I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
221 F 166 7.5. 16:20 MK1 benjamínky C 1000 m Matějková Eliška 2007 PIS
221 F 168 7.5. 16:20 MK1 benjamínky C 1000 m Geprtová Martina 2007 LIT
221 F 173 7.5. 16:20 MK1 benjamínky C 1000 m Arnošová Julie 2007 LIT
221 F 188 7.5. 16:20 MK1 benjamínky C 1000 m Kůsová Barbora 2009 SED
221 F 184 7.5. 16:20 1 05:42,6 MK1 benjamínky C 1000 m Zendulková Klára 2007 KOJ
221 F 182 7.5. 16:20 2 05:45,0 00:02,4 MK1 benjamínky C 1000 m Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ
221 F 169 7.5. 16:20 3 05:58,9 00:16,3 MK1 benjamínky C 1000 m Valsová Veronika 2007 TSE
221 F 163 7.5. 16:20 4 06:07,2 00:24,6 MK1 benjamínky C 1000 m Činovcová Lucie 2007 USK
221 F 185 7.5. 16:20 5 06:18,8 00:36,2 MK1 benjamínky C 1000 m Lahnerová Viktorie 2007 SPA
221 F 187 7.5. 16:20 6 06:22,1 00:39,5 MK1 benjamínky C 1000 m Ammerová Patricie 2007 CHO
221 F 179 7.5. 16:20 7 06:24,4 00:41,8 MK1 benjamínky C 1000 m Bišická Linda 2007 CHO
221 F 181 7.5. 16:20 8 06:30,3 00:47,7 MK1 benjamínky C 1000 m Hastíková Julie 2007 KOJ
221 F 160 7.5. 16:20 9 06:43,2 01:00,6 MK1 benjamínky C 1000 m Knížková Eliška 2008 SED
221 F 177 7.5. 16:20 10 06:48,0 01:05,4 MK1 benjamínky C 1000 m Skrovná Ema 2007 SED
221 F 167 7.5. 16:20 11 06:52,6 01:10,0 MK1 benjamínky C 1000 m Fléglová Alžběta 2007 USK
221 F 174 7.5. 16:20 12 07:10,9 01:28,3 MK1 benjamínky C 1000 m Kadlečková Barbora 2007 TSE
221 F 183 7.5. 16:20 13 07:13,1 01:30,5 MK1 benjamínky C 1000 m Tranžíková Jana 2007 CHO
221 F 192 7.5. 16:20 14 07:15,5 01:32,9 MK1 benjamínky C 1000 m Mádlíková Lucie 2007 UNL
221 F 170 7.5. 16:20 15 07:16,9 01:34,3 MK1 benjamínky C 1000 m Baková Nikola 2007 SHK
221 F 176 7.5. 16:20 16 07:18,0 01:35,4 MK1 benjamínky C 1000 m Matoušková Kateřina 2007 PPL
221 F 180 7.5. 16:20 17 07:19,8 01:37,2 MK1 benjamínky C 1000 m Smýkalová Lucie 2007 HRA
221 F 189 7.5. 16:20 18 07:22,2 01:39,6 MK1 benjamínky C 1000 m Svobodová Anna 2007 USK
221 F 162 7.5. 16:20 19 07:26,9 01:44,3 MK1 benjamínky C 1000 m Svobodová Barbora 2007 CHO
221 F 161 7.5. 16:20 20 07:28,1 01:45,5 MK1 benjamínky C 1000 m Svobodová Alžběta 2007 KVS
221 F 175 7.5. 16:20 21 07:36,1 01:53,5 MK1 benjamínky C 1000 m Martochová Livie 2007 SLH
221 F 172 7.5. 16:20 22 07:37,2 01:54,6 MK1 benjamínky C 1000 m Líbalová Michaela 2007 POD
221 F 171 7.5. 16:20 23 07:38,1 01:55,5 MK1 benjamínky C 1000 m Divišová Adéla 2008 PPL
221 F 164 7.5. 16:20 24 07:50,0 02:07,4 MK1 benjamínky C 1000 m Průšová Julie 2009 CHO
221 F 190 7.5. 16:20 25 07:50,3 02:07,7 MK1 benjamínky C 1000 m Rejnová Anežka 2008 ZBR
221 F 191 7.5. 16:20 26 07:51,0 02:08,4 MK1 benjamínky C 1000 m Videmannová Tereza 2007 CHO
221 F 193 7.5. 16:20 27 07:51,9 02:09,3 MK1 benjamínky C 1000 m Vávrová Emanuela 2008 SED
221 F 178 7.5. 16:20 28 07:58,1 02:15,5 MK1 benjamínky C 1000 m Křivánková Agáta 2008 KVS
221 F 165 7.5. 16:20 29 08:12,9 02:30,3 MK1 benjamínky C 1000 m Slavíková Eva 2008 USK
221 F 186 7.5. 16:20 30 08:14,5 02:31,9 MK1 benjamínky C 1000 m Kristová Berenika 2008 LIT

Archiv starších výsledků