I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
284 F 51 8.5. 11:10 K2 benjamínky B+C 1000 m Lahnerová Viktorie 2007 SPA, Líbalová Michaela 2007 SPA
284 F 55 8.5. 11:10 K2 benjamínky B+C 1000 m Fléglová Alžběta 2007 USK, Svobodová Anna 2007 USK
284 F 56 8.5. 11:10 K2 benjamínky B+C 1000 m Arnošová Julie 2007 LIT, Geprtová Martina 2007 LIT
284 F 57 8.5. 11:10 1 05:22,0 K2 benjamínky B+C 1000 m Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ, Zendulková Klára 2007 KOJ
284 F 45 8.5. 11:10 2 05:25,2 00:03,2 K2 benjamínky B+C 1000 m Sýkorová Helena 2006 SPA, Tmejová Tereza 2006 SPA
284 F 46 8.5. 11:10 3 05:31,9 00:09,9 K2 benjamínky B+C 1000 m Voříšková Karolína 2006 VPL, Voříšková Veronika 2006 VPL
284 F 62 8.5. 11:10 4 05:40,6 00:18,6 K2 benjamínky B+C 1000 m Krušinová Denisa 2006 ONV, Škrabolová Zuzana 2006 SOS
284 F 61 8.5. 11:10 5 06:02,9 00:40,9 K2 benjamínky B+C 1000 m Valsová Veronika 2007 TSE, Kadlečková Barbora 2007 TSE
284 F 53 8.5. 11:10 6 06:05,1 00:43,1 K2 benjamínky B+C 1000 m Humhalová Lucie 2006 USK, Činovcová Lucie 2007 USK
284 F 65 8.5. 11:10 7 06:12,9 00:50,9 K2 benjamínky B+C 1000 m Brabcová Barbora 2006 CHO, Ammerová Patricie 2007 CHO
284 F 52 8.5. 11:10 8 06:16,6 00:54,6 K2 benjamínky B+C 1000 m Horňáková Mirjana 2006 SPA, Blažková Klára 2006 SPA
284 F 49 8.5. 11:10 9 06:22,8 01:00,8 K2 benjamínky B+C 1000 m Zoubková Barbora 2006 JAB, Maříková Daniela 2006 JAB
284 F 63 8.5. 11:10 10 06:27,3 01:05,3 K2 benjamínky B+C 1000 m Hajníková Štěpánka 2006 SPA, Neužilová Jitka 2006 SPA
284 F 48 8.5. 11:10 11 06:41,7 01:19,7 K2 benjamínky B+C 1000 m Kristová Berenika 2008 LIT, Dračková Marie 2006 LIT
284 F 50 8.5. 11:10 12 06:42,6 01:20,6 K2 benjamínky B+C 1000 m Knížková Eliška 2008 SED, Müllerová Anežka 2006 SED
284 F 47 8.5. 11:10 13 06:43,6 01:21,6 K2 benjamínky B+C 1000 m Videmannová Tereza 2007 CHO, Tranžíková Jana 2007 CHO
284 F 60 8.5. 11:10 14 06:58,0 01:36,0 K2 benjamínky B+C 1000 m Martochová Livie 2007 SLH, Smýkalová Darina 2006 SLH
284 F 58 8.5. 11:10 15 07:01,4 01:39,4 K2 benjamínky B+C 1000 m Liková Lucie 2006 CHO, Svobodová Barbora 2007 CHO
284 F 54 8.5. 11:10 16 07:02,2 01:40,2 K2 benjamínky B+C 1000 m Skrovná Ema 2007 SED, Vávrová Emanuela 2008 SED
284 F 64 8.5. 11:10 17 07:04,1 01:42,1 K2 benjamínky B+C 1000 m Zvonková Barbora 2006 SOS, Hastíková Julie 2007 KOJ
284 F 59 8.5. 11:10 18 07:18,0 01:56,0 K2 benjamínky B+C 1000 m Štáfková Beáta 2006 CHO, Průšová Julie 2009 CHO

Archiv starších výsledků