I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
250 RA 5 8.5. 08:32 1 2:21.346 K1 žáci 500 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
250 RA 6 8.5. 08:32 2 2:22.766 01.420 K1 žáci 500 m Bartoška Daniel 2004 UNL
250 RA 3 8.5. 08:32 3 2:23.211 01.865 K1 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR
250 RA 2 8.5. 08:32 4 2:23.951 02.605 K1 žáci 500 m Plhoň Jan 2004 USK
250 RA 8 8.5. 08:32 5 2:24.611 03.265 K1 žáci 500 m Florián Heřman 2003 DEC
250 RA 4 8.5. 08:32 6 2:30.221 08.875 K1 žáci 500 m Bartoška Matěj 2004 UNL
250 RA 1 8.5. 08:32 7 2:30.681 09.335 K1 žáci 500 m Bien Matouš 2004 LIB
250 RA 7 8.5. 08:32 8 2:33.971 12.625 K1 žáci 500 m Perol Kilian 2003 SED
250 RA 9 8.5. 08:32 9 2:47.001 25.655 K1 žáci 500 m Narovec Daniel 2003 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
251 RB 5 8.5. 08:36 1 2:16.141 K1 žáci 500 m Valsa Radek 2003 TSE
251 RB 6 8.5. 08:36 2 2:17.086 00.945 K1 žáci 500 m Humhal Jiří 2003 USK
251 RB 4 8.5. 08:36 3 2:19.256 03.115 K1 žáci 500 m Serra Jakub 2003 JAB
251 RB 8 8.5. 08:36 4 2:21.961 05.820 K1 žáci 500 m Procházka Tomáš 2003 PPL
251 RB 3 8.5. 08:36 5 2:23.311 07.170 K1 žáci 500 m Svrček Radovan 2004 LIB
251 RB 2 8.5. 08:36 6 2:26.251 10.110 K1 žáci 500 m Barini Alessandro 2003 ZBR
251 RB 1 8.5. 08:36 7 2:38.861 22.720 K1 žáci 500 m Scowen Thomas G. 2003 DEC
251 RB 9 8.5. 08:36 8 2:46.271 30.130 K1 žáci 500 m Bassiouni Adam 2004 SPA
251 RB 7 8.5. 08:36 9 2:55.136 38.995 K1 žáci 500 m Dlouhý Jakub 2003 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
252 RC 5 8.5. 08:40 1 2:14.221 K1 žáci 500 m Truhlář Filip 2003 SHK
252 RC 4 8.5. 08:40 2 2:24.616 10.395 K1 žáci 500 m Jahoda Filip 2004 SED
252 RC 9 8.5. 08:40 3 2:26.416 12.195 K1 žáci 500 m Fiala Matyáš 2003 TSE
252 RC 8 8.5. 08:40 4 2:28.816 14.595 K1 žáci 500 m Martin Jakub 2003 LIB
252 RC 1 8.5. 08:40 5 2:34.126 19.905 K1 žáci 500 m Saw Morgan Luboš 2004 ZBR
252 RC 7 8.5. 08:40 6 2:35.801 21.580 K1 žáci 500 m Horňák Rostislav 2004 SPA
252 RC 6 8.5. 08:40 7 2:36.061 21.840 K1 žáci 500 m Hnízdil Štěpán 2004 USK
252 RC 3 8.5. 08:40 8 2:53.836 39.615 K1 žáci 500 m Scowen Maxmilian R. 2004 DEC
252 RC 2 8.5. 08:40 9 3:15.201 1:00.980 K1 žáci 500 m Abraham Jakub 2003 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
253 RD 5 8.5. 08:44 1 2:17.846 K1 žáci 500 m Termer Václav 2003 CER
253 RD 7 8.5. 08:44 2 2:20.006 02.160 K1 žáci 500 m Fikrle Zdeněk 2003 PPL
253 RD 4 8.5. 08:44 3 2:20.966 03.120 K1 žáci 500 m Húsek Josef 2003 ONV
253 RD 6 8.5. 08:44 4 2:21.166 03.320 K1 žáci 500 m Pospíchal Petr 2003 USK
253 RD 8 8.5. 08:44 5 2:30.411 12.565 K1 žáci 500 m Kučírek Lukáš 2004 ZBR
253 RD 3 8.5. 08:44 6 2:31.686 13.840 K1 žáci 500 m Šmidrkal David 2004 POD
