I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
299 F 140 8.5. 12:20 MK1 benjamínky A 1000 m Kotková Lenka 2005 PRV
299 F 142 8.5. 12:20 MK1 benjamínky A 1000 m Šulová Anežka 2005 SPA
299 F 110 8.5. 12:20 1 05:01,6 MK1 benjamínky A 1000 m Kukačková Karolína 2005 UNL
299 F 115 8.5. 12:20 2 05:08,9 00:07,3 MK1 benjamínky A 1000 m Sovová Barbora 2005 JAB
299 F 103 8.5. 12:20 3 05:17,1 00:15,5 MK1 benjamínky A 1000 m Boumová Aneta 2005 TSE
299 F 128 8.5. 12:20 4 05:23,9 00:22,3 MK1 benjamínky A 1000 m Schořová Johana 2005 UNL
299 F 112 8.5. 12:20 5 05:24,9 00:23,3 MK1 benjamínky A 1000 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
299 F 116 8.5. 12:20 6 05:29,2 00:27,6 MK1 benjamínky A 1000 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
299 F 113 8.5. 12:20 7 05:35,6 00:34,0 MK1 benjamínky A 1000 m Krausová Karolína 2005 ZAM
299 F 131 8.5. 12:20 8 05:37,4 00:35,8 MK1 benjamínky A 1000 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
299 F 123 8.5. 12:20 9 05:38,4 00:36,8 MK1 benjamínky A 1000 m Svozilová Petra 2005 SOS
299 F 124 8.5. 12:20 10 05:41,6 00:40,0 MK1 benjamínky A 1000 m Žáčková Barbora 2005 DEC
299 F 141 8.5. 12:20 11 05:42,5 00:40,9 MK1 benjamínky A 1000 m Blechová Kateřina 2005 TYN
299 F 101 8.5. 12:20 12 05:49,0 00:47,4 MK1 benjamínky A 1000 m Kučírková Tereza 2005 ZBR
299 F 119 8.5. 12:20 13 05:50,0 00:48,4 MK1 benjamínky A 1000 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
299 F 109 8.5. 12:20 14 05:55,1 00:53,5 MK1 benjamínky A 1000 m Koubová Kateřina 2005 CHO
299 F 134 8.5. 12:20 15 05:57,0 00:55,4 MK1 benjamínky A 1000 m Merhautová Lucie 2005 SHK
299 F 105 8.5. 12:20 16 05:58,3 00:56,7 MK1 benjamínky A 1000 m Janoušová Markéta 2005 USK
299 F 121 8.5. 12:20 17 05:59,5 00:57,9 MK1 benjamínky A 1000 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
299 F 137 8.5. 12:20 18 06:04,7 01:03,1 MK1 benjamínky A 1000 m Pištorová Klára 2005 ZBR
299 F 138 8.5. 12:20 19 06:06,8 01:05,2 MK1 benjamínky A 1000 m Herzigová Natálie 2005 PIS
299 F 118 8.5. 12:20 20 06:10,4 01:08,8 MK1 benjamínky A 1000 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO
299 F 106 8.5. 12:20 21 06:11,6 01:10,0 MK1 benjamínky A 1000 m Benková Štěpánka 2005 CHO
299 F 136 8.5. 12:20 22 06:13,4 01:11,8 MK1 benjamínky A 1000 m Gavalová Nikola 2005 ONV
299 F 107 8.5. 12:20 23 06:14,7 01:13,1 MK1 benjamínky A 1000 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
299 F 102 8.5. 12:20 24 06:15,2 01:13,6 MK1 benjamínky A 1000 m Dalerová Kateřina 2005 TYN
299 F 122 8.5. 12:20 25 06:16,7 01:15,1 MK1 benjamínky A 1000 m Kinclová Marcela 2005 MOD
299 F 126 8.5. 12:20 26 06:18,1 01:16,5 MK1 benjamínky A 1000 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
299 F 125 8.5. 12:20 27 06:20,5 01:18,9 MK1 benjamínky A 1000 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
299 F 111 8.5. 12:20 28 06:23,0 01:21,4 MK1 benjamínky A 1000 m Doubravová Denisa 2005 NYM
299 F 130 8.5. 12:20 29 06:25,1 01:23,5 MK1 benjamínky A 1000 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
299 F 120 8.5. 12:20 30 06:26,4 01:24,8 MK1 benjamínky A 1000 m Hojná Anežka 2005 CER
299 F 139 8.5. 12:20 31 06:27,4 01:25,8 MK1 benjamínky A 1000 m Šloufová Kristina 2005 PPL
299 F 132 8.5. 12:20 32 06:28,5 01:26,9 MK1 benjamínky A 1000 m Pastorová Denisa 2005 TYN
299 F 114 8.5. 12:20 33 06:29,8 01:28,2 MK1 benjamínky A 1000 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
299 F 127 8.5. 12:20 34 06:44,3 01:42,7 MK1 benjamínky A 1000 m Ficbauerová Ema 2005 LSB
299 F 117 8.5. 12:20 35 06:55,3 01:53,7 MK1 benjamínky A 1000 m Hettfleischová Michaela 2005 LIB
299 F 135 8.5. 12:20 36 07:00,2 01:58,6 MK1 benjamínky A 1000 m Němečková Natálie 2005 CER
299 F 129 8.5. 12:20 37 07:05,7 02:04,1 MK1 benjamínky A 1000 m Langmaierová Julie 2005 PPL
299 F 104 8.5. 12:20 38 07:14,3 02:12,7 MK1 benjamínky A 1000 m Střesková Natalie 2005 PPL
299 F 108 8.5. 12:20 39 07:23,0 02:21,4 MK1 benjamínky A 1000 m Pecharová Martina 2005 SLH
299 F 133 8.5. 12:20 40 09:13,4 04:11,8 MK1 benjamínky A 1000 m Fidlerová Michaela 2005 MOD

Archiv starších výsledků