Mistrovství ČR na 5 km mládeže a veteránů   I.závod Českého poháru mládeže a Mistrovství ČR klubů II. závod Českého poháru veteránů Memoriál Dr.Karla Popela   -    21.4. 2018 - 22.4. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
1 F1 13 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Malý Rostislav 2006 CHO
1 F1 19 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Růžička Václav 2006 FRM
1 F1 30 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Kunštár Jakub 2006 FRM
1 F1 33 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Všetečka Jan 2006 TSE
1 F1 40 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Procházkla Lukáš 2006 CHO
1 F1 51 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Duchoň Stanislav 2006 UNL
1 F1 4 21.4. 10:00 1 13:34,1 K1 benjamínci - A 2km Foukal Jan 2006 VSO
1 F1 7 21.4. 10:00 2 13:34,4 00:00,3 K1 benjamínci - A 2km Stejskal Jan 2006 ZAM
1 F1 46 21.4. 10:00 3 13:47,6 00:13,5 K1 benjamínci - A 2km Kliment Lukáš 2006 CER
1 F1 42 21.4. 10:00 4 13:55,0 00:20,9 K1 benjamínci - A 2km Tešovič Jakub 2006 SPA
1 F1 29 21.4. 10:00 5 13:55,6 00:21,5 K1 benjamínci - A 2km Florián Jindřich 2006 DEC
1 F1 41 21.4. 10:00 6 13:58,4 00:24,3 K1 benjamínci - A 2km Jahoda Matouš 2006 SED
1 F1 21 21.4. 10:00 7 14:07,0 00:32,9 K1 benjamínci - A 2km Csoma Jakub 2006 PRV
1 F1 37 21.4. 10:00 8 14:12,8 00:38,7 K1 benjamínci - A 2km Rödl Robert 2006 SHK
1 F1 34 21.4. 10:00 9 14:14,5 00:40,4 K1 benjamínci - A 2km Valla Jakub 2006 SPA
1 F1 23 21.4. 10:00 10 14:18,9 00:44,8 K1 benjamínci - A 2km Vísner Ondřej 2006 PPL
1 F1 48 21.4. 10:00 11 14:22,4 00:48,3 K1 benjamínci - A 2km Podráský Richard 2006 ONV
1 F1 52 21.4. 10:00 12 14:24,7 00:50,6 K1 benjamínci - A 2km Hruška Šimon 2006 USK
1 F1 5 21.4. 10:00 13 14:28,5 00:54,4 K1 benjamínci - A 2km Soukup Matěj 2006 SED
1 F1 3 21.4. 10:00 14 14:38,3 01:04,2 K1 benjamínci - A 2km Tureček Jan 2006 SOP
1 F1 55 21.4. 10:00 15 14:43,6 01:09,5 K1 benjamínci - A 2km Cícha Tomáš 2006 ONV
1 F1 39 21.4. 10:00 16 14:45,4 01:11,3 K1 benjamínci - A 2km Hofbauer Ondřej 2006 SPA
1 F1 1 21.4. 10:00 17 14:50,5 01:16,4 K1 benjamínci - A 2km Vičar Mikuláš 2006 PRV
1 F1 47 21.4. 10:00 18 14:53,4 01:19,3 K1 benjamínci - A 2km Brodský David 2006 SPA
1 F1 43 21.4. 10:00 19 15:21,5 01:47,4 K1 benjamínci - A 2km Šperka Štěpán 2006 SOS
1 F1 28 21.4. 10:00 20 15:23,5 01:49,4 K1 benjamínci - A 2km Král Jakub 2006 CHO
1 F1 18 21.4. 10:00 21 15:28,2 01:54,1 K1 benjamínci - A 2km Nezhyba Miroslav 2006 PRV
1 F1 53 21.4. 10:00 22 15:28,3 01:54,2 K1 benjamínci - A 2km Voráček Jaroslav 2006 SED
1 F1 26 21.4. 10:00 23 15:33,0 01:58,9 K1 benjamínci - A 2km Kodet Jan 2006 SED
1 F1 12 21.4. 10:00 24 15:36,3 02:02,2 K1 benjamínci - A 2km Lehner Jan 2006 SED
1 F1 11 21.4. 10:00 25 15:44,8 02:10,7 K1 benjamínci - A 2km Řezníček Josef 2006 MOD
1 F1 38 21.4. 10:00 26 15:58,2 02:24,1 K1 benjamínci - A 2km Bartovský Jaroslav 2006 PPL
1 F1 31 21.4. 10:00 27 16:04,4 02:30,3 K1 benjamínci - A 2km Neumann Adam 2006 ZBR
1 F1 27 21.4. 10:00 28 16:05,5 02:31,4 K1 benjamínci - A 2km Hejda Štěpán 2006 PPL
1 F1 10 21.4. 10:00 29 16:12,4 02:38,3 K1 benjamínci - A 2km Podrábský Jan 2006 UNL
1 F1 2 21.4. 10:00 30 16:21,3 02:47,2 K1 benjamínci - A 2km Kozák Vojtěch 2006 USK
1 F1 8 21.4. 10:00 31 16:30,3 02:56,2 K1 benjamínci - A 2km Rektor Albert 2006 DEC
1 F1 17 21.4. 10:00 32 16:33,3 02:59,2 K1 benjamínci - A 2km Piťha Tomáš 2006 MOD
1 F1 25 21.4. 10:00 33 16:37,4 03:03,3 K1 benjamínci - A 2km Čermák Ondřej 2006 SOP
1 F1 44 21.4. 10:00 34 16:49,1 03:15,0 K1 benjamínci - A 2km Krist Samuel 2006 LIT
1 F1 6 21.4. 10:00 35 16:50,3 03:16,2 K1 benjamínci - A 2km Pánek Viktor 2006 PPL
1 F1 45 21.4. 10:00 36 16:52,3 03:18,2 K1 benjamínci - A 2km Prouza Vojtěch 2006 CHO
1 F1 49 21.4. 10:00 37 16:52,7 03:18,6 K1 benjamínci - A 2km Vrba František 2006 PRV
1 F1 22 21.4. 10:00 38 17:04,2 03:30,1 K1 benjamínci - A 2km Krčma Jindřich 2006 POD
1 F1 15 21.4. 10:00 39 17:28,1 03:54,0 K1 benjamínci - A 2km Sodomka Tomáš 2006 SPA
1 F1 24 21.4. 10:00 40 17:35,1 04:01,0 K1 benjamínci - A 2km Lžičař Josef 2006 KVS
1 F1 20 21.4. 10:00 41 17:44,4 04:10,3 K1 benjamínci - A 2km Zelinka David 2006 DEC
1 F1 50 21.4. 10:00 42 17:44,9 04:10,8 K1 benjamínci - A 2km Husák Alexandr 2006 CHO
1 F1 9 21.4. 10:00 43 18:18,7 04:44,6 K1 benjamínci - A 2km Hnízdil Tadeáš 2006 USK
1 F1 16 21.4. 10:00 44 18:59,3 05:25,2 K1 benjamínci - A 2km Hnízdil Matyáš 2006 USK
1 F1 36 21.4. 10:00 45 19:50,6 06:16,5 K1 benjamínci - A 2km Teufel Florián 2006 KVS
1 F1 54 21.4. 10:00 46 23:48,7 10:14,6 K1 benjamínci - A 2km Smetana Pavel 2006 UNL
1 F1 32 21.4. 10:00 47 24:30,0 10:55,9 K1 benjamínci - A 2km Hein Jakub 2006 PPL

Archiv starších výsledků