II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
185 RA 4 3.6. 12:08 1 1:06.121 C1 benjamínci A 200 m Ružič Patrik 2005 SVK
185 RA 5 3.6. 12:08 2 1:12.626 06.505 C1 benjamínci A 200 m Kot Artur 2005 SHK
185 RA 6 3.6. 12:08 3 1:18.691 12.570 C1 benjamínci A 200 m Tichý Jan 2005 PPL
185 RA 3 3.6. 12:08 4 1:24.371 18.250 C1 benjamínci A 200 m Hillebrant Stanislav 2005 NYM
185 RA 7 3.6. 12:08 5 1:30.736 24.615 C1 benjamínci A 200 m Dalerová Kateřina 2005 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
186 RB 4 3.6. 12:12 1 1:12.476 C1 benjamínci A 200 m Hrádek Adam 2005 SEZ
186 RB 5 3.6. 12:12 2 1:13.271 00.795 C1 benjamínci A 200 m Kot Bartoloměj 2005 SHK
186 RB 6 3.6. 12:12 3 1:15.711 03.235 C1 benjamínci A 200 m Pták Zbyněk 2005 NYM
186 RB 7 3.6. 12:12 4 1:16.126 03.650 C1 benjamínci A 200 m Rašek Ondřej 2005 SKD
186 RB 3 3.6. 12:12 5 1:25.441 12.965 C1 benjamínci A 200 m Horáček Adam 2005 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
214 MA 6 3.6. 14:30 DNF C1 benjamínci A 200 m Dalerová Kateřina 2005 TYN
214 MA 4 3.6. 14:30 1 1:17.296 C1 benjamínci A 200 m Rašek Ondřej 2005 SKD
214 MA 5 3.6. 14:30 2 1:23.321 06.025 C1 benjamínci A 200 m Hillebrant Stanislav 2005 NYM
214 MA 2 3.6. 14:30 3 1:24.161 06.865 C1 benjamínci A 200 m Horáček Adam 2005 KVS
214 MA 3 3.6. 14:30 4 1:48.696 31.400 C1 benjamínci A 200 m Krušinová Denisa 19 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
238 F1 5 3.6. 16:18 1 1:05.406 C1 benjamínci A 200 m Ružič Patrik 2005 SVK
238 F1 7 3.6. 16:18 2 1:10.146 04.740 C1 benjamínci A 200 m Kot Artur 2005 SHK
238 F1 6 3.6. 16:18 3 1:11.296 05.890 C1 benjamínci A 200 m Hrádek Adam 2005 SEZ
238 F1 4 3.6. 16:18 4 1:13.346 07.940 C1 benjamínci A 200 m Kot Bartoloměj 2005 SHK
238 F1 8 3.6. 16:18 5 1:14.666 09.260 C1 benjamínci A 200 m Pták Zbyněk 2005 NYM
238 F1 2 3.6. 16:18 6 1:17.181 11.775 C1 benjamínci A 200 m Rašek Ondřej 2005 SKD
238 F1 3 3.6. 16:18 7 1:18.651 13.245 C1 benjamínci A 200 m Tichý Jan 2005 PPL
238 F1 9 3.6. 16:18 8 1:22.801 17.395 C1 benjamínci A 200 m Hillebrant Stanislav 2005 NYM
238 F1 1 3.6. 16:18 9 1:32.151 26.745 C1 benjamínci A 200 m Horáček Adam 2005 KVS

Archiv starších výsledků