I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
182 RA 5 7.5. 12:12 1 48.906 K1 dorostenky 200 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
182 RA 4 7.5. 12:12 2 49.851 00.945 K1 dorostenky 200 m Ševčíková Inka 2002 PRV
182 RA 6 7.5. 12:12 3 52.301 03.395 K1 dorostenky 200 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
182 RA 8 7.5. 12:12 4 55.626 06.720 K1 dorostenky 200 m Báčková Sandra 2002 TYN
182 RA 3 7.5. 12:12 5 56.281 07.375 K1 dorostenky 200 m Balane Katarina 2002 TSE
182 RA 7 7.5. 12:12 6 59.211 10.305 K1 dorostenky 200 m Menšíková Hana 2002 OLO
182 RA 2 7.5. 12:12 7 59.321 10.415 K1 dorostenky 200 m Klabanová Anna 2002 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
183 RB 5 7.5. 12:16 1 48.516 K1 dorostenky 200 m Betlachová Barbora 2001 USK
183 RB 4 7.5. 12:16 2 51.106 02.590 K1 dorostenky 200 m Hermély Gabriela 2002 PRV
183 RB 6 7.5. 12:16 3 52.571 04.055 K1 dorostenky 200 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
183 RB 8 7.5. 12:16 4 53.071 04.555 K1 dorostenky 200 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
183 RB 7 7.5. 12:16 5 53.111 04.595 K1 dorostenky 200 m Dřímalková Adéla 2001 OLO
183 RB 2 7.5. 12:16 6 55.226 06.710 K1 dorostenky 200 m Svobodová Natalie 2001 TSE
183 RB 3 7.5. 12:16 7 57.886 09.370 K1 dorostenky 200 m Hronková Monika 2002 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
184 RC 4 7.5. 12:20 1 50.111 K1 dorostenky 200 m Házová Adéla 2002 DEC
184 RC 6 7.5. 12:20 2 52.216 02.105 K1 dorostenky 200 m Černohousová Monika 2001 ZAM
184 RC 5 7.5. 12:20 3 53.271 03.160 K1 dorostenky 200 m Součková Natálie 2001 SPA
184 RC 7 7.5. 12:20 4 54.881 04.770 K1 dorostenky 200 m Ammerová Nicole 2001 CHO
184 RC 3 7.5. 12:20 5 58.066 07.955 K1 dorostenky 200 m Vítková Andrea 2002 SED
184 RC 8 7.5. 12:20 6 58.146 08.035 K1 dorostenky 200 m Kvasilová Klára 2001 SEZ
184 RC 2 7.5. 12:20 7 58.746 08.635 K1 dorostenky 200 m Purová Eliška 2002 VSO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
185 RD 3 7.5. 12:24 DNS K1 dorostenky 200 m Žákovská Adéla 2001 HRA
185 RD 5 7.5. 12:24 1 48.081 K1 dorostenky 200 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
185 RD 4 7.5. 12:24 2 49.191 01.110 K1 dorostenky 200 m Galádová Barbora 2002 SPA
185 RD 2 7.5. 12:24 3 52.231 04.150 K1 dorostenky 200 m Reichová Magdaléna 2001 CER
185 RD 6 7.5. 12:24 4 52.656 04.575 K1 dorostenky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
185 RD 7 7.5. 12:24 5 55.476 07.395 K1 dorostenky 200 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
185 RD 8 7.5. 12:24 6 1:01.381 13.300 K1 dorostenky 200 m Kropíková Adéla 2001 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
206 MA 7 7.5. 15:02 1 48.766 K1 dorostenky 200 m Součková Natálie 2001 SPA
206 MA 5 7.5. 15:02 2 48.906 00.140 K1 dorostenky 200 m Ševčíková Inka 2002 PRV
206 MA 6 7.5. 15:02 3 50.081 01.315 K1 dorostenky 200 m Hermély Gabriela 2002 PRV
206 MA 4 7.5. 15:02 4 50.446 01.680 K1 dorostenky 200 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
