I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
300 F 149 8.5. 12:30 K2 benjamínci B+C 1000 m Hejda Štěpán 2006 PPL, Vísner Ondřej 2006 PPL
300 F 167 8.5. 12:30 K2 benjamínci B+C 1000 m Klein Petr 2006 CHO, Husák Alexandr 2006 CHO
300 F 161 8.5. 12:30 1 04:47,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Stejskal Jan 2006 ZAM, Exler Štěpán 2007 ZAM
300 F 163 8.5. 12:30 2 04:53,2 00:05,9 K2 benjamínci B+C 1000 m Rödl Robert 2006 SHK, Všetečka Jan 2006 TSE
300 F 171 8.5. 12:30 3 04:54,1 00:06,8 K2 benjamínci B+C 1000 m Tešovič Jakub 2006 SPA, Hofbauer Ondřej 2006 SPA
300 F 153 8.5. 12:30 4 04:56,1 00:08,8 K2 benjamínci B+C 1000 m Florián Jindřich 2006 DEC, Kliment Lukáš 2006 PDM
300 F 187 8.5. 12:30 5 05:01,6 00:14,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Podráský Richard 2006 ONV, Foukal Jan 2006 LIT
300 F 170 8.5. 12:30 6 05:05,7 00:18,4 K2 benjamínci B+C 1000 m Chovanec Martin 2007 KOJ, Kapoun Tomáš 2007 KOJ
300 F 164 8.5. 12:30 7 05:10,6 00:23,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Soukup Matěj 2006 SED, Jahoda Matouš 2006 SED
300 F 168 8.5. 12:30 8 05:14,1 00:26,8 K2 benjamínci B+C 1000 m Csoma Jakub 2006 PRV, Nezhyba Miroslav 2006 PRV
300 F 173 8.5. 12:30 9 05:22,5 00:35,2 K2 benjamínci B+C 1000 m Tureček Jan 2006 SOP, Lovíšek Adam 2007 SOP
300 F 178 8.5. 12:30 10 05:25,1 00:37,8 K2 benjamínci B+C 1000 m Nováček Martin 2007 TYN, Procházka Ondřej 2008 TYN
300 F 183 8.5. 12:30 11 05:32,4 00:45,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Řezníček Josef 2006 MOD, Němeček Luláš 2006 MOD
300 F 184 8.5. 12:30 12 05:34,7 00:47,4 K2 benjamínci B+C 1000 m Podrábský Jan 2006 UNL, Duchoň Stanislav 2006 UNL
300 F 145 8.5. 12:30 13 05:39,6 00:52,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Janoška Štěpán 2007 ONV, Prokeš Antonín 2007 KOJ
300 F 152 8.5. 12:30 14 05:44,0 00:56,7 K2 benjamínci B+C 1000 m Mikeš Michal 2007 ZBR, Neumannn Adam 2006 ZBR
300 F 179 8.5. 12:30 15 05:45,5 00:58,2 K2 benjamínci B+C 1000 m Kůs Filip 2007 SED, Šindel Jakub 2007 SKD
300 F 169 8.5. 12:30 16 05:46,6 00:59,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Tichý Matyáš 2007 SPA, Nykl Marek 2007 SPA
300 F 159 8.5. 12:30 17 05:47,8 01:00,5 K2 benjamínci B+C 1000 m Vičar Mikuláš 2006 PRV, Vrba František 2006 PRV
300 F 185 8.5. 12:30 18 05:49,3 01:02,0 K2 benjamínci B+C 1000 m Sodomka Tomáš 2006 SPA, Brodský David 2006 SPA
300 F 177 8.5. 12:30 19 05:50,4 01:03,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Knotek Daniel 2007 ONV, Knotek Dalimil 2007 ONV