253 RD 2 8.5. 08:44 7 2:32.681 14.835 K1 žáci 500 m Dědič Stanislav 2004 PIS
253 RD 9 8.5. 08:44 8 2:36.936 19.090 K1 žáci 500 m Konvalinka Štěpán 2004 TSE
253 RD 1 8.5. 08:44 9 2:49.246 31.400 K1 žáci 500 m Tonder Adam 2004 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
254 RE 5 8.5. 08:48 1 2:06.111 K1 žáci 500 m Hrábek Nikola 2003 SPA
254 RE 4 8.5. 08:48 2 2:14.936 08.825 K1 žáci 500 m Roubínek Filip 2003 LIB
254 RE 8 8.5. 08:48 3 2:19.606 13.495 K1 žáci 500 m Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
254 RE 6 8.5. 08:48 4 2:22.146 16.035 K1 žáci 500 m Fulík Albert 2004 ZBR
254 RE 9 8.5. 08:48 5 2:25.176 19.065 K1 žáci 500 m Kysilka Matouš 2004 NYM
254 RE 3 8.5. 08:48 6 2:31.491 25.380 K1 žáci 500 m Žďárský Hubert 2004 POD
254 RE 7 8.5. 08:48 7 2:31.631 25.520 K1 žáci 500 m Kusák Jiří 2003 ONV
254 RE 2 8.5. 08:48 8 2:33.471 27.360 K1 žáci 500 m Koreš Dan 2004 PIS
254 RE 1 8.5. 08:48 9 2:36.481 30.370 K1 žáci 500 m Chlumecký David 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
255 RF 5 8.5. 08:52 1 2:16.966 K1 žáci 500 m Niebauer Jakub 2004 SED
255 RF 4 8.5. 08:52 2 2:19.166 02.200 K1 žáci 500 m Vorlický Vítek 2003 PPL
255 RF 2 8.5. 08:52 3 2:29.891 12.925 K1 žáci 500 m Trnka Filip 2004 SKD
255 RF 7 8.5. 08:52 4 2:32.936 15.970 K1 žáci 500 m Daler Daniel 2003 TYN
255 RF 8 8.5. 08:52 5 2:42.256 25.290 K1 žáci 500 m Špaček Adam 2004 NYM
255 RF 1 8.5. 08:52 6 2:44.576 27.610 K1 žáci 500 m Váňa Vojtěch 2004 POD
255 RF 3 8.5. 08:52 7 2:51.571 34.605 K1 žáci 500 m Daněk Jindřich 2004 ONV
255 RF 6 8.5. 08:52 8 3:01.406 44.440 K1 žáci 500 m Jarolím Václav 2004 PIS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
256 RG 5 8.5. 08:56 1 2:21.746 K1 žáci 500 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
256 RG 7 8.5. 08:56 2 2:22.721 00.975 K1 žáci 500 m Novák Pavel 2004 CHO
256 RG 4 8.5. 08:56 3 2:25.546 03.800 K1 žáci 500 m Tešovič Jan 2003 SPA
256 RG 2 8.5. 08:56 4 2:34.231 12.485 K1 žáci 500 m Kupec Kryštof 2004 NYM
256 RG 1 8.5. 08:56 5 2:40.206 18.460 K1 žáci 500 m Jelínek Filip 2004 SKD
256 RG 6 8.5. 08:56 6 2:43.196 21.450 K1 žáci 500 m Makovský Vojtěch 2003 CER
256 RG 3 8.5. 08:56 7 3:00.031 38.285 K1 žáci 500 m Punčochář Marek 2003 JAB
256 RG 8 8.5. 08:56 8 3:00.556 38.810 K1 žáci 500 m Severský Dan 2003 MOD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
257 RH 4 8.5. 09:00 1 2:17.981 K1 žáci 500 m Vávra Jiří 2003 SED
257 RH 5 8.5. 09:00 2 2:19.056 01.075 K1 žáci 500 m Lošťák Eduard 2004 USK
257 RH 8 8.5. 09:00 3 2:28.291 10.310 K1 žáci 500 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
257 RH 2 8.5. 09:00 4 2:35.411 17.430 K1 žáci 500 m Hadaš Petr 2004 PRV
257 RH 7 8.5. 09:00 5 2:40.941 22.960 K1 žáci 500 m Indrák Damián Petr 2004 ZAM
