I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
108 RA 5 6.5. 16:52 1 2:54.151 MK1 benjamínky B 500 m Voříšková Veronika 2006 VPL
108 RA 4 6.5. 16:52 2 3:00.561 06.410 MK1 benjamínky B 500 m Humhalová Lucie 2006 USK
108 RA 6 6.5. 16:52 3 3:01.971 07.820 MK1 benjamínky B 500 m Brabcová Barbora 2006 CHO
108 RA 7 6.5. 16:52 4 3:19.886 25.735 MK1 benjamínky B 500 m Zoubková Barbora 2006 JAB
108 RA 2 6.5. 16:52 5 3:25.991 31.840 MK1 benjamínky B 500 m Zvonková Barbora 2006 SOS
108 RA 3 6.5. 16:52 6 3:26.871 32.720 MK1 benjamínky B 500 m Müllerová Anežka 2006 SED
108 RA 8 6.5. 16:52 7 3:27.166 33.015 MK1 benjamínky B 500 m Neužilová Jitka 2006 SPA
108 RA 1 6.5. 16:52 8 3:43.531 49.380 MK1 benjamínky B 500 m Dyntarová Anna 2006 PPL
108 RA 9 6.5. 16:52 9 4:04.726 1:10.575 MK1 benjamínky B 500 m Hajníková Štěpánka 2006 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
109 RB 5 6.5. 16:56 1 2:53.071 MK1 benjamínky B 500 m Tmejová Tereza 2006 SPA
109 RB 4 6.5. 16:56 2 3:02.316 09.245 MK1 benjamínky B 500 m Válková Barbora 2006 NYM
109 RB 6 6.5. 16:56 3 3:06.291 13.220 MK1 benjamínky B 500 m Krušinová Denisa 2006 ONV
109 RB 3 6.5. 16:56 4 3:17.546 24.475 MK1 benjamínky B 500 m Kočandrlová Johana 2006 SED
109 RB 7 6.5. 16:56 5 3:19.201 26.130 MK1 benjamínky B 500 m Mihalová Silvie 2006 USK
109 RB 8 6.5. 16:56 6 3:21.311 28.240 MK1 benjamínky B 500 m Hnídková Aneta 2006 PPL
109 RB 2 6.5. 16:56 7 3:28.556 35.485 MK1 benjamínky B 500 m Maříková Daniela 2006 JAB
109 RB 1 6.5. 16:56 8 3:44.856 51.785 MK1 benjamínky B 500 m Švábová Marika 2006 ZBR
109 RB 9 6.5. 16:56 9 4:06.056 1:12.985 MK1 benjamínky B 500 m Liková Lucie 2006 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
110 RC 9 6.5. 17:00 DNF MK1 benjamínky B 500 m Vaculíková Vendula 2006 USK
110 RC 4 6.5. 17:00 1 2:50.951 MK1 benjamínky B 500 m Serra Carolína 2006 JAB
110 RC 5 6.5. 17:00 2 2:55.536 04.585 MK1 benjamínky B 500 m Škrabolová Zuzana 2006 SOS
110 RC 1 6.5. 17:00 3 2:55.911 04.960 MK1 benjamínky B 500 m Nováková Anna 2006 TYN
110 RC 6 6.5. 17:00 4 2:58.596 07.645 MK1 benjamínky B 500 m Voříšková Karolína 2006 VPL
110 RC 3 6.5. 17:00 5 3:17.756 26.805 MK1 benjamínky B 500 m Blažková Klára 2006 SPA
110 RC 2 6.5. 17:00 6 3:21.211 30.260 MK1 benjamínky B 500 m Jiruchová Magdalena 2006 SOP
110 RC 8 6.5. 17:00 7 3:33.876 42.925 MK1 benjamínky B 500 m Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED
110 RC 7 6.5. 17:00 8 4:25.381 1:34.430 MK1 benjamínky B 500 m Štáfková Beáta 2006 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
111 RD 7 6.5. 17:04 DNS MK1 benjamínky B 500 m Maříková Daniela 2006 JAB
111 RD 8 6.5. 17:04 DNS MK1 benjamínky B 500 m Dračková Marie 2006 LIT
111 RD 4 6.5. 17:04 1 2:53.841 MK1 benjamínky B 500 m Svobodová Eliška 2006 CER
111 RD 5 6.5. 17:04 2 2:59.736 05.895 MK1 benjamínky B 500 m Sýkorová Helena 2006 SPA
111 RD 3 6.5. 17:04 3 3:17.986 24.145 MK1 benjamínky B 500 m Kočandrlová Nella 2006 SED
111 RD 6 6.5. 17:04 4 3:17.991 24.150 MK1 benjamínky B 500 m Horňáková Mirjana 2006 SPA
111 RD 1 6.5. 17:04 5 3:29.826 35.985 MK1 benjamínky B 500 m Obořilová Sabina 2006 HRA
111 RD 2 6.5. 17:04 6 3:45.226 51.385 MK1 benjamínky B 500 m Smýkalová Darina 2006 SLH

Archiv starších výsledků