Mistrovství ČR na 5 km mládeže a veteránů   I.závod Českého poháru mládeže a Mistrovství ČR klubů II. závod Českého poháru veteránů Memoriál Dr.Karla Popela   -    21.4. 2018 - 22.4. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
30 F1 137 22.4. 10:30 1 14:55,2 K1 benjamínky - C 2km Jedličková Tereza 2008 ZAM
30 F1 144 22.4. 10:30 2 15:11,5 00:16,3 K1 benjamínky - C 2km Csomová Laura 2008 PRV
30 F1 124 22.4. 10:30 3 16:25,5 01:30,3 K1 benjamínky - C 2km Knížková Eliška 2008 SED
30 F1 141 22.4. 10:30 4 16:33,1 01:37,9 K1 benjamínky - C 2km Uhrová Karolína 2008 MOD
30 F1 118 22.4. 10:30 5 17:02,7 02:07,5 K1 benjamínky - C 2km Honců Anna 2008 LSB
30 F1 126 22.4. 10:30 6 17:06,9 02:11,7 K1 benjamínky - C 2km Mensová Hana 2008 SPA
30 F1 107 22.4. 10:30 7 17:22,9 02:27,7 K1 benjamínky - C 2km Filipi Viktorie 2008 HRA
30 F1 105 22.4. 10:30 8 17:25,4 02:30,2 K1 benjamínky - C 2km Kůsová Barbora 2009 SED
30 F1 138 22.4. 10:30 9 17:27,1 02:31,9 K1 benjamínky - C 2km Vávrová Emanuela 2008 SED
30 F1 129 22.4. 10:30 10 17:43,3 02:48,1 K1 benjamínky - C 2km Husinecká Anna 2009 CHO
30 F1 117 22.4. 10:30 11 17:45,4 02:50,2 K1 benjamínky - C 2km Křivánková Agáta 2008 SPA
30 F1 142 22.4. 10:30 12 17:50,5 02:55,3 K1 benjamínky - C 2km Rejnová Anežka 2008 ZBR
30 F1 136 22.4. 10:30 13 17:53,7 02:58,5 K1 benjamínky - C 2km Hartmanová Barbora 2009 ZAM
30 F1 119 22.4. 10:30 14 17:57,1 03:01,9 K1 benjamínky - C 2km Pavlíčková Karolína 2008 ONV
30 F1 135 22.4. 10:30 15 18:00,3 03:05,1 K1 benjamínky - C 2km Kristová Berenika 2008 LIT
30 F1 101 22.4. 10:30 16 18:06,3 03:11,1 K1 benjamínky - C 2km Průšová Julie 2009 CHO
30 F1 133 22.4. 10:30 17 18:11,1 03:15,9 K1 benjamínky - C 2km Divišová Adéla 2008 PPL
30 F1 104 22.4. 10:30 18 18:23,5 03:28,3 K1 benjamínky - C 2km Válková Karolína 2008 DEC
30 F1 122 22.4. 10:30 19 18:33,9 03:38,7 K1 benjamínky - C 2km Sýkorová Linda 2009 SPA
30 F1 103 22.4. 10:30 20 18:38,3 03:43,1 K1 benjamínky - C 2km Žalkovská Barbora 2009 LSB
30 F1 140 22.4. 10:30 21 18:39,9 03:44,7 K1 benjamínky - C 2km Shánělová Karolína 2008 TYN
30 F1 116 22.4. 10:30 22 18:41,2 03:46,0 K1 benjamínky - C 2km Selucká Lucie 2008 MOD
30 F1 111 22.4. 10:30 23 18:52,0 03:56,8 K1 benjamínky - C 2km Šárová Karolína 2008 UNL
30 F1 127 22.4. 10:30 24 18:58,2 04:03,0 K1 benjamínky - C 2km Kupcová Kristýna 2008 NYM
30 F1 120 22.4. 10:30 25 18:59,8 04:04,6 K1 benjamínky - C 2km Lošťáková Anna 2008 USK
30 F1 123 22.4. 10:30 26 19:04,6 04:09,4 K1 benjamínky - C 2km Košnarová Anna 1910 SEZ
30 F1 110 22.4. 10:30 27 19:04,8 04:09,6 K1 benjamínky - C 2km Dostálová Kateřina 2008 CHO
30 F1 131 22.4. 10:30 28 19:13,8 04:18,6 K1 benjamínky - C 2km Junková Oliva 2009 USK
30 F1 125 22.4. 10:30 29 19:15,6 04:20,4 K1 benjamínky - C 2km Ficbauerová Vivien 2009 LSB
30 F1 121 22.4. 10:30 30 19:29,6 04:34,4 K1 benjamínky - C 2km Žučenková Julie 2008 NYM
30 F1 113 22.4. 10:30 31 19:32,2 04:37,0 K1 benjamínky - C 2km Rochová Matylda 2009 SPA
30 F1 109 22.4. 10:30 32 19:44,4 04:49,2 K1 benjamínky - C 2km Fischerová Simona 2008 SPA
30 F1 115 22.4. 10:30 33 19:53,4 04:58,2 K1 benjamínky - C 2km Hradilová Kateřina 2008 KAD
30 F1 106 22.4. 10:30 34 19:58,6 05:03,4 K1 benjamínky - C 2km Káňová Lenka 2008 SOS
30 F1 134 22.4. 10:30 35 20:18,8 05:23,6 K1 benjamínky - C 2km Macsaliová Jana 2008 CER
30 F1 128 22.4. 10:30 36 20:23,3 05:28,1 K1 benjamínky - C 2km Soukupová Anna 2008 SPA
30 F1 143 22.4. 10:30 37 20:58,7 06:03,5 K1 benjamínky - C 2km Hrušková Magdaléna 2009 USK
30 F1 130 22.4. 10:30 38 21:06,4 06:11,2 K1 benjamínky - C 2km Bízková Kateřina 1910 SPA
30 F1 108 22.4. 10:30 39 21:07,6 06:12,4 K1 benjamínky - C 2km Slavíková Eva 2008 USK
30 F1 102 22.4. 10:30 40 21:56,9 07:01,7 K1 benjamínky - C 2km Mensová Veronika 1910 SPA
30 F1 114 22.4. 10:30 41 22:02,5 07:07,3 K1 benjamínky - C 2km Skopalová Eva 2009 SOS
30 F1 132 22.4. 10:30 42 22:09,0 07:13,8 K1 benjamínky - C 2km Havlová Eliška 1911 VSO
30 F1 112 22.4. 10:30 43 22:42,9 07:47,7 K1 benjamínky - C 2km Janů Karolína 2008 CHO
30 F1 139 22.4. 10:30 44 24:33,2 09:38,0 K1 benjamínky - C 2km Hoření Hedvika 2008 KAD

Archiv starších výsledků