300 F 172 8.5. 12:30 20 05:51,7 01:04,4 K2 benjamínci B+C 1000 m Piťha Tomáš 2006 MOD, Němeček David 2008 MOD
300 F 154 8.5. 12:30 21 05:53,0 01:05,7 K2 benjamínci B+C 1000 m Procházka Jiří 2006 MOD, Heliš Daniel 2006 MOD
300 F 162 8.5. 12:30 22 05:54,2 01:06,9 K2 benjamínci B+C 1000 m Klim Martin 2007 PRV, Zahradníček Ondřej 2007 PRV
300 F 174 8.5. 12:30 23 05:55,6 01:08,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Lehner Jan 2006 SED, Matas Jakub 2006 SED
300 F 148 8.5. 12:30 24 05:57,0 01:09,7 K2 benjamínci B+C 1000 m Kleňha Filip 2007 KVS, Dvořák Jakub 2007 KVS
300 F 155 8.5. 12:30 25 05:57,8 01:10,5 K2 benjamínci B+C 1000 m Havlíček Tomáš 2007 KOJ, Hirsch Robin 2007 KOJ
300 F 150 8.5. 12:30 26 06:00,6 01:13,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Tonder Matěj 2007 DEC, Tržil Eduard 2007 DEC
300 F 186 8.5. 12:30 27 06:01,9 01:14,6 K2 benjamínci B+C 1000 m Novák Jonáš 2007 SPA, Valla Jakub 2006 SPA
300 F 176 8.5. 12:30 28 06:05,4 01:18,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Šperka Štěpán 2006 SOS, Hošek Vojtěch 2006 PRV
300 F 146 8.5. 12:30 29 06:08,1 01:20,8 K2 benjamínci B+C 1000 m Pudil Jan 2007 TSE, Řezáč Adam 2008 TSE
300 F 160 8.5. 12:30 30 06:10,8 01:23,5 K2 benjamínci B+C 1000 m Prouza Vojtěch 2006 CHO, Hrubý Zdeněk 2008 CHO
300 F 151 8.5. 12:30 31 06:17,4 01:30,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Rektor Albert 2006 DEC, Zelinka David 2006 DEC
300 F 180 8.5. 12:30 32 06:20,4 01:33,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Hašler Oliver 2007 KVS, Teufel Florián 2006 KVS
300 F 175 8.5. 12:30 33 06:31,3 01:44,0 K2 benjamínci B+C 1000 m Zalabák Roman 2006 DEC, Kofroň Vojtěch 2007 DEC
300 F 157 8.5. 12:30 34 06:35,7 01:48,4 K2 benjamínci B+C 1000 m Kozák Vojtěch 2006 USK, Lošťák Prokop 2007 USK
300 F 182 8.5. 12:30 35 06:38,4 01:51,1 K2 benjamínci B+C 1000 m Tobrman Filip Albert 2008 SED, Pícl Kryštof 2008 SED
300 F 166 8.5. 12:30 36 06:46,6 01:59,3 K2 benjamínci B+C 1000 m Stárek Antonín 2007 SHK, Fink Theodor 2007 SHK
300 F 147 8.5. 12:30 37 06:58,5 02:11,2 K2 benjamínci B+C 1000 m Procházka Radek 2007 CHO, Malý Rostislav 2006 CHO
300 F 158 8.5. 12:30 38 07:00,5 02:13,2 K2 benjamínci B+C 1000 m Linc Štěpán 2008 DEC, Dvořák František 2008 DEC
300 F 156 8.5. 12:30 39 07:28,2 02:40,9 K2 benjamínci B+C 1000 m Podzimek Adam 2008 DEC, Snášel Jáchym 2008 DEC
300 F 165 8.5. 12:30 40 07:43,3 02:56,0 K2 benjamínci B+C 1000 m Tvrdoň Bruno 2007 LSB, Kapusta František 2007 LSB
300 F 181 8.5. 12:30 41 08:29,9 03:42,6 K2 benjamínci B+C 1000 m Klouda Matyáš 2009 TYN, Tóth Pavel 2007 LIT

Archiv starších výsledků