I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
48 RA 2 6.5. 11:12 DNF MK1 benjamínky A 500 m Pištorová Klára 2005 ZBR
48 RA 5 6.5. 11:12 1 2:33.136 MK1 benjamínky A 500 m Kukačková Karolína 2005 UNL
48 RA 4 6.5. 11:12 2 2:49.336 16.200 MK1 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO
48 RA 6 6.5. 11:12 3 2:50.836 17.700 MK1 benjamínky A 500 m Blechová Kateřina 2005 TYN
48 RA 1 6.5. 11:12 4 2:57.581 24.445 MK1 benjamínky A 500 m Kinclová Marcela 2005 MOD
48 RA 9 6.5. 11:12 5 3:02.086 28.950 MK1 benjamínky A 500 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
48 RA 8 6.5. 11:12 6 3:07.851 34.715 MK1 benjamínky A 500 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
48 RA 3 6.5. 11:12 7 3:10.281 37.145 MK1 benjamínky A 500 m Šloufová Kristina 2005 PPL
48 RA 7 6.5. 11:12 8 3:43.411 1:10.275 MK1 benjamínky A 500 m Žučenková Sofie 2005 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
49 RB 1 6.5. 11:16 DNS MK1 benjamínky A 500 m Šulová Anežka 2005 SPA
49 RB 6 6.5. 11:16 DNS MK1 benjamínky A 500 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
49 RB 9 6.5. 11:16 DNS MK1 benjamínky A 500 m Dalerová Kateřina 2005 TYN
49 RB 5 6.5. 11:16 1 2:37.746 MK1 benjamínky A 500 m Schořová Johana 2005 UNL
49 RB 4 6.5. 11:16 2 2:46.146 08.400 MK1 benjamínky A 500 m Svozilová Petra 2005 SOS
49 RB 8 6.5. 11:16 3 2:55.271 17.525 MK1 benjamínky A 500 m Merhautová Lucie 2005 SHK
49 RB 7 6.5. 11:16 4 3:04.226 26.480 MK1 benjamínky A 500 m Doubravová Denisa 2005 NYM
49 RB 3 6.5. 11:16 5 3:15.936 38.190 MK1 benjamínky A 500 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
49 RB 2 6.5. 11:16 6 3:29.041 51.295 MK1 benjamínky A 500 m Langmaierová Julie 2005 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
50 RC 3 6.5. 11:20 DNF MK1 benjamínky A 500 m Ficbauerová Ema 2005 LSB
50 RC 7 6.5. 11:20 DNS MK1 benjamínky A 500 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO
50 RC 4 6.5. 11:20 1 2:32.761 MK1 benjamínky A 500 m Sovová Barbora 2005 JAB
50 RC 5 6.5. 11:20 2 2:35.586 02.825 MK1 benjamínky A 500 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
50 RC 6 6.5. 11:20 3 2:49.866 17.105 MK1 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
50 RC 1 6.5. 11:20 4 2:55.911 23.150 MK1 benjamínky A 500 m Kučírková Tereza 2005 ZBR
50 RC 8 6.5. 11:20 5 3:04.251 31.490 MK1 benjamínky A 500 m Pastorová Denisa 2005 TYN
50 RC 9 6.5. 11:20 6 3:24.971 52.210 MK1 benjamínky A 500 m Fidlerová Michaela 2005 MOD
50 RC 2 6.5. 11:20 7 3:31.256 58.495 MK1 benjamínky A 500 m Střesková Natalie 2005 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
51 RD 2 6.5. 11:24 DNF MK1 benjamínky A 500 m Janoušová Markéta 2005 USK
51 RD 3 6.5. 11:24 1 2:34.436 MK1 benjamínky A 500 m Boumová Aneta 2005 TSE
51 RD 5 6.5. 11:24 2 2:37.936 03.500 MK1 benjamínky A 500 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
51 RD 4 6.5. 11:24 3 2:45.041 10.605 MK1 benjamínky A 500 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
51 RD 7 6.5. 11:24 4 2:58.561 24.125 MK1 benjamínky A 500 m Benková Štěpánka 2005 CHO
