II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
187 RA 5 3.6. 12:16 1 54.841 MK1 benjamínky A 200 m Kukačková Karolína 2005 UNL
187 RA 4 3.6. 12:16 2 57.071 02.230 MK1 benjamínky A 200 m Švecová Romana 2005 SVK
187 RA 6 3.6. 12:16 3 1:01.966 07.125 MK1 benjamínky A 200 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
187 RA 7 3.6. 12:16 4 1:03.441 08.600 MK1 benjamínky A 200 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
187 RA 8 3.6. 12:16 5 1:07.591 12.750 MK1 benjamínky A 200 m Pastorová Denisa 2005 TYN
187 RA 2 3.6. 12:16 6 1:08.541 13.700 MK1 benjamínky A 200 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO
187 RA 3 3.6. 12:16 7 1:13.836 18.995 MK1 benjamínky A 200 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
187 RA 1 3.6. 12:16 8 1:14.616 19.775 MK1 benjamínky A 200 m Langmaierová Julie 2005 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
188 RB 5 3.6. 12:20 1 57.576 MK1 benjamínky A 200 m Schořová Johana 2005 UNL
188 RB 4 3.6. 12:20 2 1:01.126 03.550 MK1 benjamínky A 200 m Svozilová Petra 2005 SOS
188 RB 8 3.6. 12:20 3 1:01.826 04.250 MK1 benjamínky A 200 m Merhautová Lucie 2005 SHK
188 RB 6 3.6. 12:20 4 1:03.911 06.335 MK1 benjamínky A 200 m Blechová Kateřina 2005 TYN
188 RB 3 3.6. 12:20 5 1:04.291 06.715 MK1 benjamínky A 200 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
188 RB 7 3.6. 12:20 6 1:04.326 06.750 MK1 benjamínky A 200 m Pištorová Klára 2005 ZBR
188 RB 1 3.6. 12:20 7 1:06.501 08.925 MK1 benjamínky A 200 m Doubravová Denisa 2005 NYM
188 RB 2 3.6. 12:20 8 1:10.166 12.590 MK1 benjamínky A 200 m Šloufová Kristina 2005 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
189 RC 2 3.6. 12:24 DNF MK1 benjamínky A 200 m Fidlerová Michaela 2005 MOD
189 RC 5 3.6. 12:24 1 57.056 MK1 benjamínky A 200 m Sovová Barbora 2005 JAB
189 RC 4 3.6. 12:24 2 1:02.341 05.285 MK1 benjamínky A 200 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
189 RC 7 3.6. 12:24 3 1:05.066 08.010 MK1 benjamínky A 200 m Koubová Kateřina 2005 CHO
189 RC 1 3.6. 12:24 4 1:05.606 08.550 MK1 benjamínky A 200 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
189 RC 3 3.6. 12:24 5 1:06.046 08.990 MK1 benjamínky A 200 m Lekešová Dominika 2005 HRA
189 RC 6 3.6. 12:24 6 1:06.081 09.025 MK1 benjamínky A 200 m Hojná Anežka 2005 CER
189 RC 8 3.6. 12:24 7 1:10.401 13.345 MK1 benjamínky A 200 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
190 RD 4 3.6. 12:28 1 58.166 MK1 benjamínky A 200 m Žáčková Barbora 2005 DEC
190 RD 5 3.6. 12:28 2 59.461 01.295 MK1 benjamínky A 200 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
190 RD 7 3.6. 12:28 3 1:05.271 07.105 MK1 benjamínky A 200 m Janoušová Markéta 2005 USK
190 RD 2 3.6. 12:28 4 1:08.231 10.065 MK1 benjamínky A 200 m Kinclová Marcela 2005 MOD
190 RD 1 3.6. 12:28 5 1:09.066 10.900 MK1 benjamínky A 200 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
190 RD 8 3.6. 12:28 6 1:09.486 11.320 MK1 benjamínky A 200 m Benková Štěpánka 2005 CHO
190 RD 3 3.6. 12:28 7 1:15.146 16.980 MK1 benjamínky A 200 m Ficbauerová Ema 2005 LSB
