I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
191 F 64 7.5. 13:00 K2 benjamínky A 1000 m Kučírková Tereza 2005 ZBR, Pištorová Klára 2005 ZBR
191 F 67 7.5. 13:00 1 05:09,6 K2 benjamínky A 1000 m Kukačková Karolína 2005 UNL, Schořová Johana 2005 UNL
191 F 63 7.5. 13:00 2 05:11,8 00:02,2 K2 benjamínky A 1000 m Serra Carolína 2006 JAB, Sovová Barbora 2005 JAB
191 F 58 7.5. 13:00 3 05:14,1 00:04,5 K2 benjamínky A 1000 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ, Bartáková Kateřina 2005 KOJ
191 F 57 7.5. 13:00 4 05:17,0 00:07,4 K2 benjamínky A 1000 m Boumová Aneta 2005 TSE, Krausová Karolína 2005 ZAM
191 F 62 7.5. 13:00 5 05:19,3 00:09,7 K2 benjamínky A 1000 m Válková Barbora 2006 NYM, Tettingerová Tereza 2005 NYM
191 F 59 7.5. 13:00 6 05:27,8 00:18,2 K2 benjamínky A 1000 m Hojná Anežka 2005 CER, Svobodová Eliška 2006 CER
191 F 60 7.5. 13:00 7 05:30,2 00:20,6 K2 benjamínky A 1000 m Šulitková Kateřina 2005 DEC, Žáčková Barbora 2005 DEC
191 F 68 7.5. 13:00 8 05:35,9 00:26,3 K2 benjamínky A 1000 m Svozilová Petra 2005 SOS, Kotková Lenka 2005 PRV
191 F 61 7.5. 13:00 9 05:42,9 00:33,3 K2 benjamínky A 1000 m Blechová Kateřina 2005 TYN, Pastorová Denisa 2005 TYN
191 F 55 7.5. 13:00 10 05:46,6 00:37,0 K2 benjamínky A 1000 m Koubová Kateřina 2005 CHO, Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
191 F 65 7.5. 13:00 11 05:47,2 00:37,6 K2 benjamínky A 1000 m Mazuchová Natálie 2005 SHK, Merhautová Lucie 2005 SHK
191 F 70 7.5. 13:00 12 06:11,9 01:02,3 K2 benjamínky A 1000 m Flajzarová Natálie 2005 SPA, Herzigová Natálie 2005 PIS
191 F 54 7.5. 13:00 13 06:14,7 01:05,1 K2 benjamínky A 1000 m Kinclová Marcela 2005 MOD, Fidlerová Michaela 2005 MOD
191 F 56 7.5. 13:00 14 06:16,0 01:06,4 K2 benjamínky A 1000 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO, Benková Štěpánka 2005 CHO
191 F 66 7.5. 13:00 15 06:22,3 01:12,7 K2 benjamínky A 1000 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB, Ficbauerová Ema 2005 LSB
191 F 69 7.5. 13:00 16 06:24,4 01:14,8 K2 benjamínky A 1000 m Janoušová Markéta 2005 USK, Mihalová Silvie 2006 USK

Archiv starších výsledků