51 RD 6 6.5. 11:24 5 3:10.311 35.875 MK1 benjamínky A 500 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
51 RD 1 6.5. 11:24 6 3:19.516 45.080 MK1 benjamínky A 500 m Němečková Natálie 2005 CER
51 RD 8 6.5. 11:24 7 3:42.501 1:08.065 MK1 benjamínky A 500 m Pecharová Martina 2005 SLH
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
52 RE 5 6.5. 11:28 1 2:38.626 MK1 benjamínky A 500 m Krausová Karolína 2005 ZAM
52 RE 4 6.5. 11:28 2 2:44.201 05.575 MK1 benjamínky A 500 m Žáčková Barbora 2005 DEC
52 RE 7 6.5. 11:28 3 2:50.101 11.475 MK1 benjamínky A 500 m Kotková Lenka 2005 PRV
52 RE 1 6.5. 11:28 4 2:53.926 15.300 MK1 benjamínky A 500 m Gavalová Nikola 2005 ONV
52 RE 6 6.5. 11:28 5 2:57.201 18.575 MK1 benjamínky A 500 m Hojná Anežka 2005 CER
52 RE 2 6.5. 11:28 6 3:02.531 23.905 MK1 benjamínky A 500 m Herzigová Natálie 2005 PIS
52 RE 8 6.5. 11:28 7 3:15.526 36.900 MK1 benjamínky A 500 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
52 RE 3 6.5. 11:28 8 3:17.046 38.420 MK1 benjamínky A 500 m Hettfleischová Michaela 2005 LIB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
81 MA 5 6.5. 13:48 1 2:27.421 MK1 benjamínky A 500 m Kukačková Karolína 2005 UNL
81 MA 6 6.5. 13:48 2 2:34.061 06.640 MK1 benjamínky A 500 m Boumová Aneta 2005 TSE
81 MA 4 6.5. 13:48 3 2:36.196 08.775 MK1 benjamínky A 500 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
81 MA 3 6.5. 13:48 4 2:48.246 20.825 MK1 benjamínky A 500 m Kotková Lenka 2005 PRV
81 MA 7 6.5. 13:48 5 2:49.511 22.090 MK1 benjamínky A 500 m Merhautová Lucie 2005 SHK
81 MA 8 6.5. 13:48 6 2:57.366 29.945 MK1 benjamínky A 500 m Kinclová Marcela 2005 MOD
81 MA 1 6.5. 13:48 7 2:58.356 30.935 MK1 benjamínky A 500 m Pastorová Denisa 2005 TYN
81 MA 2 6.5. 13:48 8 3:00.421 33.000 MK1 benjamínky A 500 m Benková Štěpánka 2005 CHO
81 MA 9 6.5. 13:48 9 3:02.736 35.315 MK1 benjamínky A 500 m Herzigová Natálie 2005 PIS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
82 MB 5 6.5. 13:52 1 2:30.971 MK1 benjamínky A 500 m Schořová Johana 2005 UNL
82 MB 6 6.5. 13:52 2 2:35.546 04.575 MK1 benjamínky A 500 m Krausová Karolína 2005 ZAM
82 MB 4 6.5. 13:52 3 2:35.691 04.720 MK1 benjamínky A 500 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
82 MB 7 6.5. 13:52 4 2:46.666 15.695 MK1 benjamínky A 500 m Blechová Kateřina 2005 TYN
82 MB 2 6.5. 13:52 5 2:52.111 21.140 MK1 benjamínky A 500 m Gavalová Nikola 2005 ONV
82 MB 8 6.5. 13:52 6 2:57.841 26.870 MK1 benjamínky A 500 m Doubravová Denisa 2005 NYM
82 MB 9 6.5. 13:52 7 2:58.911 27.940 MK1 benjamínky A 500 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
82 MB 1 6.5. 13:52 8 3:02.336 31.365 MK1 benjamínky A 500 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
82 MB 3 6.5. 13:52 9 3:12.461 41.490 MK1 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
83 MC 5 6.5. 13:56 1 2:31.231 MK1 benjamínky A 500 m Sovová Barbora 2005 JAB
83 MC 4 6.5. 13:56 2 2:39.126 07.895 MK1 benjamínky A 500 m Svozilová Petra 2005 SOS
83 MC 6 6.5. 13:56 3 2:42.231 11.000 MK1 benjamínky A 500 m Žáčková Barbora 2005 DEC
83 MC 3 6.5. 13:56 4 2:46.931 15.700 MK1 benjamínky A 500 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
