II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
48 RA 4 2.6. 11:08 1 2:04.836 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
48 RA 5 2.6. 11:08 2 2:08.181 03.345 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
48 RA 6 2.6. 11:08 3 2:16.476 11.640 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
48 RA 3 2.6. 11:08 4 2:20.356 15.520 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
48 RA 1 2.6. 11:08 5 2:23.366 18.530 K1 žačky 500 m Stengelová Denisa 2003 SPA
48 RA 7 2.6. 11:08 6 2:35.781 30.945 K1 žačky 500 m Mikšovicová Natálie 2004 CHO
48 RA 8 2.6. 11:08 7 2:43.396 38.560 K1 žačky 500 m Kopecká Julie 2004 UNL
48 RA 2 2.6. 11:08 8 2:49.121 44.285 K1 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
49 RB 7 2.6. 11:12 DNS K1 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC
49 RB 5 2.6. 11:12 1 2:13.981 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
49 RB 4 2.6. 11:12 2 2:14.936 00.955 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
49 RB 1 2.6. 11:12 3 2:17.731 03.750 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
49 RB 6 2.6. 11:12 4 2:17.811 03.830 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
49 RB 8 2.6. 11:12 5 2:20.126 06.145 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
49 RB 2 2.6. 11:12 6 2:23.596 09.615 K1 žačky 500 m Havlátová Karolína 2003 UNL
49 RB 3 2.6. 11:12 7 2:37.001 23.020 K1 žačky 500 m Davidová Veronika 2004 CER
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
50 RC 6 2.6. 11:16 1 2:10.321 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
50 RC 5 2.6. 11:16 2 2:12.896 02.575 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
50 RC 4 2.6. 11:16 3 2:16.846 06.525 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
50 RC 2 2.6. 11:16 4 2:17.631 07.310 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
50 RC 7 2.6. 11:16 5 2:20.076 09.755 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
50 RC 3 2.6. 11:16 6 2:22.401 12.080 K1 žačky 500 m Kotěrová Marie 2004 CER
50 RC 8 2.6. 11:16 7 2:42.171 31.850 K1 žačky 500 m Löhndorfová Anežka 2003 OLO
50 RC 1 2.6. 11:16 8 3:04.101 53.780 K1 žačky 500 m Čechová Zuzana 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
51 RD 3 2.6. 11:20 DNF K1 žačky 500 m Fléglová Anna 2004 USK
51 RD 6 2.6. 11:20 1 2:11.036 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
51 RD 5 2.6. 11:20 2 2:15.526 04.490 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO
51 RD 4 2.6. 11:20 3 2:18.861 07.825 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
51 RD 8 2.6. 11:20 4 2:18.936 07.900 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
51 RD 1 2.6. 11:20 5 2:23.691 12.655 K1 žačky 500 m Samšulová Patricie 2004 OLO
51 RD 2 2.6. 11:20 6 2:25.886 14.850 K1 žačky 500 m Kukačková Natálie 2004 SOP
51 RD 7 2.6. 11:20 7 2:58.611 47.575 K1 žačky 500 m Vítková Veronika 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
52 RE 5 2.6. 11:24 1 2:14.696 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
52 RE 6 2.6. 11:24 2 2:15.786 01.090 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
52 RE 4 2.6. 11:24 3 2:16.286 01.590 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
52 RE 8 2.6. 11:24 4 2:18.101 03.405 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
52 RE 2 2.6. 11:24 5 2:18.181 03.485 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
52 RE 3 2.6. 11:24 6 2:24.391 09.695 K1 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH
52 RE 1 2.6. 11:24 7 2:44.111 29.415 K1 žačky 500 m Vísnerová Kateřina 2004 PPL
52 RE 7 2.6. 11:24 8 2:50.261 35.565 K1 žačky 500 m Slezáková Lucie 2004 SHK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
53 RF 4 2.6. 11:28 1 2:15.486 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
53 RF 5 2.6. 11:28 2 2:17.006 01.520 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
53 RF 7 2.6. 11:28 3 2:17.476 01.990 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
53 RF 6 2.6. 11:28 4 2:20.901 05.415 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
53 RF 2 2.6. 11:28 5 2:22.206 06.720 K1 žačky 500 m Procházková Barbora 2004 POD
53 RF 8 2.6. 11:28 6 2:29.096 13.610 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
53 RF 3 2.6. 11:28 7 2:44.481 28.995 K1 žačky 500 m Vohradská Barbora 2004 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
76 MA 5 2.6. 13:20 1 2:07.056 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
76 MA 6 2.6. 13:20 2 2:09.606 02.550 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
76 MA 4 2.6. 13:20 3 2:10.866 03.810 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