190 RD 6 3.6. 12:28 8 1:18.026 19.860 MK1 benjamínky A 200 m Němečková Natálie 2005 CER
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
191 RE 5 3.6. 12:32 1 59.946 MK1 benjamínky A 200 m Boumová Aneta 2005 TSE
191 RE 6 3.6. 12:32 2 1:01.496 01.550 MK1 benjamínky A 200 m Kotková Lenka 2005 PRV
191 RE 4 3.6. 12:32 3 1:04.956 05.010 MK1 benjamínky A 200 m Krausová Karolína 2005 TSE
191 RE 2 3.6. 12:32 4 1:06.056 06.110 MK1 benjamínky A 200 m Gavalová Nikola 2005 ONV
191 RE 7 3.6. 12:32 5 1:07.126 07.180 MK1 benjamínky A 200 m Herzigová Natálie 2005 PIS
191 RE 8 3.6. 12:32 6 1:14.251 14.305 MK1 benjamínky A 200 m Hettfleischová Michaela 2005 LIB
191 RE 3 3.6. 12:32 7 1:17.196 17.250 MK1 benjamínky A 200 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
191 RE 1 3.6. 12:32 8 1:20.496 20.550 MK1 benjamínky A 200 m Pecharová Martina 2005 SLH
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
215 MA 5 3.6. 14:34 1 56.831 MK1 benjamínky A 200 m Kukačková Karolína 2005 UNL
215 MA 6 3.6. 14:34 2 1:00.091 03.260 MK1 benjamínky A 200 m Žáčková Barbora 2005 DEC
215 MA 4 3.6. 14:34 3 1:02.671 05.840 MK1 benjamínky A 200 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
215 MA 7 3.6. 14:34 4 1:03.876 07.045 MK1 benjamínky A 200 m Merhautová Lucie 2005 SHK
215 MA 3 3.6. 14:34 5 1:04.996 08.165 MK1 benjamínky A 200 m Krausová Karolína 2005 TSE
215 MA 8 3.6. 14:34 6 1:06.421 09.590 MK1 benjamínky A 200 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
215 MA 9 3.6. 14:34 7 1:07.681 10.850 MK1 benjamínky A 200 m Pištorová Klára 2005 ZBR
215 MA 1 3.6. 14:34 8 1:09.441 12.610 MK1 benjamínky A 200 m Lekešová Dominika 2005 HRA
215 MA 2 3.6. 14:34 9 1:10.666 13.835 MK1 benjamínky A 200 m Kinclová Marcela 2005 MOD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
216 MB 5 3.6. 14:38 1 58.471 MK1 benjamínky A 200 m Schořová Johana 2005 UNL
216 MB 6 3.6. 14:38 2 1:00.416 01.945 MK1 benjamínky A 200 m Boumová Aneta 2005 TSE
216 MB 4 3.6. 14:38 3 1:00.596 02.125 MK1 benjamínky A 200 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
216 MB 7 3.6. 14:38 4 1:04.676 06.205 MK1 benjamínky A 200 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
216 MB 8 3.6. 14:38 5 1:06.066 07.595 MK1 benjamínky A 200 m Blechová Kateřina 2005 TYN
216 MB 3 3.6. 14:38 6 1:07.061 08.590 MK1 benjamínky A 200 m Koubová Kateřina 2005 CHO
216 MB 2 3.6. 14:38 7 1:07.976 09.505 MK1 benjamínky A 200 m Gavalová Nikola 2005 ONV
216 MB 9 3.6. 14:38 8 1:10.291 11.820 MK1 benjamínky A 200 m Pastorová Denisa 2005 TYN
216 MB 1 3.6. 14:38 9 1:11.036 12.565 MK1 benjamínky A 200 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
217 MC 7 3.6. 14:42 1 56.411 MK1 benjamínky A 200 m Švecová Romana 2005 SVK
217 MC 5 3.6. 14:42 2 56.516 00.105 MK1 benjamínky A 200 m Sovová Barbora 2005 JAB
217 MC 4 3.6. 14:42 3 59.796 03.385 MK1 benjamínky A 200 m Svozilová Petra 2005 SOS
217 MC 6 3.6. 14:42 4 1:00.381 03.970 MK1 benjamínky A 200 m Kotková Lenka 2005 PRV
217 MC 8 3.6. 14:42 5 1:05.051 08.640 MK1 benjamínky A 200 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