206 MA 3 7.5. 15:02 5 52.776 04.010 K1 dorostenky 200 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
206 MA 8 7.5. 15:02 6 53.031 04.265 K1 dorostenky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
206 MA 9 7.5. 15:02 7 54.161 05.395 K1 dorostenky 200 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
206 MA 2 7.5. 15:02 8 54.596 05.830 K1 dorostenky 200 m Balane Katarina 2002 TSE
206 MA 1 7.5. 15:02 9 58.136 09.370 K1 dorostenky 200 m Hronková Monika 2002 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
207 MB 6 7.5. 15:06 1 47.511 K1 dorostenky 200 m Galádová Barbora 2002 SPA
207 MB 5 7.5. 15:06 2 49.351 01.840 K1 dorostenky 200 m Černohousová Monika 2001 ZAM
207 MB 7 7.5. 15:06 3 50.211 02.700 K1 dorostenky 200 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
207 MB 4 7.5. 15:06 4 50.686 03.175 K1 dorostenky 200 m Reichová Magdaléna 2001 CER
207 MB 9 7.5. 15:06 5 52.981 05.470 K1 dorostenky 200 m Dřímalková Adéla 2001 OLO
207 MB 8 7.5. 15:06 6 53.161 05.650 K1 dorostenky 200 m Ammerová Nicole 2001 CHO
207 MB 1 7.5. 15:06 7 54.201 06.690 K1 dorostenky 200 m Svobodová Natalie 2001 TSE
207 MB 3 7.5. 15:06 8 55.126 07.615 K1 dorostenky 200 m Báčková Sandra 2002 TYN
207 MB 2 7.5. 15:06 9 57.516 10.005 K1 dorostenky 200 m Vítková Andrea 2002 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
230 F2 5 7.5. 17:40 1 49.441 K1 dorostenky 200 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
230 F2 6 7.5. 17:40 2 50.671 01.230 K1 dorostenky 200 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
230 F2 4 7.5. 17:40 3 51.001 01.560 K1 dorostenky 200 m Reichová Magdaléna 2001 CER
230 F2 3 7.5. 17:40 4 52.091 02.650 K1 dorostenky 200 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
230 F2 8 7.5. 17:40 5 52.156 02.715 K1 dorostenky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
230 F2 2 7.5. 17:40 6 52.446 03.005 K1 dorostenky 200 m Ammerová Nicole 2001 CHO
230 F2 7 7.5. 17:40 7 53.336 03.895 K1 dorostenky 200 m Dřímalková Adéla 2001 OLO
230 F2 1 7.5. 17:40 8 53.496 04.055 K1 dorostenky 200 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
230 F2 9 7.5. 17:40 9 55.786 06.345 K1 dorostenky 200 m Svobodová Natalie 2001 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
231 F1 4 7.5. 17:45 1 46.246 K1 dorostenky 200 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
231 F1 7 7.5. 17:45 2 46.286 00.040 K1 dorostenky 200 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
231 F1 2 7.5. 17:45 3 46.401 00.155 K1 dorostenky 200 m Galádová Barbora 2002 SPA
231 F1 5 7.5. 17:45 4 47.376 01.130 K1 dorostenky 200 m Betlachová Barbora 2001 USK
231 F1 1 7.5. 17:45 5 48.181 01.935 K1 dorostenky 200 m Ševčíková Inka 2002 PRV
231 F1 6 7.5. 17:45 6 48.596 02.350 K1 dorostenky 200 m Házová Adéla 2002 DEC
231 F1 3 7.5. 17:45 7 49.961 03.715 K1 dorostenky 200 m Součková Natálie 2001 SPA
231 F1 9 7.5. 17:45 8 50.306 04.060 K1 dorostenky 200 m Hermély Gabriela 2002 PRV
231 F1 8 7.5. 17:45 9 50.356 04.110 K1 dorostenky 200 m Černohousová Monika 2001 ZAM

Archiv starších výsledků