I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
181 F 22 7.5. 11:50 MK1 benjamínky B 1000 m Dračková Marie 2006 LIT
181 F 38 7.5. 11:50 MK1 benjamínky B 1000 m Jiruchová Magdalena 2006 SOP
181 F 29 7.5. 11:50 1 05:45,0 MK1 benjamínky B 1000 m Svobodová Eliška 2006 CER
181 F 35 7.5. 11:50 2 05:48,0 00:03,0 MK1 benjamínky B 1000 m Tmejová Tereza 2006 SPA
181 F 37 7.5. 11:50 3 05:49,1 00:04,1 MK1 benjamínky B 1000 m Serra Carolína 2006 JAB
181 F 48 7.5. 11:50 4 05:50,4 00:05,4 MK1 benjamínky B 1000 m Voříšková Veronika 2006 VPL
181 F 51 7.5. 11:50 5 05:56,1 00:11,1 MK1 benjamínky B 1000 m Sýkorová Helena 2006 SPA
181 F 99 7.5. 11:50 6 05:56,8 00:11,8 MK1 benjamínky B 1000 m Válková Barbora 2006 NYM
181 F 33 7.5. 11:50 7 06:01,0 00:16,0 MK1 benjamínky B 1000 m Voříšková Karolína 2006 VPL
181 F 45 7.5. 11:50 8 06:04,5 00:19,5 MK1 benjamínky B 1000 m Škrabolová Zuzana 2006 SOS
181 F 28 7.5. 11:50 9 06:10,7 00:25,7 MK1 benjamínky B 1000 m Nováková Anna 2006 TYN
181 F 44 7.5. 11:50 10 06:15,6 00:30,6 MK1 benjamínky B 1000 m Humhalová Lucie 2006 USK
181 F 24 7.5. 11:50 11 06:18,2 00:33,2 MK1 benjamínky B 1000 m Brabcová Barbora 2006 CHO
181 F 43 7.5. 11:50 12 06:35,7 00:50,7 MK1 benjamínky B 1000 m Krušinová Denisa 2006 ONV
181 F 50 7.5. 11:50 13 06:46,3 01:01,3 MK1 benjamínky B 1000 m Kočandrlová Johana 2006 SED
181 F 40 7.5. 11:50 14 06:51,7 01:06,7 MK1 benjamínky B 1000 m Kočandrlová Nella 2006 SED
181 F 23 7.5. 11:50 15 06:53,8 01:08,8 MK1 benjamínky B 1000 m Blažková Klára 2006 SPA
181 F 39 7.5. 11:50 16 06:56,5 01:11,5 MK1 benjamínky B 1000 m Horňáková Mirjana 2006 SPA
181 F 31 7.5. 11:50 17 06:57,0 01:12,0 MK1 benjamínky B 1000 m Hnídková Aneta 2006 PPL
181 F 21 7.5. 11:50 18 07:05,1 01:20,1 MK1 benjamínky B 1000 m Müllerová Anežka 2006 SED
181 F 26 7.5. 11:50 19 07:08,1 01:23,1 MK1 benjamínky B 1000 m Mihalová Silvie 2006 USK
181 F 52 7.5. 11:50 20 07:09,7 01:24,7 MK1 benjamínky B 1000 m Zoubková Barbora 2006 JAB
181 F 36 7.5. 11:50 21 07:10,7 01:25,7 MK1 benjamínky B 1000 m Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED
181 F 47 7.5. 11:50 22 07:13,2 01:28,2 MK1 benjamínky B 1000 m Zvonková Barbora 2006 SOS
181 F 25 7.5. 11:50 23 07:13,9 01:28,9 MK1 benjamínky B 1000 m Neužilová Jitka 2006 SPA
181 F 46 7.5. 11:50 24 07:24,3 01:39,3 MK1 benjamínky B 1000 m Obořilová Sabina 2006 HRA
181 F 41 7.5. 11:50 25 07:33,6 01:48,6 MK1 benjamínky B 1000 m Maříková Daniela 2006 JAB
181 F 27 7.5. 11:50 26 07:39,8 01:54,8 MK1 benjamínky B 1000 m Smýkalová Darina 2006 SLH
181 F 20 7.5. 11:50 27 07:53,3 02:08,3 MK1 benjamínky B 1000 m Švábová Marika 2006 ZBR
181 F 34 7.5. 11:50 28 08:06,7 02:21,7 MK1 benjamínky B 1000 m Vaculíková Vendula 2006 USK
181 F 30 7.5. 11:50 29 08:08,8 02:23,8 MK1 benjamínky B 1000 m Liková Lucie 2006 CHO
181 F 32 7.5. 11:50 30 08:15,9 02:30,9 MK1 benjamínky B 1000 m Hajníková Štěpánka 2006 SPA
181 F 42 7.5. 11:50 31 09:34,5 03:49,5 MK1 benjamínky B 1000 m Štáfková Beáta 2006 CHO

Archiv starších výsledků