217 MC 9 3.6. 14:42 6 1:05.551 09.140 MK1 benjamínky A 200 m Hojná Anežka 2005 CER
217 MC 1 3.6. 14:42 7 1:06.586 10.175 MK1 benjamínky A 200 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
217 MC 3 3.6. 14:42 8 1:07.261 10.850 MK1 benjamínky A 200 m Janoušová Markéta 2005 USK
217 MC 2 3.6. 14:42 9 1:07.591 11.180 MK1 benjamínky A 200 m Herzigová Natálie 2005 PIS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
239 F3 6 3.6. 16:22 1 1:06.301 MK1 benjamínky A 200 m Gavalová Nikola 2005 ONV
239 F3 7 3.6. 16:22 2 1:06.961 00.660 MK1 benjamínky A 200 m Lekešová Dominika 2005 HRA
239 F3 4 3.6. 16:22 3 1:08.056 01.755 MK1 benjamínky A 200 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
239 F3 8 3.6. 16:22 4 1:09.056 02.755 MK1 benjamínky A 200 m Janoušová Markéta 2005 USK
239 F3 5 3.6. 16:22 5 1:09.131 02.830 MK1 benjamínky A 200 m Pištorová Klára 2005 ZBR
239 F3 1 3.6. 16:22 6 1:09.366 03.065 MK1 benjamínky A 200 m Herzigová Natálie 2005 PIS
239 F3 9 3.6. 16:22 7 1:09.381 03.080 MK1 benjamínky A 200 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
239 F3 2 3.6. 16:22 8 1:11.546 05.245 MK1 benjamínky A 200 m Kinclová Marcela 2005 MOD
239 F3 3 3.6. 16:22 9 1:11.776 05.475 MK1 benjamínky A 200 m Pastorová Denisa 2005 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
240 F2 6 3.6. 16:25 1 1:02.396 MK1 benjamínky A 200 m Kotková Lenka 2005 PRV
240 F2 3 3.6. 16:25 2 1:05.476 03.080 MK1 benjamínky A 200 m Krausová Karolína 2005 TSE
240 F2 5 3.6. 16:25 3 1:06.321 03.925 MK1 benjamínky A 200 m Merhautová Lucie 2005 SHK
240 F2 9 3.6. 16:25 4 1:06.801 04.405 MK1 benjamínky A 200 m Hojná Anežka 2005 CER
240 F2 4 3.6. 16:25 5 1:07.526 05.130 MK1 benjamínky A 200 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
240 F2 2 3.6. 16:25 6 1:07.546 05.150 MK1 benjamínky A 200 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
240 F2 7 3.6. 16:25 7 1:08.011 05.615 MK1 benjamínky A 200 m Blechová Kateřina 2005 TYN
240 F2 8 3.6. 16:25 8 1:08.476 06.080 MK1 benjamínky A 200 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
240 F2 1 3.6. 16:25 9 1:10.886 08.490 MK1 benjamínky A 200 m Koubová Kateřina 2005 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
241 F1 5 3.6. 16:30 1 53.696 MK1 benjamínky A 200 m Kukačková Karolína 2005 UNL
241 F1 4 3.6. 16:30 2 55.116 01.420 MK1 benjamínky A 200 m Švecová Romana 2005 SVK
241 F1 8 3.6. 16:30 3 55.931 02.235 MK1 benjamínky A 200 m Sovová Barbora 2005 JAB
241 F1 6 3.6. 16:30 4 55.946 02.250 MK1 benjamínky A 200 m Schořová Johana 2005 UNL
241 F1 7 3.6. 16:30 5 58.086 04.390 MK1 benjamínky A 200 m Žáčková Barbora 2005 DEC
241 F1 9 3.6. 16:30 6 58.331 04.635 MK1 benjamínky A 200 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
241 F1 3 3.6. 16:30 7 1:00.706 07.010 MK1 benjamínky A 200 m Boumová Aneta 2005 TSE
241 F1 2 3.6. 16:30 8 1:00.871 07.175 MK1 benjamínky A 200 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
241 F1 1 3.6. 16:30 9 1:00.956 07.260 MK1 benjamínky A 200 m Svozilová Petra 2005 SOS

Archiv starších výsledků