257 RH 1 8.5. 09:00 6 2:40.996 23.015 K1 žáci 500 m Nestrojil David 2003 MOD
257 RH 6 8.5. 09:00 7 2:52.586 34.605 K1 žáci 500 m Kolman Miroslav 2004 KVS
257 RH 3 8.5. 09:00 8 2:58.556 40.575 K1 žáci 500 m Bezděka Matěj 2003 CHO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
285 MA 5 8.5. 11:20 1 2:10.846 K1 žáci 500 m Valsa Radek 2003 TSE
285 MA 4 8.5. 11:20 2 2:11.916 01.070 K1 žáci 500 m Hrábek Nikola 2003 SPA
285 MA 7 8.5. 11:20 3 2:23.101 12.255 K1 žáci 500 m Húsek Josef 2003 ONV
285 MA 3 8.5. 11:20 4 2:24.746 13.900 K1 žáci 500 m Vorlický Vítek 2003 PPL
285 MA 2 8.5. 11:20 5 2:29.821 18.975 K1 žáci 500 m Tešovič Jan 2003 SPA
285 MA 8 8.5. 11:20 6 2:31.151 20.305 K1 žáci 500 m Plhoň Jan 2004 USK
285 MA 9 8.5. 11:20 7 2:31.511 20.665 K1 žáci 500 m Svrček Radovan 2004 LIB
285 MA 6 8.5. 11:20 8 2:32.126 21.280 K1 žáci 500 m Jahoda Filip 2004 SED
285 MA 1 8.5. 11:20 9 2:44.191 33.345 K1 žáci 500 m Hadaš Petr 2004 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
286 MB 5 8.5. 11:24 1 2:17.991 K1 žáci 500 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
286 MB 4 8.5. 11:24 2 2:18.716 00.725 K1 žáci 500 m Vávra Jiří 2003 SED
286 MB 3 8.5. 11:24 3 2:20.091 02.100 K1 žáci 500 m Roubínek Filip 2003 LIB
286 MB 6 8.5. 11:24 4 2:20.376 02.385 K1 žáci 500 m Humhal Jiří 2003 USK
286 MB 8 8.5. 11:24 5 2:29.326 11.335 K1 žáci 500 m Pospíchal Petr 2003 USK
286 MB 1 8.5. 11:24 6 2:32.246 14.255 K1 žáci 500 m Florián Heřman 2003 DEC
286 MB 7 8.5. 11:24 7 2:33.231 15.240 K1 žáci 500 m Fiala Matyáš 2003 TSE
286 MB 2 8.5. 11:24 8 2:36.016 18.025 K1 žáci 500 m Trnka Filip 2004 SKD
286 MB 9 8.5. 11:24 9 2:47.741 29.750 K1 žáci 500 m Kupec Kryštof 2004 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
287 MC 5 8.5. 11:28 1 2:16.481 K1 žáci 500 m Termer Václav 2003 CER
287 MC 7 8.5. 11:28 2 2:19.351 02.870 K1 žáci 500 m Serra Jakub 2003 JAB
287 MC 2 8.5. 11:28 3 2:21.076 04.595 K1 žáci 500 m Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
287 MC 4 8.5. 11:28 4 2:22.101 05.620 K1 žáci 500 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
287 MC 3 8.5. 11:28 5 2:22.136 05.655 K1 žáci 500 m Lošťák Eduard 2004 USK
287 MC 6 8.5. 11:28 6 2:34.316 17.835 K1 žáci 500 m Bartoška Daniel 2004 UNL
287 MC 9 8.5. 11:28 7 2:34.586 18.105 K1 žáci 500 m Kysilka Matouš 2004 NYM
287 MC 8 8.5. 11:28 8 2:34.746 18.265 K1 žáci 500 m Martin Jakub 2003 LIB
287 MC 1 8.5. 11:28 9 2:47.531 31.050 K1 žáci 500 m Daler Daniel 2003 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
288 MD 5 8.5. 11:32 1 2:18.826 K1 žáci 500 m Truhlář Filip 2003 SHK
288 MD 4 8.5. 11:32 2 2:22.191 03.365 K1 žáci 500 m Niebauer Jakub 2004 SED
288 MD 3 8.5. 11:32 3 2:24.351 05.525 K1 žáci 500 m Novák Pavel 2004 CHO
288 MD 6 8.5. 11:32 4 2:26.746 07.920 K1 žáci 500 m Fikrle Zdeněk 2003 PPL
