I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
35 RA 5 6.5. 10:20 1 2:29.246 MK1 benjamínci A 500 m Hrábek Lukáš 2005 SPA
35 RA 6 6.5. 10:20 2 2:47.841 18.595 MK1 benjamínci A 500 m Procházka Daniel 2005 TYN
35 RA 4 6.5. 10:20 3 2:47.901 18.655 MK1 benjamínci A 500 m Malý Bronislav 2005 TYN
35 RA 2 6.5. 10:20 4 2:48.376 19.130 MK1 benjamínci A 500 m Béňa Ondřej 2005 PRV
35 RA 8 6.5. 10:20 5 2:57.816 28.570 MK1 benjamínci A 500 m Polách František 2005 ONV
35 RA 7 6.5. 10:20 6 3:05.996 36.750 MK1 benjamínci A 500 m Veselý Jonáš 2005 USK
35 RA 1 6.5. 10:20 7 3:14.256 45.010 MK1 benjamínci A 500 m Vašek Otakar 2005 ZBR
35 RA 3 6.5. 10:20 8 3:51.306 1:22.060 MK1 benjamínci A 500 m Špaček Marek 2005 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
36 RB 5 6.5. 10:24 1 2:34.496 MK1 benjamínci A 500 m Hirsch Ondřej 2005 KOJ
36 RB 4 6.5. 10:24 2 2:40.426 05.930 MK1 benjamínci A 500 m Váverka Filip 2005 ONV
36 RB 6 6.5. 10:24 3 2:45.951 11.455 MK1 benjamínci A 500 m Večeř Karel 2005 ZBR
36 RB 3 6.5. 10:24 4 2:50.796 16.300 MK1 benjamínci A 500 m Šimek Albert 2005 PRV
36 RB 7 6.5. 10:24 5 3:07.426 32.930 MK1 benjamínci A 500 m Sehnal Šimon 2005 NYM
36 RB 1 6.5. 10:24 6 3:14.851 40.355 MK1 benjamínci A 500 m Odcházel Václav 2005 SPA
36 RB 8 6.5. 10:24 7 3:24.831 50.335 MK1 benjamínci A 500 m Tobiášek Daniel 2005 PPL
36 RB 2 6.5. 10:24 8 3:42.221 1:07.725 MK1 benjamínci A 500 m Špaček Jan 2005 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
37 RC 5 6.5. 10:28 1 2:31.131 MK1 benjamínci A 500 m Kapoun Pavel 2005 KOJ
37 RC 4 6.5. 10:28 2 2:32.491 01.360 MK1 benjamínci A 500 m Souček Lukáš 2005 SPA
37 RC 8 6.5. 10:28 3 2:47.236 16.105 MK1 benjamínci A 500 m Tejnora Štěpán 2005 KVS
37 RC 6 6.5. 10:28 4 2:48.886 17.755 MK1 benjamínci A 500 m Kotek Petr 2005 PRV
37 RC 3 6.5. 10:28 5 2:52.021 20.890 MK1 benjamínci A 500 m Nykl Michal 2005 SPA
37 RC 7 6.5. 10:28 6 2:54.721 23.590 MK1 benjamínci A 500 m Martoch Filip 2005 SLH
37 RC 2 6.5. 10:28 7 3:06.701 35.570 MK1 benjamínci A 500 m Rychtecký Adam 2005 DEC
37 RC 1 6.5. 10:28 8 3:14.361 43.230 MK1 benjamínci A 500 m Treybal Jonáš 2005 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
38 RD 5 6.5. 10:32 1 2:29.736 MK1 benjamínci A 500 m Kurťák Šimon 2005 SKD
38 RD 4 6.5. 10:32 2 2:36.611 06.875 MK1 benjamínci A 500 m Dušátko Jakub 2005 CER
38 RD 3 6.5. 10:32 3 2:43.906 14.170 MK1 benjamínci A 500 m Forejtek Patrik 2005 PPL
38 RD 6 6.5. 10:32 4 2:46.501 16.765 MK1 benjamínci A 500 m Doubrava Tomáš 2005 NYM
38 RD 2 6.5. 10:32 5 2:47.521 17.785 MK1 benjamínci A 500 m Frolík Martin 2005 SPA
38 RD 8 6.5. 10:32 6 3:06.266 36.530 MK1 benjamínci A 500 m Knoška Robert 2005 ZBR
38 RD 1 6.5. 10:32 7 3:08.096 38.360 MK1 benjamínci A 500 m Cíza David 2005 DEC
