I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
64 RA 5 6.5. 12:28 1 2:36.966 MK1 benjamínci C 500 m Kapoun Tomáš 2007 KOJ
64 RA 3 6.5. 12:28 2 2:51.251 14.285 MK1 benjamínci C 500 m Janoška Štěpán 2007 ONV
64 RA 4 6.5. 12:28 3 2:55.886 18.920 MK1 benjamínci C 500 m Lovíšek Adam 2007 SOP
64 RA 6 6.5. 12:28 4 3:01.261 24.295 MK1 benjamínci C 500 m Havlíček Tomáš 2007 KOJ
64 RA 9 6.5. 12:28 5 3:09.891 32.925 MK1 benjamínci C 500 m Kortan Filip 2007 PIS
64 RA 7 6.5. 12:28 6 3:10.046 33.080 MK1 benjamínci C 500 m Kleňha Filip 2007 KVS
64 RA 2 6.5. 12:28 7 3:17.041 40.075 MK1 benjamínci C 500 m Tonder Matěj 2007 DEC
64 RA 8 6.5. 12:28 8 3:24.866 47.900 MK1 benjamínci C 500 m Novák Jonáš 2007 SPA
64 RA 1 6.5. 12:28 9 3:46.706 1:09.740 MK1 benjamínci C 500 m Ryska Jakub 2007 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
65 RB 5 6.5. 12:32 1 2:39.611 MK1 benjamínci C 500 m Exler Štěpán 2007 ZAM
65 RB 4 6.5. 12:32 2 2:58.461 18.850 MK1 benjamínci C 500 m Tržil Eduard 2007 DEC
65 RB 3 6.5. 12:32 3 3:01.181 21.570 MK1 benjamínci C 500 m Hirsch Robin 2007 KOJ
65 RB 6 6.5. 12:32 4 3:02.231 22.620 MK1 benjamínci C 500 m Dvořák Jakub 2007 KVS
65 RB 2 6.5. 12:32 5 3:09.511 29.900 MK1 benjamínci C 500 m Živný Cyril 2007 UNL
65 RB 1 6.5. 12:32 6 3:25.496 45.885 MK1 benjamínci C 500 m Pudil Jan 2007 TSE
65 RB 7 6.5. 12:32 7 3:26.576 46.965 MK1 benjamínci C 500 m Herzig Alexandr 2007 PIS
65 RB 8 6.5. 12:32 8 4:11.631 1:32.020 MK1 benjamínci C 500 m Březina Matěj 2007 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
66 RC 2 6.5. 12:36 DNS MK1 benjamínci C 500 m Hašler Oliver 2007 KVS
66 RC 5 6.5. 12:36 1 2:53.421 MK1 benjamínci C 500 m Nováček Martin 2007 TYN
66 RC 7 6.5. 12:36 2 2:58.181 04.760 MK1 benjamínci C 500 m Tichý Matyáš 2007 SPA
66 RC 4 6.5. 12:36 3 2:59.876 06.455 MK1 benjamínci C 500 m Šindel Jakub 2007 SKD
66 RC 6 6.5. 12:36 4 3:02.351 08.930 MK1 benjamínci C 500 m Knotek Daniel 2007 ONV
66 RC 3 6.5. 12:36 5 3:17.126 23.705 MK1 benjamínci C 500 m Houda Vítek 2007 TSE
66 RC 8 6.5. 12:36 6 3:20.536 27.115 MK1 benjamínci C 500 m Kofroň Vojtěch 2007 DEC
66 RC 1 6.5. 12:36 7 3:58.566 1:05.145 MK1 benjamínci C 500 m Keclík Jakub 2007 PIS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
67 RD 5 6.5. 12:40 1 2:50.161 MK1 benjamínci C 500 m Chovanec Martin 2007 KOJ
67 RD 4 6.5. 12:40 2 3:02.036 11.875 MK1 benjamínci C 500 m Nykl Marek 2007 SPA
67 RD 3 6.5. 12:40 3 3:03.551 13.390 MK1 benjamínci C 500 m Sanetrník David 2007 SOS
67 RD 6 6.5. 12:40 4 3:03.891 13.730 MK1 benjamínci C 500 m Zimčík Tomáš 2007 MOD
67 RD 8 6.5. 12:40 5 3:11.976 21.815 MK1 benjamínci C 500 m Klim Martin 2007 PRV
67 RD 1 6.5. 12:40 6 3:19.511 29.350 MK1 benjamínci C 500 m Hora Jáchym 2007 SOP
67 RD 2 6.5. 12:40 7 3:21.341 31.180 MK1 benjamínci C 500 m Lehner Jakub 2007 SED
67 RD 7 6.5. 12:40 8 3:30.996 40.835 MK1 benjamínci C 500 m Fink Theodor 2007 SHK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
68 RE 5 6.5. 12:44 1 2:51.256 MK1 benjamínci C 500 m Prokeš Antonín 2007 KOJ
68 RE 6 6.5. 12:44 2 2:58.126 06.870 MK1 benjamínci C 500 m Filip Lukáš 2007 OLO
68 RE 4 6.5. 12:44 3 2:59.896 08.640 MK1 benjamínci C 500 m Zahradníček Ondřej 2007 PRV
68 RE 7 6.5. 12:44 4 3:16.486 25.230 MK1 benjamínci C 500 m Lošťák Prokop 2007 USK
68 RE 3 6.5. 12:44 5 3:33.536 42.280 MK1 benjamínci C 500 m Kapusta František 2007 LSB
68 RE 2 6.5. 12:44 6 3:40.666 49.410 MK1 benjamínci C 500 m Stárek Antonín 2007 SHK
68 RE 8 6.5. 12:44 7 3:43.271 52.015 MK1 benjamínci C 500 m Mencl Felix 2007 PPL
68 RE 1 6.5. 12:44 8 4:29.536 1:38.280 MK1 benjamínci C 500 m Šimek Denis 2007 SOS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
69 RF 4 6.5. 12:48 1 2:54.261 MK1 benjamínci C 500 m Knotek Dalimil 2007 ONV
69 RF 6 6.5. 12:48 2 3:00.741 06.480 MK1 benjamínci C 500 m Mikeš Michal 2007 ZBR
69 RF 5 6.5. 12:48 3 3:01.201 06.940 MK1 benjamínci C 500 m Kůs Filip 2007 SED
69 RF 8 6.5. 12:48 4 3:07.846 13.585 MK1 benjamínci C 500 m Ondra Mikuláš 2007 SLH
69 RF 7 6.5. 12:48 5 3:23.896 29.635 MK1 benjamínci C 500 m Tvrdoň Bruno 2007 LSB
69 RF 2 6.5. 12:48 6 3:25.581 31.320 MK1 benjamínci C 500 m Tichý Michal 2007 PPL
69 RF 3 6.5. 12:48 7 3:32.781 38.520 MK1 benjamínci C 500 m Procházka Radek 2007 CHO
69 RF 1 6.5. 12:48 8 3:44.616 50.355 MK1 benjamínci C 500 m Tóth Pavel 2007 LIT

Archiv starších výsledků