I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
192 F 128 7.5. 13:10 MK1 benjamínci B 1000 m Malý Rostislav 2006 CHO
192 F 129 7.5. 13:10 MK1 benjamínci B 1000 m Prouza Vojtěch 2006 CHO
192 F 135 7.5. 13:10 MK1 benjamínci B 1000 m Bartovský Jaroslav 2006 PPL
192 F 142 7.5. 13:10 MK1 benjamínci B 1000 m Klein Petr 2006 CHO
192 F 155 7.5. 13:10 MK1 benjamínci B 1000 m Husák Alexandr 2006 CHO
192 F 130 7.5. 13:10 1 05:29,8 MK1 benjamínci B 1000 m Stejskal Jan 2006 ZAM
192 F 104 7.5. 13:10 2 05:36,9 00:07,1 MK1 benjamínci B 1000 m Tešovič Jakub 2006 SPA
192 F 107 7.5. 13:10 3 05:40,2 00:10,4 MK1 benjamínci B 1000 m Florián Jindřich 2006 DEC
192 F 105 7.5. 13:10 4 05:41,8 00:12,0 MK1 benjamínci B 1000 m Rödl Robert 2006 SHK
192 F 152 7.5. 13:10 5 05:43,0 00:13,2 MK1 benjamínci B 1000 m Csoma Jakub 2006 PRV
192 F 139 7.5. 13:10 6 05:49,0 00:19,2 MK1 benjamínci B 1000 m Všetečka Jan 2006 TSE
192 F 131 7.5. 13:10 7 05:50,6 00:20,8 MK1 benjamínci B 1000 m Podráský Richard 2006 ONV
192 F 138 7.5. 13:10 8 05:52,8 00:23,0 MK1 benjamínci B 1000 m Hruška Šimon 2006 USK
192 F 126 7.5. 13:10 9 05:58,5 00:28,7 MK1 benjamínci B 1000 m Foukal Jan 2006 LIT
192 F 149 7.5. 13:10 10 05:59,8 00:30,0 MK1 benjamínci B 1000 m Tureček Jan 2006 SOP
192 F 114 7.5. 13:10 11 06:03,1 00:33,3 MK1 benjamínci B 1000 m Kliment Lukáš 2006 PDM
192 F 108 7.5. 13:10 12 06:09,8 00:40,0 MK1 benjamínci B 1000 m Vísner Ondřej 2006 PPL
192 F 116 7.5. 13:10 13 06:11,2 00:41,4 MK1 benjamínci B 1000 m Jahoda Matouš 2006 SED
192 F 143 7.5. 13:10 14 06:12,9 00:43,1 MK1 benjamínci B 1000 m Řezníček Josef 2006 MOD
192 F 133 7.5. 13:10 15 06:15,6 00:45,8 MK1 benjamínci B 1000 m Nezhyba Miroslav 2006 PRV
192 F 101 7.5. 13:10 16 06:18,1 00:48,3 MK1 benjamínci B 1000 m Vičar Mikuláš 2006 PRV
192 F 122 7.5. 13:10 17 06:20,9 00:51,1 MK1 benjamínci B 1000 m Hofbauer Ondřej 2006 SPA
192 F 100 7.5. 13:10 18 06:23,4 00:53,6 MK1 benjamínci B 1000 m Soukup Matěj 2006 SED
192 F 145 7.5. 13:10 19 06:24,4 00:54,6 MK1 benjamínci B 1000 m Němeček Luláš 2006 MOD
192 F 120 7.5. 13:10 20 06:25,3 00:55,5 MK1 benjamínci B 1000 m Heliš Daniel 2006 MOD
192 F 119 7.5. 13:10 21 06:30,6 01:00,8 MK1 benjamínci B 1000 m Král Jakub 2006 CHO
192 F 115 7.5. 13:10 22 06:33,3 01:03,5 MK1 benjamínci B 1000 m Kocman Anthony 2006 HRA
192 F 154 7.5. 13:10 23 06:35,2 01:05,4 MK1 benjamínci B 1000 m Duchoň Stanislav 2006 UNL
192 F 127 7.5. 13:10 24 06:36,4 01:06,6 MK1 benjamínci B 1000 m Neumannn Adam 2006 ZBR
