I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
216 RA 5 7.5. 15:46 1 4:33.351 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
216 RA 4 7.5. 15:46 2 4:41.086 07.735 K1 juniorky 1000 m Reichová Michaela 2000 CER
216 RA 6 7.5. 15:46 3 4:43.196 09.845 K1 juniorky 1000 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
216 RA 7 7.5. 15:46 4 4:45.871 12.520 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
216 RA 3 7.5. 15:46 5 5:03.926 30.575 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN
216 RA 2 7.5. 15:46 6 5:11.376 38.025 K1 juniorky 1000 m Vonešová Adéla 1999 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
217 RB 4 7.5. 15:50 DNS K1 juniorky 1000 m Boháčová Ivana 2000 DEC
217 RB 5 7.5. 15:50 1 4:42.491 K1 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
217 RB 6 7.5. 15:50 2 4:45.696 03.205 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
217 RB 7 7.5. 15:50 3 4:46.516 04.025 K1 juniorky 1000 m Dimovová Barbora 2000 LIT
217 RB 3 7.5. 15:50 4 4:47.121 04.630 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
217 RB 2 7.5. 15:50 5 5:15.091 32.600 K1 juniorky 1000 m Solařová Kateřina 2000 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
226 MA 6 7.5. 17:02 1 4:47.526 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
226 MA 5 7.5. 17:02 2 4:55.006 07.480 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
226 MA 4 7.5. 17:02 3 4:56.046 08.520 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN
226 MA 7 7.5. 17:02 4 5:08.356 20.830 K1 juniorky 1000 m Solařová Kateřina 2000 PRV
226 MA 8 7.5. 17:02 5 5:12.531 25.005 K1 juniorky 1000 m Vonešová Adéla 1999 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
242 F1 5 7.5. 19:05 1 4:23.956 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
242 F1 4 7.5. 19:05 2 4:30.221 06.265 K1 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
242 F1 3 7.5. 19:05 3 4:36.466 12.510 K1 juniorky 1000 m Reichová Michaela 2000 CER
242 F1 7 7.5. 19:05 4 4:38.491 14.535 K1 juniorky 1000 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
242 F1 6 7.5. 19:05 5 4:40.311 16.355 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
242 F1 8 7.5. 19:05 6 4:44.411 20.455 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
242 F1 2 7.5. 19:05 7 4:44.931 20.975 K1 juniorky 1000 m Dimovová Barbora 2000 LIT
242 F1 1 7.5. 19:05 8 4:59.496 35.540 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
242 F1 9 7.5. 19:05 9 5:06.391 42.435 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN

Archiv starších výsledků