288 MD 9 8.5. 11:32 5 2:27.356 08.530 K1 žáci 500 m Fulík Albert 2004 ZBR
288 MD 8 8.5. 11:32 6 2:30.196 11.370 K1 žáci 500 m Procházka Tomáš 2003 PPL
288 MD 2 8.5. 11:32 7 2:30.916 12.090 K1 žáci 500 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
288 MD 7 8.5. 11:32 8 2:32.006 13.180 K1 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR
288 MD 1 8.5. 11:32 9 2:32.111 13.285 K1 žáci 500 m Barini Alessandro 2003 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
308 F3 1 8.5. 13:30 DNS K1 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR
308 F3 5 8.5. 13:30 1 2:22.906 K1 žáci 500 m Pospíchal Petr 2003 USK
308 F3 4 8.5. 13:30 2 2:25.036 02.130 K1 žáci 500 m Tešovič Jan 2003 SPA
308 F3 3 8.5. 13:30 3 2:25.241 02.335 K1 žáci 500 m Procházka Tomáš 2003 PPL
308 F3 6 8.5. 13:30 4 2:30.901 07.995 K1 žáci 500 m Bartoška Daniel 2004 UNL
308 F3 9 8.5. 13:30 5 2:31.011 08.105 K1 žáci 500 m Svrček Radovan 2004 LIB
308 F3 7 8.5. 13:30 6 2:31.786 08.880 K1 žáci 500 m Plhoň Jan 2004 USK
308 F3 2 8.5. 13:30 7 2:32.046 09.140 K1 žáci 500 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
308 F3 8 8.5. 13:30 8 2:38.826 15.920 K1 žáci 500 m Florián Heřman 2003 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
309 F2 4 8.5. 13:35 1 2:18.826 K1 žáci 500 m Húsek Josef 2003 ONV
309 F2 7 8.5. 13:35 2 2:20.301 01.475 K1 žáci 500 m Humhal Jiří 2003 USK
309 F2 8 8.5. 13:35 3 2:21.016 02.190 K1 žáci 500 m Vorlický Vítek 2003 PPL
309 F2 2 8.5. 13:35 4 2:21.206 02.380 K1 žáci 500 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
309 F2 5 8.5. 13:35 5 2:21.756 02.930 K1 žáci 500 m Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
309 F2 9 8.5. 13:35 6 2:22.476 03.650 K1 žáci 500 m Lošťák Eduard 2004 USK
309 F2 1 8.5. 13:35 7 2:23.756 04.930 K1 žáci 500 m Fulík Albert 2004 ZBR
309 F2 6 8.5. 13:35 8 2:24.926 06.100 K1 žáci 500 m Novák Pavel 2004 CHO
309 F2 3 8.5. 13:35 9 2:27.871 09.045 K1 žáci 500 m Fikrle Zdeněk 2003 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
310 F1 5 8.5. 13:40 1 2:03.576 K1 žáci 500 m Valsa Radek 2003 TSE
310 F1 1 8.5. 13:40 2 2:05.351 01.775 K1 žáci 500 m Hrábek Nikola 2003 SPA
310 F1 6 8.5. 13:40 3 2:05.426 01.850 K1 žáci 500 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
310 F1 4 8.5. 13:40 4 2:10.576 07.000 K1 žáci 500 m Termer Václav 2003 CER
310 F1 2 8.5. 13:40 5 2:12.301 08.725 K1 žáci 500 m Vávra Jiří 2003 SED
310 F1 7 8.5. 13:40 6 2:14.551 10.975 K1 žáci 500 m Truhlář Filip 2003 SHK
310 F1 8 8.5. 13:40 7 2:17.706 14.130 K1 žáci 500 m Serra Jakub 2003 JAB
310 F1 3 8.5. 13:40 8 2:18.311 14.735 K1 žáci 500 m Niebauer Jakub 2004 SED
310 F1 9 8.5. 13:40 9 2:18.601 15.025 K1 žáci 500 m Roubínek Filip 2003 LIB

Archiv starších výsledků