83 MC 7 6.5. 13:56 5 2:51.936 20.705 MK1 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO
83 MC 8 6.5. 13:56 6 2:54.576 23.345 MK1 benjamínky A 500 m Kučírková Tereza 2005 ZBR
83 MC 2 6.5. 13:56 7 2:55.696 24.465 MK1 benjamínky A 500 m Hojná Anežka 2005 CER
83 MC 9 6.5. 13:56 8 3:09.336 38.105 MK1 benjamínky A 500 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
83 MC 1 6.5. 13:56 9 3:13.006 41.775 MK1 benjamínky A 500 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
131 F3 9 6.5. 19:16 1 3:00.841 MK1 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
131 F3 4 6.5. 19:16 2 3:07.026 06.185 MK1 benjamínky A 500 m Hojná Anežka 2005 CER
131 F3 6 6.5. 19:16 3 3:10.236 09.395 MK1 benjamínky A 500 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
131 F3 5 6.5. 19:16 4 3:10.411 09.570 MK1 benjamínky A 500 m Pastorová Denisa 2005 TYN
131 F3 3 6.5. 19:16 5 3:14.896 14.055 MK1 benjamínky A 500 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
131 F3 7 6.5. 19:16 6 3:15.116 14.275 MK1 benjamínky A 500 m Benková Štěpánka 2005 CHO
131 F3 2 6.5. 19:16 7 3:15.186 14.345 MK1 benjamínky A 500 m Herzigová Natálie 2005 PIS
131 F3 8 6.5. 19:16 8 3:26.181 25.340 MK1 benjamínky A 500 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
131 F3 1 6.5. 19:16 9 3:30.586 29.745 MK1 benjamínky A 500 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
132 F2 6 6.5. 19:20 1 2:54.036 MK1 benjamínky A 500 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
132 F2 4 6.5. 19:20 2 2:56.976 02.940 MK1 benjamínky A 500 m Blechová Kateřina 2005 TYN
132 F2 5 6.5. 19:20 3 2:59.751 05.715 MK1 benjamínky A 500 m Kotková Lenka 2005 PRV
132 F2 2 6.5. 19:20 4 3:01.006 06.970 MK1 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO
132 F2 3 6.5. 19:20 5 3:01.021 06.985 MK1 benjamínky A 500 m Merhautová Lucie 2005 SHK
132 F2 7 6.5. 19:20 6 3:05.666 11.630 MK1 benjamínky A 500 m Gavalová Nikola 2005 ONV
132 F2 9 6.5. 19:20 7 3:09.631 15.595 MK1 benjamínky A 500 m Kučírková Tereza 2005 ZBR
132 F2 8 6.5. 19:20 8 3:10.046 16.010 MK1 benjamínky A 500 m Kinclová Marcela 2005 MOD
132 F2 1 6.5. 19:20 9 3:10.906 16.870 MK1 benjamínky A 500 m Doubravová Denisa 2005 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
133 F1 5 6.5. 19:24 1 2:34.331 MK1 benjamínky A 500 m Kukačková Karolína 2005 UNL
133 F1 6 6.5. 19:24 2 2:38.671 04.340 MK1 benjamínky A 500 m Schořová Johana 2005 UNL
133 F1 4 6.5. 19:24 3 2:41.716 07.385 MK1 benjamínky A 500 m Sovová Barbora 2005 JAB
133 F1 2 6.5. 19:24 4 2:42.681 08.350 MK1 benjamínky A 500 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
133 F1 7 6.5. 19:24 5 2:46.531 12.200 MK1 benjamínky A 500 m Boumová Aneta 2005 TSE
133 F1 3 6.5. 19:24 6 2:48.401 14.070 MK1 benjamínky A 500 m Krausová Karolína 2005 ZAM
133 F1 1 6.5. 19:24 7 2:49.256 14.925 MK1 benjamínky A 500 m Žáčková Barbora 2005 DEC
133 F1 9 6.5. 19:24 8 2:52.351 18.020 MK1 benjamínky A 500 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
133 F1 8 6.5. 19:24 9 3:03.096 28.765 MK1 benjamínky A 500 m Svozilová Petra 2005 SOS

Archiv starších výsledků