38 RD 7 6.5. 10:32 8 3:45.666 1:15.930 MK1 benjamínci A 500 m Kroupa Jan 2005 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
39 RE 4 6.5. 10:36 1 2:24.951 MK1 benjamínci A 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
39 RE 5 6.5. 10:36 2 2:36.186 11.235 MK1 benjamínci A 500 m Budka Ondra 2005 TSE
39 RE 3 6.5. 10:36 3 2:38.256 13.305 MK1 benjamínci A 500 m Žaba Filip 2005 SHK
39 RE 6 6.5. 10:36 4 2:42.491 17.540 MK1 benjamínci A 500 m Novotný Hubert 2005 SOP
39 RE 7 6.5. 10:36 5 2:43.561 18.610 MK1 benjamínci A 500 m Jirman Jáchym 2005 POD
39 RE 2 6.5. 10:36 6 2:54.196 29.245 MK1 benjamínci A 500 m Šišma David 2005 LIT
39 RE 1 6.5. 10:36 7 3:01.896 36.945 MK1 benjamínci A 500 m Vrána Adam 2005 CHO
39 RE 8 6.5. 10:36 8 3:01.971 37.020 MK1 benjamínci A 500 m Dumbrovský Vojtěch 2005 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
74 MA 5 6.5. 13:12 1 2:22.616 MK1 benjamínci A 500 m Hrábek Lukáš 2005 SPA
74 MA 4 6.5. 13:12 2 2:28.116 05.500 MK1 benjamínci A 500 m Souček Lukáš 2005 SPA
74 MA 6 6.5. 13:12 3 2:31.186 08.570 MK1 benjamínci A 500 m Kurťák Šimon 2005 SKD
74 MA 3 6.5. 13:12 4 2:40.141 17.525 MK1 benjamínci A 500 m Žaba Filip 2005 SHK
74 MA 2 6.5. 13:12 5 2:46.666 24.050 MK1 benjamínci A 500 m Doubrava Tomáš 2005 NYM
74 MA 1 6.5. 13:12 6 2:47.836 25.220 MK1 benjamínci A 500 m Nykl Michal 2005 SPA
74 MA 7 6.5. 13:12 7 2:48.601 25.985 MK1 benjamínci A 500 m Večeř Karel 2005 ZBR
74 MA 8 6.5. 13:12 8 2:52.461 29.845 MK1 benjamínci A 500 m Béňa Ondřej 2005 PRV
74 MA 9 6.5. 13:12 9 2:55.541 32.925 MK1 benjamínci A 500 m Šišma David 2005 LIT
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
75 MB 6 6.5. 13:16 1 2:30.021 MK1 benjamínci A 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
75 MB 5 6.5. 13:16 2 2:33.381 03.360 MK1 benjamínci A 500 m Hirsch Ondřej 2005 KOJ
75 MB 4 6.5. 13:16 3 2:35.636 05.615 MK1 benjamínci A 500 m Dušátko Jakub 2005 CER
75 MB 7 6.5. 13:16 4 2:36.836 06.815 MK1 benjamínci A 500 m Malý Bronislav 2005 TYN
75 MB 2 6.5. 13:16 5 2:42.711 12.690 MK1 benjamínci A 500 m Novotný Hubert 2005 SOP
75 MB 1 6.5. 13:16 6 2:46.301 16.280 MK1 benjamínci A 500 m Frolík Martin 2005 SPA
75 MB 3 6.5. 13:16 7 2:46.676 16.655 MK1 benjamínci A 500 m Tejnora Štěpán 2005 KVS
75 MB 8 6.5. 13:16 8 2:46.936 16.915 MK1 benjamínci A 500 m Šimek Albert 2005 PRV
75 MB 9 6.5. 13:16 9 3:01.751 31.730 MK1 benjamínci A 500 m Polách František 2005 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
76 MC 6 6.5. 13:20 1 2:29.526 MK1 benjamínci A 500 m Budka Ondra 2005 TSE
76 MC 4 6.5. 13:20 2 2:32.636 03.110 MK1 benjamínci A 500 m Váverka Filip 2005 ONV
76 MC 5 6.5. 13:20 3 2:34.676 05.150 MK1 benjamínci A 500 m Kapoun Pavel 2005 KOJ
76 MC 3 6.5. 13:20 4 2:35.546 06.020 MK1 benjamínci A 500 m Forejtek Patrik 2005 PPL
