I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
88 RA 1 6.5. 14:36 DNS MK1 benjamínky C 500 m Arnošová Julie 2007 LIT
88 RA 3 6.5. 14:36 DNS MK1 benjamínky C 500 m Baková Nikola 2007 SHK
88 RA 5 6.5. 14:36 1 2:47.816 MK1 benjamínky C 500 m Zendulková Klára 2007 KOJ
88 RA 4 6.5. 14:36 2 2:57.521 09.705 MK1 benjamínky C 500 m Činovcová Lucie 2007 USK
88 RA 6 6.5. 14:36 3 3:04.531 16.715 MK1 benjamínky C 500 m Bišická Linda 2007 CHO
88 RA 2 6.5. 14:36 4 3:16.186 28.370 MK1 benjamínky C 500 m Skrovná Ema 2007 SED
88 RA 9 6.5. 14:36 5 3:26.026 38.210 MK1 benjamínky C 500 m Martochová Livie 2007 SLH
88 RA 7 6.5. 14:36 6 3:32.446 44.630 MK1 benjamínky C 500 m Matoušková Kateřina 2007 PPL
88 RA 8 6.5. 14:36 7 3:33.086 45.270 MK1 benjamínky C 500 m Tranžíková Jana 2007 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
89 RB 7 6.5. 14:40 DNS MK1 benjamínky C 500 m Geprtová Martina 2007 LIT
89 RB 5 6.5. 14:40 1 2:55.236 MK1 benjamínky C 500 m Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ
89 RB 6 6.5. 14:40 2 3:02.301 07.065 MK1 benjamínky C 500 m Ammerová Patricie 2007 CHO
89 RB 4 6.5. 14:40 3 3:04.171 08.935 MK1 benjamínky C 500 m Hastíková Julie 2007 KOJ
89 RB 1 6.5. 14:40 4 3:17.761 22.525 MK1 benjamínky C 500 m Fléglová Alžběta 2007 USK
89 RB 2 6.5. 14:40 5 3:27.331 32.095 MK1 benjamínky C 500 m Líbalová Michaela 2007 POD
89 RB 3 6.5. 14:40 6 3:30.266 35.030 MK1 benjamínky C 500 m Svobodová Alžběta 2007 KVS
89 RB 8 6.5. 14:40 7 3:41.001 45.765 MK1 benjamínky C 500 m Svobodová Barbora 2007 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
90 RC 1 6.5. 14:44 DNF MK1 benjamínky C 500 m Videmannová Tereza 2007 CHO
90 RC 7 6.5. 14:44 DNS MK1 benjamínky C 500 m Matějková Eliška 2007 PIS
90 RC 5 6.5. 14:44 1 2:59.651 MK1 benjamínky C 500 m Valsová Veronika 2007 TSE
90 RC 4 6.5. 14:44 2 3:05.951 06.300 MK1 benjamínky C 500 m Lahnerová Viktorie 2007 SPA
90 RC 8 6.5. 14:44 3 3:20.936 21.285 MK1 benjamínky C 500 m Svobodová Anna 2007 USK
90 RC 3 6.5. 14:44 4 3:28.206 28.555 MK1 benjamínky C 500 m Mádlíková Lucie 2007 UNL
90 RC 6 6.5. 14:44 5 3:30.186 30.535 MK1 benjamínky C 500 m Kadlečková Barbora 2007 TSE
90 RC 2 6.5. 14:44 6 3:32.151 32.500 MK1 benjamínky C 500 m Smýkalová Lucie 2007 HRA

Archiv starších výsledků