II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
361 RA 3 4.6. 14:24 DNF MK1 benjamínci B 200 m Zalabák Roman 2006 DEC
361 RA 8 4.6. 14:24 DNS MK1 benjamínci B 200 m Prouza Vojtěch 2006 CHO
361 RA 5 4.6. 14:24 1 57.601 MK1 benjamínci B 200 m Stejskal Jan 2006 ZAM
361 RA 6 4.6. 14:24 2 1:01.821 04.220 MK1 benjamínci B 200 m Hofbauer Ondřej 2006 SPA
361 RA 4 4.6. 14:24 3 1:02.626 05.025 MK1 benjamínci B 200 m Vičar Mikuláš 2006 PRV
361 RA 1 4.6. 14:24 4 1:03.526 05.925 MK1 benjamínci B 200 m Piťha Tomáš 2006 MOD
361 RA 2 4.6. 14:24 5 1:06.741 09.140 MK1 benjamínci B 200 m Lehner Jan 2006 SED
361 RA 7 4.6. 14:24 6 1:11.176 13.575 MK1 benjamínci B 200 m Kozák Vojtěch 2006 USK
361 RA 9 4.6. 14:24 7 1:18.216 20.615 MK1 benjamínci B 200 m Wild Jan 2006 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
362 RB 8 4.6. 14:28 DNS MK1 benjamínci B 200 m Šusta Vojtěch 2006 CHO
362 RB 1 4.6. 14:28 1 55.786 MK1 benjamínci B 200 m Florián Jindřich 2006 DEC
362 RB 5 4.6. 14:28 2 59.186 03.400 MK1 benjamínci B 200 m Tešovič Jakub 2006 SPA
362 RB 4 4.6. 14:28 3 1:00.081 04.295 MK1 benjamínci B 200 m Řezníček Josef 2006 MOD
362 RB 2 4.6. 14:28 4 1:02.736 06.950 MK1 benjamínci B 200 m Duchoň Stanislav 2006 UNL
362 RB 6 4.6. 14:28 5 1:05.261 09.475 MK1 benjamínci B 200 m Soukup Matěj 2006 SED
362 RB 3 4.6. 14:28 6 1:05.811 10.025 MK1 benjamínci B 200 m Hošek Vojtěch 2006 PRV
362 RB 7 4.6. 14:28 7 1:10.621 14.835 MK1 benjamínci B 200 m Hein Jakub 2006 PPL
362 RB 9 4.6. 14:28 8 1:17.036 21.250 MK1 benjamínci B 200 m Hnízdil Matyáš 2006 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
363 RC 1 4.6. 14:32 DNS MK1 benjamínci B 200 m Novotný Lukáš 2006 CHO
363 RC 4 4.6. 14:32 1 58.831 MK1 benjamínci B 200 m Jahoda Matouš 2006 SED
363 RC 5 4.6. 14:32 2 59.771 00.940 MK1 benjamínci B 200 m Rödl Robert 2006 SHK
363 RC 6 4.6. 14:32 3 1:02.861 04.030 MK1 benjamínci B 200 m Němeček Lukáš 2006 MOD
363 RC 8 4.6. 14:32 4 1:07.556 08.725 MK1 benjamínci B 200 m Sodomka Tomáš 2006 SPA
363 RC 9 4.6. 14:32 5 1:10.451 11.620 MK1 benjamínci B 200 m Hnízdil Tadeáš 2006 USK
363 RC 3 4.6. 14:32 6 1:17.761 18.930 MK1 benjamínci B 200 m Vrba František 2006 PRV
363 RC 2 4.6. 14:32 7 1:18.246 19.415 MK1 benjamínci B 200 m Allas Olivier 2006 PPL
363 RC 7 4.6. 14:32 8 1:19.161 20.330 MK1 benjamínci B 200 m Zelinka David 2006 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
364 RD 7 4.6. 14:36 DNS MK1 benjamínci B 200 m Smetana Pavel 2006 UNL
364 RD 4 4.6. 14:36 1 57.546 MK1 benjamínci B 200 m Vísner Ondřej 2006 PPL
364 RD 5 4.6. 14:36 2 58.711 01.165 MK1 benjamínci B 200 m Csoma Jakub 2006 PRV