76 MA 8 2.6. 13:20 4 2:13.381 06.325 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
76 MA 7 2.6. 13:20 5 2:14.401 07.345 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
76 MA 2 2.6. 13:20 6 2:15.411 08.355 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
76 MA 3 2.6. 13:20 7 2:15.606 08.550 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
76 MA 9 2.6. 13:20 8 2:17.696 10.640 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
76 MA 1 2.6. 13:20 9 2:18.776 11.720 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
77 MB 8 2.6. 13:24 1 2:09.411 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
77 MB 5 2.6. 13:24 2 2:10.646 01.235 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
77 MB 4 2.6. 13:24 3 2:12.351 02.940 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
77 MB 6 2.6. 13:24 4 2:14.251 04.840 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
77 MB 3 2.6. 13:24 5 2:15.406 05.995 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
77 MB 2 2.6. 13:24 6 2:16.801 07.390 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
77 MB 7 2.6. 13:24 7 2:17.756 08.345 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
77 MB 1 2.6. 13:24 8 2:18.201 08.790 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
77 MB 9 2.6. 13:24 9 2:23.271 13.860 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
78 MC 4 2.6. 13:28 1 2:10.551 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
78 MC 7 2.6. 13:28 2 2:10.721 00.170 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO
78 MC 5 2.6. 13:28 3 2:11.501 00.950 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
78 MC 3 2.6. 13:28 4 2:14.101 03.550 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
78 MC 6 2.6. 13:28 5 2:15.481 04.930 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
78 MC 8 2.6. 13:28 6 2:16.586 06.035 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
78 MC 2 2.6. 13:28 7 2:17.241 06.690 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
78 MC 1 2.6. 13:28 8 2:17.986 07.435 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
78 MC 9 2.6. 13:28 9 2:19.106 08.555 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
113 F3 6 2.6. 17:30 1 2:17.761 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
113 F3 7 2.6. 17:30 2 2:17.961 00.200 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
113 F3 5 2.6. 17:30 3 2:19.731 01.970 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
113 F3 4 2.6. 17:30 4 2:20.441 02.680 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
113 F3 8 2.6. 17:30 5 2:20.576 02.815 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
113 F3 9 2.6. 17:30 6 2:20.676 02.915 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
113 F3 2 2.6. 17:30 7 2:20.861 03.100 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
113 F3 1 2.6. 17:30 8 2:22.001 04.240 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
113 F3 3 2.6. 17:30 9 2:22.161 04.400 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
114 F2 5 2.6. 17:35 1 2:14.521 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
114 F2 6 2.6. 17:35 2 2:15.026 00.505 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
114 F2 4 2.6. 17:35 3 2:15.501 00.980 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
114 F2 3 2.6. 17:35 4 2:15.576 01.055 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
114 F2 2 2.6. 17:35 5 2:16.316 01.795 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
114 F2 7 2.6. 17:35 6 2:18.311 03.790 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
114 F2 9 2.6. 17:35 7 2:19.441 04.920 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
114 F2 8 2.6. 17:35 8 2:19.986 05.465 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
114 F2 1 2.6. 17:35 9 2:20.071 05.550 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
115 F1 5 2.6. 17:40 1 2:05.971 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
115 F1 4 2.6. 17:40 2 2:07.951 01.980 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
115 F1 3 2.6. 17:40 3 2:09.846 03.875 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
115 F1 7 2.6. 17:40 4 2:10.681 04.710 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
115 F1 6 2.6. 17:40 5 2:12.586 06.615 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
115 F1 2 2.6. 17:40 6 2:12.631 06.660 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
115 F1 1 2.6. 17:40 7 2:15.196 09.225 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
115 F1 9 2.6. 17:40 8 2:15.376 09.405 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
115 F1 8 2.6. 17:40 9 2:19.171 13.200 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO

Archiv starších výsledků