II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
392 RA 5 4.6. 16:32 1 59.091 MK1 benjamínky B 200 m Svobodová Eliška 2006 CER
392 RA 4 4.6. 16:32 2 1:01.746 02.655 MK1 benjamínky B 200 m Humhalová Lucie 2006 USK
392 RA 6 4.6. 16:32 3 1:02.981 03.890 MK1 benjamínky B 200 m Brabcová Barbora 2006 CHO
392 RA 1 4.6. 16:32 4 1:03.236 04.145 MK1 benjamínky B 200 m Stojkovičová Dominika 2006 SVK
392 RA 9 4.6. 16:32 5 1:08.171 09.080 MK1 benjamínky B 200 m Maříková Daniela 2006 JAB
392 RA 3 4.6. 16:32 6 1:15.481 16.390 MK1 benjamínky B 200 m Müllerová Anežka 2006 SED
392 RA 8 4.6. 16:32 7 1:16.151 17.060 MK1 benjamínky B 200 m Neužilová Jitka 2006 SPA
392 RA 7 4.6. 16:32 8 1:17.221 18.130 MK1 benjamínky B 200 m Mihalová Silvie 2006 USK
392 RA 2 4.6. 16:32 9 1:23.831 24.740 MK1 benjamínky B 200 m Hajníková Štěpánka 2006 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
393 RB 5 4.6. 16:36 DNS MK1 benjamínky B 200 m Tmejová Tereza 2006 SPA
393 RB 1 4.6. 16:36 1 58.801 MK1 benjamínky B 200 m Hvojníková Nikola 2006 SVK
393 RB 4 4.6. 16:36 2 1:03.866 05.065 MK1 benjamínky B 200 m Voříšková Karolína 2006 VPL
393 RB 6 4.6. 16:36 3 1:06.006 07.205 MK1 benjamínky B 200 m Krušinová Denisa 2006 ONV
393 RB 8 4.6. 16:36 4 1:07.126 08.325 MK1 benjamínky B 200 m Zoubková Barbora 2006 JAB
393 RB 7 4.6. 16:36 5 1:11.836 13.035 MK1 benjamínky B 200 m Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED
393 RB 9 4.6. 16:36 6 1:17.926 19.125 MK1 benjamínky B 200 m Liková Lucie 2006 CHO
393 RB 2 4.6. 16:36 7 1:18.851 20.050 MK1 benjamínky B 200 m Vaculíková Vendula 2006 USK
393 RB 3 4.6. 16:36 8 1:19.831 21.030 MK1 benjamínky B 200 m Hnídková Aneta 2006 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
394 RC 1 4.6. 16:40 DNS MK1 benjamínky B 200 m Havlová Sofie 2006 VSO
394 RC 7 4.6. 16:40 DNF MK1 benjamínky B 200 m Štáfková Beáta 2006 CHO
394 RC 5 4.6. 16:40 1 59.741 MK1 benjamínky B 200 m Serra Carolína 2006 JAB
394 RC 2 4.6. 16:40 2 1:03.801 04.060 MK1 benjamínky B 200 m Škrabolová Zuzana 2006 SOS
394 RC 4 4.6. 16:40 3 1:05.346 05.605 MK1 benjamínky B 200 m Válková Barbora 2006 NYM
394 RC 6 4.6. 16:40 4 1:07.876 08.135 MK1 benjamínky B 200 m Kočandrlová Nella 2006 SED
394 RC 9 4.6. 16:40 5 1:11.821 12.080 MK1 benjamínky B 200 m Švábová Marika 2006 ZBR
394 RC 3 4.6. 16:40 6 1:12.766 13.025 MK1 benjamínky B 200 m Horňáková Mirjana 2006 SPA
394 RC 8 4.6. 16:40 7 1:20.851 21.110 MK1 benjamínky B 200 m Dyntarová Anna 2006 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
395 RD 4 4.6. 16:44 1 1:02.496 MK1 benjamínky B 200 m Sýkorová Helena 2006 SPA
395 RD 5 4.6. 16:44 2 1:03.166 00.670 MK1 benjamínky B 200 m Voříšková Veronika 2006 VPL
395 RD 6 4.6. 16:44 3 1:08.241 05.745 MK1 benjamínky B 200 m Kočandrlová Johana 2006 SED
395 RD 3 4.6. 16:44 4 1:10.611 08.115 MK1 benjamínky B 200 m Blažková Klára 2006 SPA
395 RD 8 4.6. 16:44 5 1:11.761 09.265 MK1 benjamínky B 200 m Jiruchová Magdalena 2006 SOP
395 RD 2 4.6. 16:44 6 1:14.046 11.550 MK1 benjamínky B 200 m Zvonková Barbora 2006 SOS
395 RD 7 4.6. 16:44 7 1:18.016 15.520 MK1 benjamínky B 200 m Dračková Marie 2006 LIT
395 RD 1 4.6. 16:44 8 1:19.976 17.480 MK1 benjamínky B 200 m Smýkalová Darina 2006 SLH

Archiv starších výsledků