I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
97 RA 5 6.5. 15:50 1 2:32.821 MK1 benjamínci B 500 m Stejskal Jan 2006 ZAM
97 RA 6 6.5. 15:50 2 2:47.191 14.370 MK1 benjamínci B 500 m Hofbauer Ondřej 2006 SPA
97 RA 4 6.5. 15:50 3 2:50.061 17.240 MK1 benjamínci B 500 m Vičar Mikuláš 2006 PRV
97 RA 2 6.5. 15:50 4 3:00.291 27.470 MK1 benjamínci B 500 m Piťha Tomáš 2006 MOD
97 RA 9 6.5. 15:50 5 3:06.536 33.715 MK1 benjamínci B 500 m Hejda Štěpán 2006 PPL
97 RA 7 6.5. 15:50 6 3:10.401 37.580 MK1 benjamínci B 500 m Matas Jakub 2006 SED
97 RA 8 6.5. 15:50 7 3:16.291 43.470 MK1 benjamínci B 500 m Hnízdil Tadeáš 2006 USK
97 RA 1 6.5. 15:50 8 3:27.606 54.785 MK1 benjamínci B 500 m Husák Alexandr 2006 CHO
97 RA 3 6.5. 15:50 9 3:30.816 57.995 MK1 benjamínci B 500 m Zalabák Roman 2006 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
98 RB 5 6.5. 15:54 1 2:40.041 MK1 benjamínci B 500 m Tešovič Jakub 2006 SPA
98 RB 9 6.5. 15:54 2 2:44.546 04.505 MK1 benjamínci B 500 m Vísner Ondřej 2006 PPL
98 RB 6 6.5. 15:54 3 2:50.031 09.990 MK1 benjamínci B 500 m Tureček Jan 2006 SOP
98 RB 4 6.5. 15:54 4 2:52.126 12.085 MK1 benjamínci B 500 m Soukup Matěj 2006 SED
98 RB 8 6.5. 15:54 5 2:54.921 14.880 MK1 benjamínci B 500 m Heliš Daniel 2006 MOD
98 RB 2 6.5. 15:54 6 2:57.241 17.200 MK1 benjamínci B 500 m Hošek Vojtěch 2006 PRV
98 RB 7 6.5. 15:54 7 3:16.441 36.400 MK1 benjamínci B 500 m Prouza Vojtěch 2006 CHO
98 RB 1 6.5. 15:54 8 3:28.286 48.245 MK1 benjamínci B 500 m Hnízdil Matyáš 2006 USK
98 RB 3 6.5. 15:54 9 3:33.276 53.235 MK1 benjamínci B 500 m Zelinka David 2006 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
99 RC 1 6.5. 15:58 1 2:34.741 MK1 benjamínci B 500 m Csoma Jakub 2006 PRV
99 RC 5 6.5. 15:58 2 2:35.826 01.085 MK1 benjamínci B 500 m Všetečka Jan 2006 TSE
99 RC 6 6.5. 15:58 3 2:43.071 08.330 MK1 benjamínci B 500 m Král Jakub 2006 CHO
99 RC 4 6.5. 15:58 4 2:43.906 09.165 MK1 benjamínci B 500 m Řezníček Josef 2006 MOD
99 RC 8 6.5. 15:58 5 3:00.541 25.800 MK1 benjamínci B 500 m Kozák Vojtěch 2006 USK
99 RC 9 6.5. 15:58 6 3:04.796 30.055 MK1 benjamínci B 500 m Lehner Jan 2006 SED
99 RC 2 6.5. 15:58 7 3:07.271 32.530 MK1 benjamínci B 500 m Brodský David 2006 SPA
99 RC 7 6.5. 15:58 8 3:07.361 32.620 MK1 benjamínci B 500 m Rektor Albert 2006 DEC
99 RC 3 6.5. 15:58 9 3:16.716 41.975 MK1 benjamínci B 500 m Pánek Viktor 2006 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
100 RD 5 6.5. 16:02 1 2:33.036 MK1 benjamínci B 500 m Rödl Robert 2006 SHK
100 RD 4 6.5. 16:02 2 2:47.996 14.960 MK1 benjamínci B 500 m Nezhyba Miroslav 2006 PRV
100 RD 6 6.5. 16:02 3 2:53.221 20.185 MK1 benjamínci B 500 m Němeček Lukáš 2006 MOD
