Mistrovství ČR na 5 km mládeže a veteránů   I.závod Českého poháru mládeže a Mistrovství ČR klubů II. závod Českého poháru veteránů Memoriál Dr.Karla Popela   -    21.4. 2018 - 22.4. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
27 F1 29 22.4. 9:30 1 12:06,0 K2 benjamínci - A 2km Florián Jindřich 2006 DEC, Kliment Lukáš 2006 CER
27 F1 4 22.4. 9:30 2 12:19,7 00:13,7 K2 benjamínci - A 2km Tešovič Jakub 2006 SPA, Hofbauer Ondřej 2006 SPA
27 F1 13 22.4. 9:30 3 12:21,2 00:15,2 K2 benjamínci - A 2km Podráský Richard 2006 ONV, Cícha Tomáš 2006 ONV
27 F1 6 22.4. 9:30 4 12:24,2 00:18,2 K2 benjamínci - A 2km Stejskal Jan 2006 ZAM, Exler Štěpán 2007 ZAM
27 F1 1 22.4. 9:30 5 12:28,8 00:22,8 K2 benjamínci - A 2km Vísner Ondřej 2006 PPL, Jahoda Matouš 2006 SED
27 F1 2 22.4. 9:30 6 12:33,4 00:27,4 K2 benjamínci - A 2km Rödl Robert 2006 SHK, Všetečka Jan 2006 TSE
27 F1 9 22.4. 9:30 7 12:58,6 00:52,6 K2 benjamínci - A 2km Brodský David 2006 SPA, Valla Jakub 2006 SPA
27 F1 18 22.4. 9:30 8 13:02,5 00:56,5 K2 benjamínci - A 2km Csoma Jakub 2006 PRV, Nezhyba Miroslav 2006 PRV
27 F1 14 22.4. 9:30 9 13:25,6 01:19,6 K2 benjamínci - A 2km Vičar Mikuláš 2006 PRV, Vrba František 2006 PRV
27 F1 16 22.4. 9:30 10 13:28,3 01:22,3 K2 benjamínci - A 2km Soukup Matěj 2006 SED, Kodet Jan 2006 SED
27 F1 12 22.4. 9:30 11 13:40,9 01:34,9 K2 benjamínci - A 2km Tureček Jan 2006 SOP, Čermák Ondřej 2006 SOP
27 F1 20 22.4. 9:30 12 14:05,4 01:59,4 K2 benjamínci - A 2km Podrábský Jan 2006 UNL, Duchoň Stanislav 2006 UNL
27 F1 3 22.4. 9:30 13 14:09,0 02:03,0 K2 benjamínci - A 2km Lehner Jan 2006 SED, Voráček Jaroslav 2006 SED
27 F1 15 22.4. 9:30 14 14:09,5 02:03,5 K2 benjamínci - A 2km Král Jakub 2006 CHO, Vild Karel 2007 CHO
27 F1 5 22.4. 9:30 15 14:28,7 02:22,7 K2 benjamínci - A 2km Hein Jakub 2006 PPL, Bartovský Jaroslav 2006 PPL
27 F1 19 22.4. 9:30 16 14:35,8 02:29,8 K2 benjamínci - A 2km Mikeš Michal 2007 ZBR, Neumannn Adam 2006 ZBR
27 F1 10 22.4. 9:30 17 14:38,7 02:32,7 K2 benjamínci - A 2km Šperka Štěpán 2006 SOS, Smetana Pavel 2006 UNL
27 F1 17 22.4. 9:30 18 14:43,7 02:37,7 K2 benjamínci - A 2km Řezníček Josef 2006 MOD, Piťha Tomáš 2006 MOD
27 F1 11 22.4. 9:30 19 14:46,4 02:40,4 K2 benjamínci - A 2km Hejda Štěpán 2006 PPL, Pánek Viktor 2006 PPL
27 F1 8 22.4. 9:30 20 15:47,3 03:41,3 K2 benjamínci - A 2km Husák Alexandr 2006 CHO, Prouza Vojtěch 2006 CHO

Archiv starších výsledků