II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
175 RA 3 3.6. 11:20 DNS K1 juniorky 1000 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
175 RA 4 3.6. 11:20 1 4:25.446 K1 juniorky 1000 m Galádová Barbora 2002 SPA
175 RA 6 3.6. 11:20 2 4:33.776 08.330 K1 juniorky 1000 m Boháčová Ivana 2000 DEC
175 RA 7 3.6. 11:20 3 4:41.991 16.545 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
175 RA 5 3.6. 11:20 4 4:44.446 19.000 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
175 RA 8 3.6. 11:20 5 4:55.251 29.805 K1 juniorky 1000 m Vonešová Adéla 1999 UNL
175 RA 2 3.6. 11:20 6 4:55.856 30.410 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
176 RB 8 3.6. 11:24 DNF K1 juniorky 1000 m Holubová Klára 2000 SED
176 RB 4 3.6. 11:24 1 4:20.251 K1 juniorky 1000 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
176 RB 6 3.6. 11:24 2 4:22.786 02.535 K1 juniorky 1000 m Reichová Michaela 2000 CER
176 RB 5 3.6. 11:24 3 4:24.271 04.020 K1 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
176 RB 3 3.6. 11:24 4 4:25.411 05.160 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
176 RB 2 3.6. 11:24 5 4:25.666 05.415 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
176 RB 7 3.6. 11:24 6 5:01.896 41.645 K1 juniorky 1000 m Solařová Kateřina 2000 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
220 MA 5 3.6. 14:58 1 4:30.151 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
220 MA 4 3.6. 14:58 2 4:38.806 08.655 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
220 MA 2 3.6. 14:58 3 4:43.461 13.310 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
220 MA 3 3.6. 14:58 4 4:52.341 22.190 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN
220 MA 7 3.6. 14:58 5 4:56.601 26.450 K1 juniorky 1000 m Solařová Kateřina 2000 PRV
220 MA 6 3.6. 14:58 6 5:05.736 35.585 K1 juniorky 1000 m Vonešová Adéla 1999 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
273 F1 2 3.6. 19:15 1 4:21.321 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
273 F1 6 3.6. 19:15 2 4:24.106 02.785 K1 juniorky 1000 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
273 F1 5 3.6. 19:15 3 4:26.886 05.565 K1 juniorky 1000 m Galádová Barbora 2002 SPA
273 F1 1 3.6. 19:15 4 4:27.996 06.675 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
273 F1 4 3.6. 19:15 5 4:28.096 06.775 K1 juniorky 1000 m Reichová Michaela 2000 CER
273 F1 8 3.6. 19:15 6 4:28.686 07.365 K1 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
273 F1 9 3.6. 19:15 7 4:28.906 07.585 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
273 F1 7 3.6. 19:15 8 4:39.691 18.370 K1 juniorky 1000 m Boháčová Ivana 2000 DEC
273 F1 3 3.6. 19:15 9 4:52.406 31.085 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE

Archiv starších výsledků