I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
158 RA 4 7.5. 09:58 DNS K1 juniorky 200 m Boháčová Ivana 2000 DEC
158 RA 5 7.5. 09:58 1 45.371 K1 juniorky 200 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
158 RA 6 7.5. 09:58 2 47.356 01.985 K1 juniorky 200 m Reichová Michaela 2000 CER
158 RA 1 7.5. 09:58 3 47.886 02.515 K1 juniorky 200 m Mílová Kateřina 2000 SHK
158 RA 7 7.5. 09:58 4 47.996 02.625 K1 juniorky 200 m Telská Viktorie 1999 SPA
158 RA 3 7.5. 09:58 5 49.676 04.305 K1 juniorky 200 m Vonešová Adéla 1999 UNL
158 RA 2 7.5. 09:58 6 52.166 06.795 K1 juniorky 200 m Koberová Magdalena 2000 TYN
158 RA 8 7.5. 09:58 7 52.816 07.445 K1 juniorky 200 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
159 RB 4 7.5. 10:02 1 46.131 K1 juniorky 200 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
159 RB 5 7.5. 10:02 2 46.881 00.750 K1 juniorky 200 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
159 RB 7 7.5. 10:02 3 47.191 01.060 K1 juniorky 200 m Dimovová Barbora 2000 LIT
159 RB 6 7.5. 10:02 4 48.231 02.100 K1 juniorky 200 m Marková Nela Marie 2000 CHO
159 RB 3 7.5. 10:02 5 52.491 06.360 K1 juniorky 200 m Solařová Kateřina 2000 PRV
159 RB 2 7.5. 10:02 6 57.031 10.900 K1 juniorky 200 m Budková Bára 1999 TSE
159 RB 8 7.5. 10:02 7 57.606 11.475 K1 juniorky 200 m Holubová Klára 2000 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
176 MA 4 7.5. 11:16 1 48.171 K1 juniorky 200 m Marková Nela Marie 2000 CHO
176 MA 5 7.5. 11:16 2 48.846 00.675 K1 juniorky 200 m Telská Viktorie 1999 SPA
176 MA 6 7.5. 11:16 3 50.286 02.115 K1 juniorky 200 m Vonešová Adéla 1999 UNL
176 MA 2 7.5. 11:16 4 50.481 02.310 K1 juniorky 200 m Solařová Kateřina 2000 PRV
176 MA 3 7.5. 11:16 5 51.661 03.490 K1 juniorky 200 m Koberová Magdalena 2000 TYN
176 MA 8 7.5. 11:16 6 52.231 04.060 K1 juniorky 200 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
176 MA 7 7.5. 11:16 7 57.256 09.085 K1 juniorky 200 m Budková Bára 1999 TSE
176 MA 1 7.5. 11:16 8 57.591 09.420 K1 juniorky 200 m Holubová Klára 2000 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
198 F1 5 7.5. 14:05 1 46.506 K1 juniorky 200 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
198 F1 6 7.5. 14:05 2 46.866 00.360 K1 juniorky 200 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
198 F1 4 7.5. 14:05 3 48.406 01.900 K1 juniorky 200 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
198 F1 8 7.5. 14:05 4 48.741 02.235 K1 juniorky 200 m Dimovová Barbora 2000 LIT
198 F1 2 7.5. 14:05 5 49.221 02.715 K1 juniorky 200 m Marková Nela Marie 2000 CHO
198 F1 7 7.5. 14:05 6 49.276 02.770 K1 juniorky 200 m Reichová Michaela 2000 CER
198 F1 3 7.5. 14:05 7 50.231 03.725 K1 juniorky 200 m Mílová Kateřina 2000 SHK
198 F1 9 7.5. 14:05 8 50.281 03.775 K1 juniorky 200 m Telská Viktorie 1999 SPA
198 F1 1 7.5. 14:05 9 52.186 05.680 K1 juniorky 200 m Vonešová Adéla 1999 UNL

Archiv starších výsledků