76 MC 7 6.5. 13:20 5 2:37.061 07.535 MK1 benjamínci A 500 m Procházka Daniel 2005 TYN
76 MC 2 6.5. 13:20 6 2:37.891 08.365 MK1 benjamínci A 500 m Jirman Jáchym 2005 POD
76 MC 8 6.5. 13:20 7 2:40.011 10.485 MK1 benjamínci A 500 m Kotek Petr 2005 PRV
76 MC 9 6.5. 13:20 8 2:48.746 19.220 MK1 benjamínci A 500 m Martoch Filip 2005 SLH
76 MC 1 6.5. 13:20 9 3:03.436 33.910 MK1 benjamínci A 500 m Sehnal Šimon 2005 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
123 F3 4 6.5. 18:30 1 2:49.571 MK1 benjamínci A 500 m Kotek Petr 2005 PRV
123 F3 5 6.5. 18:30 2 2:50.756 01.185 MK1 benjamínci A 500 m Večeř Karel 2005 ZBR
123 F3 6 6.5. 18:30 3 2:51.091 01.520 MK1 benjamínci A 500 m Tejnora Štěpán 2005 KVS
123 F3 3 6.5. 18:30 4 2:52.551 02.980 MK1 benjamínci A 500 m Šimek Albert 2005 PRV
123 F3 2 6.5. 18:30 5 2:55.101 05.530 MK1 benjamínci A 500 m Šišma David 2005 LIT
123 F3 7 6.5. 18:30 6 2:56.231 06.660 MK1 benjamínci A 500 m Béňa Ondřej 2005 PRV
123 F3 8 6.5. 18:30 7 3:01.876 12.305 MK1 benjamínci A 500 m Martoch Filip 2005 SLH
123 F3 9 6.5. 18:30 8 3:03.701 14.130 MK1 benjamínci A 500 m Polách František 2005 ONV
123 F3 1 6.5. 18:30 9 3:15.821 26.250 MK1 benjamínci A 500 m Sehnal Šimon 2005 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
124 F2 5 6.5. 18:34 1 2:42.141 MK1 benjamínci A 500 m Žaba Filip 2005 SHK
124 F2 4 6.5. 18:34 2 2:42.921 00.780 MK1 benjamínci A 500 m Malý Bronislav 2005 TYN
124 F2 6 6.5. 18:34 3 2:44.461 02.320 MK1 benjamínci A 500 m Forejtek Patrik 2005 PPL
124 F2 3 6.5. 18:34 4 2:44.756 02.615 MK1 benjamínci A 500 m Doubrava Tomáš 2005 NYM
124 F2 2 6.5. 18:34 5 2:46.816 04.675 MK1 benjamínci A 500 m Procházka Daniel 2005 TYN
124 F2 9 6.5. 18:34 6 2:48.696 06.555 MK1 benjamínci A 500 m Jirman Jáchym 2005 POD
124 F2 7 6.5. 18:34 7 2:48.711 06.570 MK1 benjamínci A 500 m Novotný Hubert 2005 SOP
124 F2 8 6.5. 18:34 8 2:52.556 10.415 MK1 benjamínci A 500 m Nykl Michal 2005 SPA
124 F2 1 6.5. 18:34 9 2:54.316 12.175 MK1 benjamínci A 500 m Frolík Martin 2005 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
125 F1 5 6.5. 18:38 1 2:17.461 MK1 benjamínci A 500 m Hrábek Lukáš 2005 SPA
125 F1 6 6.5. 18:38 2 2:26.406 08.945 MK1 benjamínci A 500 m Prchlík Ondřej 2005 ONV
125 F1 3 6.5. 18:38 3 2:29.731 12.270 MK1 benjamínci A 500 m Hirsch Ondřej 2005 KOJ
125 F1 1 6.5. 18:38 4 2:30.096 12.635 MK1 benjamínci A 500 m Kapoun Pavel 2005 KOJ
125 F1 2 6.5. 18:38 5 2:30.166 12.705 MK1 benjamínci A 500 m Kurťák Šimon 2005 SKD
125 F1 7 6.5. 18:38 6 2:34.041 16.580 MK1 benjamínci A 500 m Souček Lukáš 2005 SPA
125 F1 9 6.5. 18:38 7 2:36.366 18.905 MK1 benjamínci A 500 m Dušátko Jakub 2005 CER
125 F1 4 6.5. 18:38 8 2:37.671 20.210 MK1 benjamínci A 500 m Budka Ondra 2005 TSE
125 F1 8 6.5. 18:38 9 2:41.736 24.275 MK1 benjamínci A 500 m Váverka Filip 2005 ONV

Archiv starších výsledků