I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
43 RA 5 6.5. 10:52 1 2:14.016 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
43 RA 6 6.5. 10:52 2 2:21.556 07.540 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
43 RA 4 6.5. 10:52 3 2:24.961 10.945 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
43 RA 3 6.5. 10:52 4 2:25.616 11.600 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
43 RA 9 6.5. 10:52 5 2:28.756 14.740 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
43 RA 1 6.5. 10:52 6 2:31.496 17.480 K1 žačky 500 m Stengelová Denisa 2003 SPA
43 RA 7 6.5. 10:52 7 2:47.531 33.515 K1 žačky 500 m Mikšovicová Natálie 2004 CHO
43 RA 8 6.5. 10:52 8 2:51.236 37.220 K1 žačky 500 m Kopecká Julie 2004 UNL
43 RA 2 6.5. 10:52 9 3:13.016 59.000 K1 žačky 500 m Čechová Zuzana 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
44 RB 7 6.5. 10:56 DNS K1 žačky 500 m Davidová Veronika 2004 CER
44 RB 5 6.5. 10:56 1 2:14.471 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
44 RB 4 6.5. 10:56 2 2:19.466 04.995 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 OLO
44 RB 2 6.5. 10:56 3 2:20.596 06.125 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
44 RB 6 6.5. 10:56 4 2:22.866 08.395 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
44 RB 3 6.5. 10:56 5 2:27.821 13.350 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
44 RB 8 6.5. 10:56 6 2:30.261 15.790 K1 žačky 500 m Havlátová Karolína 2003 UNL
44 RB 1 6.5. 10:56 7 3:02.386 47.915 K1 žačky 500 m Vítková Veronika 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
45 RC 5 6.5. 11:00 1 2:20.121 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
45 RC 1 6.5. 11:00 2 2:20.786 00.665 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
45 RC 2 6.5. 11:00 3 2:23.046 02.925 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
45 RC 4 6.5. 11:00 4 2:23.941 03.820 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
45 RC 3 6.5. 11:00 5 2:25.596 05.475 K1 žačky 500 m Samšulová Patricie 2004 OLO
45 RC 6 6.5. 11:00 6 2:25.996 05.875 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
45 RC 7 6.5. 11:00 7 2:32.861 12.740 K1 žačky 500 m Kotěrová Marie 2004 CER
45 RC 8 6.5. 11:00 8 2:51.741 31.620 K1 žačky 500 m Vísnerová Kateřina 2004 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
46 RD 4 6.5. 11:04 1 2:17.341 K1 žačky 500 m Tmejová Eliška 2003 SPA
46 RD 5 6.5. 11:04 2 2:25.101 07.760 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
46 RD 2 6.5. 11:04 3 2:26.056 08.715 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
46 RD 8 6.5. 11:04 4 2:39.041 21.700 K1 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH
46 RD 1 6.5. 11:04 5 2:39.121 21.780 K1 žačky 500 m Kukačková Natálie 2004 SOP
46 RD 6 6.5. 11:04 6 2:45.441 28.100 K1 žačky 500 m Beranová Linda 2004 PPL
46 RD 3 6.5. 11:04 7 3:03.801 46.460 K1 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC
46 RD 7 6.5. 11:04 8 3:40.736 1:23.395 K1 žačky 500 m Fléglová Anna 2004 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
47 RE 7 6.5. 11:08 DNS K1 žačky 500 m Dračková Adéla 2004 LIT
47 RE 5 6.5. 11:08 1 2:21.276 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
47 RE 4 6.5. 11:08 2 2:27.551 06.275 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
47 RE 2 6.5. 11:08 3 2:32.766 11.490 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
47 RE 1 6.5. 11:08 4 2:33.866 12.590 K1 žačky 500 m Procházková Barbora 2004 POD
47 RE 8 6.5. 11:08 5 2:36.216 14.940 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
47 RE 6 6.5. 11:08 6 2:57.131 35.855 K1 žačky 500 m Vohradská Barbora 2004 NYM
47 RE 3 6.5. 11:08 7 3:12.921 51.645 K1 žačky 500 m Slezáková Lucie 2004 SHK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
78 MA 5 6.5. 13:28 1 2:12.506 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
78 MA 4 6.5. 13:28 2 2:18.146 05.640 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
78 MA 7 6.5. 13:28 3 2:19.366 06.860 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
78 MA 2 6.5. 13:28 4 2:21.371 08.865 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
78 MA 8 6.5. 13:28 5 2:22.356 09.850 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
78 MA 3 6.5. 13:28 6 2:24.916 12.410 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
78 MA 6 6.5. 13:28 7 2:25.331 12.825 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