100 RD 2 6.5. 16:02 4 2:59.341 26.305 MK1 benjamínci B 500 m Sodomka Tomáš 2006 SPA
100 RD 1 6.5. 16:02 5 3:07.236 34.200 MK1 benjamínci B 500 m Kodet Jan 2006 SED
100 RD 8 6.5. 16:02 6 3:16.451 43.415 MK1 benjamínci B 500 m Smetana Pavel 2006 UNL
100 RD 3 6.5. 16:02 7 3:27.996 54.960 MK1 benjamínci B 500 m Klein Petr 2006 CHO
100 RD 7 6.5. 16:02 8 3:33.826 1:00.790 MK1 benjamínci B 500 m Allas Olivier 2006 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
101 RE 5 6.5. 16:06 1 2:31.796 MK1 benjamínci B 500 m Florián Jindřich 2006 DEC
101 RE 4 6.5. 16:06 2 2:39.861 08.065 MK1 benjamínci B 500 m Hruška Šimon 2006 USK
101 RE 3 6.5. 16:06 3 2:55.906 24.110 MK1 benjamínci B 500 m Duchoň Stanislav 2006 UNL
101 RE 7 6.5. 16:06 4 2:57.296 25.500 MK1 benjamínci B 500 m Procházka Jiří 2006 MOD
101 RE 2 6.5. 16:06 5 3:01.311 29.515 MK1 benjamínci B 500 m Vrba František 2006 PRV
101 RE 6 6.5. 16:06 6 3:03.606 31.810 MK1 benjamínci B 500 m Valla Jakub 2006 SPA
101 RE 8 6.5. 16:06 7 3:12.891 41.095 MK1 benjamínci B 500 m Hein Jakub 2006 PPL
101 RE 1 6.5. 16:06 8 3:43.021 1:11.225 MK1 benjamínci B 500 m Malý Rostislav 2006 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
102 RF 5 6.5. 16:10 1 2:32.786 MK1 benjamínci B 500 m Podráský Richard 2006 ONV
102 RF 4 6.5. 16:10 2 2:39.786 07.000 MK1 benjamínci B 500 m Jahoda Matouš 2006 SED
102 RF 3 6.5. 16:10 3 2:54.721 21.935 MK1 benjamínci B 500 m Podrábský Jan 2006 UNL
102 RF 7 6.5. 16:10 4 2:55.971 23.185 MK1 benjamínci B 500 m Neumannn Adam 2006 ZBR
102 RF 2 6.5. 16:10 5 2:56.441 23.655 MK1 benjamínci B 500 m Papírník Jakub 2006 NYM
102 RF 6 6.5. 16:10 6 3:11.951 39.165 MK1 benjamínci B 500 m Bartovský Jaroslav 2006 PPL
102 RF 8 6.5. 16:10 7 3:17.226 44.440 MK1 benjamínci B 500 m Čamek David 2006 LIT
102 RF 1 6.5. 16:10 8 3:19.776 46.990 MK1 benjamínci B 500 m Krist Samuel 2006 LIT
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
103 RG 4 6.5. 16:14 1 2:39.791 MK1 benjamínci B 500 m Foukal Jan 2006 LIT
103 RG 5 6.5. 16:14 2 2:45.236 05.445 MK1 benjamínci B 500 m Kliment Lukáš 2006 PDM
103 RG 1 6.5. 16:14 3 3:04.166 24.375 MK1 benjamínci B 500 m Šperka Štěpán 2006 SOS
103 RG 2 6.5. 16:14 4 3:06.081 26.290 MK1 benjamínci B 500 m Kocman Anthony 2006 HRA
103 RG 3 6.5. 16:14 5 3:22.511 42.720 MK1 benjamínci B 500 m Kovalský Richard 2006 PIS
103 RG 8 6.5. 16:14 6 3:24.556 44.765 MK1 benjamínci B 500 m Teufel Florián 2006 KVS
103 RG 7 6.5. 16:14 7 3:30.276 50.485 MK1 benjamínci B 500 m Kozel Tadeáš 2006 NYM
103 RG 6 6.5. 16:14 8 3:33.151 53.360 MK1 benjamínci B 500 m Wild Jan 2006 PPL

Archiv starších výsledků