364 RD 3 4.6. 14:36 3 58.896 01.350 MK1 benjamínci B 200 m Král Jakub 2006 CHO
364 RD 2 4.6. 14:36 4 1:05.141 07.595 MK1 benjamínci B 200 m Valla Jakub 2006 SPA
364 RD 6 4.6. 14:36 5 1:05.256 07.710 MK1 benjamínci B 200 m Heliš Daniel 2006 MOD
364 RD 1 4.6. 14:36 6 1:06.436 08.890 MK1 benjamínci B 200 m Rektor Albert 2006 DEC
364 RD 8 4.6. 14:36 7 1:11.056 13.510 MK1 benjamínci B 200 m Kodet Jan 2006 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
365 RE 1 4.6. 14:40 1 50.971 MK1 benjamínci B 200 m Grolmus Lukáš 2006 SVK
365 RE 5 4.6. 14:40 2 58.921 07.950 MK1 benjamínci B 200 m Všetečka Jan 2006 TSE
365 RE 4 4.6. 14:40 3 1:01.201 10.230 MK1 benjamínci B 200 m Kliment Lukáš 2006 PDM
365 RE 7 4.6. 14:40 4 1:01.746 10.775 MK1 benjamínci B 200 m Cícha Tomáš 2006 ONV
365 RE 2 4.6. 14:40 5 1:10.591 19.620 MK1 benjamínci B 200 m Procházka Jiří 2006 MOD
365 RE 6 4.6. 14:40 6 1:12.351 21.380 MK1 benjamínci B 200 m Bartovský Jaroslav 2006 PPL
365 RE 8 4.6. 14:40 7 1:15.026 24.055 MK1 benjamínci B 200 m Matas Jakub 2006 SED
365 RE 3 4.6. 14:40 8 1:16.436 25.465 MK1 benjamínci B 200 m Husák Alexandr 2006 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
366 RF 5 4.6. 14:44 DNS MK1 benjamínci B 200 m Podrábský Jan 2006 UNL
366 RF 1 4.6. 14:44 1 55.701 MK1 benjamínci B 200 m Cagáň Alexander 2006 SVK
366 RF 3 4.6. 14:44 2 59.641 03.940 MK1 benjamínci B 200 m Podráský Richard 2006 ONV
366 RF 4 4.6. 14:44 3 1:04.426 08.725 MK1 benjamínci B 200 m Tureček Jan 2006 SOP
366 RF 8 4.6. 14:44 4 1:15.451 19.750 MK1 benjamínci B 200 m Pánek Viktor 2006 PPL
366 RF 6 4.6. 14:44 5 1:16.376 20.675 MK1 benjamínci B 200 m Krist Samuel 2006 LIT
366 RF 7 4.6. 14:44 6 1:18.151 22.450 MK1 benjamínci B 200 m Kudrna Filip 2006 MOD
366 RF 2 4.6. 14:44 7 1:24.041 28.340 MK1 benjamínci B 200 m Klein Petr 2006 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
367 RG 5 4.6. 14:48 1 56.631 MK1 benjamínci B 200 m Hruška Šimon 2006 USK
367 RG 4 4.6. 14:48 2 57.481 00.850 MK1 benjamínci B 200 m Foukal Jan 2006 LIT
367 RG 1 4.6. 14:48 3 1:06.271 09.640 MK1 benjamínci B 200 m Neumannn Adam 2006 ZBR
367 RG 2 4.6. 14:48 4 1:07.491 10.860 MK1 benjamínci B 200 m Hejda Štěpán 2006 PPL
367 RG 6 4.6. 14:48 5 1:12.161 15.530 MK1 benjamínci B 200 m Kovalský Richard 2006 PIS
367 RG 8 4.6. 14:48 6 1:12.401 15.770 MK1 benjamínci B 200 m Šperka Štěpán 2006 SOS
367 RG 3 4.6. 14:48 7 1:16.471 19.840 MK1 benjamínci B 200 m Teufel Florián 2006 KVS
367 RG 7 4.6. 14:48 8 1:25.811 29.180 MK1 benjamínci B 200 m Malý Rostislav 2006 CHO

Archiv starších výsledků