78 MA 1 6.5. 13:28 8 2:32.726 20.220 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
78 MA 9 6.5. 13:28 9 2:36.156 23.650 K1 žačky 500 m Kukačková Natálie 2004 SOP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
79 MB 5 6.5. 13:32 1 2:14.076 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
79 MB 6 6.5. 13:32 2 2:17.456 03.380 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
79 MB 4 6.5. 13:32 3 2:18.851 04.775 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
79 MB 3 6.5. 13:32 4 2:23.041 08.965 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
79 MB 7 6.5. 13:32 5 2:23.161 09.085 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
79 MB 1 6.5. 13:32 6 2:24.316 10.240 K1 žačky 500 m Havlátová Karolína 2003 UNL
79 MB 2 6.5. 13:32 7 2:24.746 10.670 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
79 MB 9 6.5. 13:32 8 2:24.756 10.680 K1 žačky 500 m Samšulová Patricie 2004 OLO
79 MB 8 6.5. 13:32 9 2:36.096 22.020 K1 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
80 MC 6 6.5. 13:36 1 2:15.086 K1 žačky 500 m Tmejová Eliška 2003 SPA
80 MC 5 6.5. 13:36 2 2:16.976 01.890 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
80 MC 4 6.5. 13:36 3 2:17.921 02.835 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 OLO
80 MC 7 6.5. 13:36 4 2:18.411 03.325 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
80 MC 1 6.5. 13:36 5 2:23.666 08.580 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
80 MC 9 6.5. 13:36 6 2:24.791 09.705 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
80 MC 2 6.5. 13:36 7 2:25.981 10.895 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
80 MC 3 6.5. 13:36 8 2:29.466 14.380 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
80 MC 8 6.5. 13:36 9 2:30.336 15.250 K1 žačky 500 m Procházková Barbora 2004 POD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
120 F3 5 6.5. 18:10 1 2:29.136 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
120 F3 7 6.5. 18:10 2 2:32.326 03.190 K1 žačky 500 m Samšulová Patricie 2004 OLO
120 F3 4 6.5. 18:10 3 2:32.981 03.845 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
120 F3 2 6.5. 18:10 4 2:35.411 06.275 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
120 F3 6 6.5. 18:10 5 2:35.666 06.530 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
120 F3 9 6.5. 18:10 6 2:37.686 08.550 K1 žačky 500 m Procházková Barbora 2004 POD
120 F3 3 6.5. 18:10 7 2:40.641 11.505 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
120 F3 1 6.5. 18:10 8 2:42.456 13.320 K1 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH
120 F3 8 6.5. 18:10 9 2:43.146 14.010 K1 žačky 500 m Kukačková Natálie 2004 SOP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
121 F2 4 6.5. 18:15 1 2:24.341 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
121 F2 2 6.5. 18:15 2 2:24.661 00.320 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
121 F2 5 6.5. 18:15 3 2:29.176 04.835 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
121 F2 1 6.5. 18:15 4 2:29.886 05.545 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
121 F2 3 6.5. 18:15 5 2:29.906 05.565 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
121 F2 6 6.5. 18:15 6 2:31.171 06.830 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
121 F2 7 6.5. 18:15 7 2:32.131 07.790 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
121 F2 8 6.5. 18:15 8 2:32.656 08.315 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
121 F2 9 6.5. 18:15 9 2:33.746 09.405 K1 žačky 500 m Havlátová Karolína 2003 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
122 F1 5 6.5. 18:20 1 2:15.511 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
122 F1 4 6.5. 18:20 2 2:19.066 03.555 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
122 F1 2 6.5. 18:20 3 2:21.341 05.830 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
122 F1 6 6.5. 18:20 4 2:21.396 05.885 K1 žačky 500 m Tmejová Eliška 2003 SPA
122 F1 9 6.5. 18:20 5 2:25.161 09.650 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 OLO
122 F1 7 6.5. 18:20 6 2:26.126 10.615 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
122 F1 3 6.5. 18:20 7 2:26.361 10.850 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
122 F1 8 6.5. 18:20 8 2:26.906 11.395 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
122 F1 1 6.5. 18:20 9 2:26.956 11.445 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM

Archiv starších výsledků