I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
30 RA 5 6.5. 10:00 1 2:03.376 K1 ženy 500 m Kožíšková Anna 1986 DUP
30 RA 4 6.5. 10:00 2 2:05.496 02.120 K1 ženy 500 m Krpatová Jana 1997 USK
30 RA 6 6.5. 10:00 3 2:06.056 02.680 K1 ženy 500 m Krpatová Lucie 1992 USK
30 RA 7 6.5. 10:00 4 2:13.676 10.300 K1 ženy 500 m Hrochová Lenka 1981 DEC
30 RA 3 6.5. 10:00 5 2:17.556 14.180 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
30 RA 2 6.5. 10:00 6 2:22.061 18.685 K1 ženy 500 m Stehlíková Kateřina 1998 TYN
30 RA 8 6.5. 10:00 7 2:44.616 41.240 K1 ženy 500 m Čtvrtečková Lucie 1998 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
31 RB 2 6.5. 10:04 DNS K1 ženy 500 m Stehlíková Ema 1998 TYN
31 RB 5 6.5. 10:04 1 2:03.831 K1 ženy 500 m Betlachová Eliška 1998 USK
31 RB 6 6.5. 10:04 2 2:04.761 00.930 K1 ženy 500 m Slivanská Kateřina 1996 DUP
31 RB 4 6.5. 10:04 3 2:06.361 02.530 K1 ženy 500 m Matoušková Lucie 1989 DUP
31 RB 3 6.5. 10:04 4 2:08.266 04.435 K1 ženy 500 m Voženílková Klára 1996 DUP
31 RB 7 6.5. 10:04 5 2:10.796 06.965 K1 ženy 500 m Záhorová Lucie 1998 USK
31 RB 8 6.5. 10:04 6 2:28.126 24.295 K1 ženy 500 m Nedbalová Vilma 1995 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
72 MA 5 6.5. 13:04 1 2:04.116 K1 ženy 500 m Hrochová Lenka 1981 DEC
72 MA 4 6.5. 13:04 2 2:04.391 00.275 K1 ženy 500 m Voženílková Klára 1996 DUP
72 MA 6 6.5. 13:04 3 2:06.396 02.280 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
72 MA 2 6.5. 13:04 4 2:12.226 08.110 K1 ženy 500 m Záhorová Lucie 1998 USK
72 MA 3 6.5. 13:04 5 2:18.711 14.595 K1 ženy 500 m Stehlíková Kateřina 1998 TYN
72 MA 7 6.5. 13:04 6 2:21.361 17.245 K1 ženy 500 m Nedbalová Vilma 1995 NYM
72 MA 8 6.5. 13:04 7 2:40.911 36.795 K1 ženy 500 m Čtvrtečková Lucie 1998 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
107 F1 5 6.5. 16:45 1 2:00.846 K1 ženy 500 m Kožíšková Anna 1986 DUP
107 F1 6 6.5. 16:45 2 2:02.566 01.720 K1 ženy 500 m Betlachová Eliška 1998 USK
107 F1 4 6.5. 16:45 3 2:03.476 02.630 K1 ženy 500 m Slivanská Kateřina 1996 DUP
107 F1 7 6.5. 16:45 4 2:03.556 02.710 K1 ženy 500 m Krpatová Jana 1997 USK
107 F1 3 6.5. 16:45 5 2:04.141 03.295 K1 ženy 500 m Krpatová Lucie 1992 USK
107 F1 8 6.5. 16:45 6 2:05.181 04.335 K1 ženy 500 m Matoušková Lucie 1989 DUP
107 F1 9 6.5. 16:45 7 2:06.461 05.615 K1 ženy 500 m Voženílková Klára 1996 DUP
107 F1 1 6.5. 16:45 8 2:07.141 06.295 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
107 F1 2 6.5. 16:45 9 2:07.661 06.815 K1 ženy 500 m Hrochová Lenka 1981 DEC

Archiv starších výsledků