192 F 112 7.5. 13:10 25 06:45,4 01:15,6 MK1 benjamínci B 1000 m Podrábský Jan 2006 UNL
192 F 148 7.5. 13:10 26 06:48,0 01:18,2 MK1 benjamínci B 1000 m Valla Jakub 2006 SPA
192 F 113 7.5. 13:10 27 06:51,1 01:21,3 MK1 benjamínci B 1000 m Procházka jiří 2006 MOD
192 F 125 7.5. 13:10 28 06:52,8 01:23,0 MK1 benjamínci B 1000 m Hošek Vojtěch 2006 PRV
192 F 111 7.5. 13:10 29 06:54,7 01:24,9 MK1 benjamínci B 1000 m Hejda Štěpán 2006 PPL
192 F 103 7.5. 13:10 30 06:56,4 01:26,6 MK1 benjamínci B 1000 m Piťha Tomáš 2006 MOD
192 F 153 7.5. 13:10 31 06:58,1 01:28,3 MK1 benjamínci B 1000 m Sodomka Tomáš 2006 SPA
192 F 109 7.5. 13:10 32 07:01,6 01:31,8 MK1 benjamínci B 1000 m Kozák Vojtěch 2006 USK
192 F 121 7.5. 13:10 33 07:02,8 01:33,0 MK1 benjamínci B 1000 m Brodský David 2006 SPA
192 F 134 7.5. 13:10 34 07:04,9 01:35,1 MK1 benjamínci B 1000 m Vrba František 2006 PRV
192 F 136 7.5. 13:10 35 07:07,9 01:38,1 MK1 benjamínci B 1000 m Lehner Jan 2006 SED
192 F 137 7.5. 13:10 36 07:10,5 01:40,7 MK1 benjamínci B 1000 m Matas Jakub 2006 SED
192 F 151 7.5. 13:10 37 07:15,2 01:45,4 MK1 benjamínci B 1000 m Šperka Štěpán 2006 SOS
192 F 123 7.5. 13:10 38 07:19,9 01:50,1 MK1 benjamínci B 1000 m Rektor Albert 2006 DEC
192 F 141 7.5. 13:10 39 07:22,7 01:52,9 MK1 benjamínci B 1000 m Hnízdil Tadeáš 2006 USK
192 F 124 7.5. 13:10 40 07:27,6 01:57,8 MK1 benjamínci B 1000 m Hein Jakub 2006 PPL
192 F 144 7.5. 13:10 41 07:28,5 01:58,7 MK1 benjamínci B 1000 m Smetana Pavel 2006 UNL
192 F 118 7.5. 13:10 42 07:38,9 02:09,1 MK1 benjamínci B 1000 m Kovalský Richard 2006 PIS
192 F 117 7.5. 13:10 43 07:42,2 02:12,4 MK1 benjamínci B 1000 m Kodet Jan 2006 SED
192 F 110 7.5. 13:10 44 07:44,2 02:14,4 MK1 benjamínci B 1000 m Krist Samuel 2006 LIT
192 F 150 7.5. 13:10 45 07:46,4 02:16,6 MK1 benjamínci B 1000 m Zelinka David 2006 DEC
192 F 147 7.5. 13:10 46 07:47,8 02:18,0 MK1 benjamínci B 1000 m Wild Jan 2006 PPL
192 F 106 7.5. 13:10 47 07:49,7 02:19,9 MK1 benjamínci B 1000 m Pánek Viktor 2006 PPL
192 F 102 7.5. 13:10 48 07:53,2 02:23,4 MK1 benjamínci B 1000 m Čamek David 2006 LIT
192 F 146 7.5. 13:10 49 07:55,9 02:26,1 MK1 benjamínci B 1000 m Teufel Florián 2006 KVS
192 F 132 7.5. 13:10 50 08:04,6 02:34,8 MK1 benjamínci B 1000 m Hnízdil Matyáš 2006 USK
192 F 156 7.5. 13:10 51 08:08,3 02:38,5 MK1 benjamínci B 1000 m Zalabák Roman 2006 DEC
192 F 140 7.5. 13:10 52 08:21,6 02:51,8 MK1 benjamínci B 1000 m Allas Olivier 2006 PPL

Archiv starších výsledků