15.350 C1 kanoistky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
200 F1 7 7.5. 14:20 8 1:11.516 18.105 C1 kanoistky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
200 F1 1 7.5. 14:20 9 1:12.226 18.815 C1 kanoistky 200 m Peterková Nikol 2000 PRV

Archiv starších výsledků