I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
258 RA 5 8.5. 09:04 1 2:30.771 C1 žáci 500 m Tettinger Petr 2003 NYM
258 RA 6 8.5. 09:04 2 2:44.641 13.870 C1 žáci 500 m Košnar Adam 2004 SEZ
258 RA 2 8.5. 09:04 3 2:45.206 14.435 C1 žáci 500 m Müldner Jan 2003 KVS
258 RA 4 8.5. 09:04 4 2:47.996 17.225 C1 žáci 500 m Hanák Ondřej 2003 KVS
258 RA 3 8.5. 09:04 5 2:56.976 26.205 C1 žáci 500 m Janda Jiří 2004 PPL
258 RA 8 8.5. 09:04 6 3:16.391 45.620 C1 žáci 500 m Rohlena Petr 2004 TYN
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
259 RB 7 8.5. 09:08 DNS C1 žáci 500 m Kozubík Lukáš 2004 KOJ
259 RB 5 8.5. 09:08 1 2:47.726 C1 žáci 500 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
259 RB 6 8.5. 09:08 2 2:51.486 03.760 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
259 RB 4 8.5. 09:08 3 2:52.721 04.995 C1 žáci 500 m Kleňha Adam 2004 KVS
259 RB 8 8.5. 09:08 4 3:04.201 16.475 C1 žáci 500 m Janďourek Šimon 2004 NYM
259 RB 2 8.5. 09:08 5 3:05.511 17.785 C1 žáci 500 m Fojtík Adam 2004 PPL
259 RB 3 8.5. 09:08 6 3:23.921 36.195 C1 žáci 500 m Prucek Marek 2003 LIT
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
260 RC 5 8.5. 09:12 1 2:40.966 C1 žáci 500 m Sedlák Jiří 2003 SLH
260 RC 4 8.5. 09:12 2 2:42.311 01.345 C1 žáci 500 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
260 RC 6 8.5. 09:12 3 2:52.726 11.760 C1 žáci 500 m Dvořák Filip 2004 KVS
260 RC 3 8.5. 09:12 4 2:58.026 17.060 C1 žáci 500 m Rudolf Adam 2004 SEZ
260 RC 7 8.5. 09:12 5 3:04.081 23.115 C1 žáci 500 m Janda Tomáš 2004 PPL
260 RC 2 8.5. 09:12 6 3:37.576 56.610 C1 žáci 500 m Zoubek Viktor 2003 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
289 MA 5 8.5. 11:36 1 2:55.996 C1 žáci 500 m Müldner Jan 2003 KVS
289 MA 7 8.5. 11:36 2 3:00.911 04.915 C1 žáci 500 m Hanák Ondřej 2003 KVS
289 MA 4 8.5. 11:36 3 3:03.211 07.215 C1 žáci 500 m Dvořák Filip 2004 KVS
289 MA 8 8.5. 11:36 4 3:03.341 07.345 C1 žáci 500 m Rudolf Adam 2004 SEZ
289 MA 2 8.5. 11:36 5 3:07.021 11.025 C1 žáci 500 m Janda Jiří 2004 PPL
289 MA 6 8.5. 11:36 6 3:08.536 12.540 C1 žáci 500 m Kleňha Adam 2004 KVS
289 MA 1 8.5. 11:36 7 3:14.246 18.250 C1 žáci 500 m Janda Tomáš 2004 PPL
289 MA 3 8.5. 11:36 8 3:19.401 23.405 C1 žáci 500 m Janďourek Šimon 2004 NYM
289 MA 9 8.5. 11:36 9 3:23.796 27.800 C1 žáci 500 m Fojtík Adam 2004 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
311 F2 5 8.5. 13:45 1 2:54.531 C1 žáci 500 m Rudolf Adam 2004 SEZ
311 F2 6 8.5. 13:45 2 2:54.621 00.090 C1 žáci 500 m Kleňha Adam 2004 KVS
311 F2 4 8.5. 13:45 3 2:57.811 03.280 C1 žáci 500 m Janda Jiří 2004 PPL
311 F2 3 8.5. 13:45 4 3:03.136 08.605 C1 žáci 500 m Janda Tomáš 2004 PPL
311 F2 7 8.5. 13:45 5 3:03.391 08.860 C1 žáci 500 m Janďourek Šimon 2004 NYM
311 F2 2 8.5. 13:45 6 3:09.621 15.090 C1 žáci 500 m Fojtík Adam 2004 PPL
311 F2 8 8.5. 13:45 7 3:19.646 25.115 C1 žáci 500 m Rohlena Petr 2004 TYN
311 F2 1 8.5. 13:45 8 3:19.896 25.365 C1 žáci 500 m Prucek Marek 2003 LIT
311 F2 9 8.5. 13:45 9 3:56.086 1:01.555 C1 žáci 500 m Zoubek Viktor 2003 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
312 F1 5 8.5. 13:50 1 2:31.746 C1 žáci 500 m Tettinger Petr 2003 NYM
312 F1 4 8.5. 13:50 2 2:38.436 06.690 C1 žáci 500 m Sedlák Jiří 2003 SLH
312 F1 6 8.5. 13:50 3 2:41.146 09.400 C1 žáci 500 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
312 F1 8 8.5. 13:50 4 2:42.246 10.500 C1 žáci 500 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
312 F1 2 8.5. 13:50 5 2:42.616 10.870 C1 žáci 500 m Müldner Jan 2003 KVS
312 F1 7 8.5. 13:50 6 2:48.656 16.910 C1 žáci 500 m Košnar Adam 2004 SEZ
312 F1 1 8.5. 13:50 7 2:50.456 18.710 C1 žáci 500 m Dvořák Filip 2004 KVS
312 F1 3 8.5. 13:50 8 2:54.461 22.715 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
312 F1 9 8.5. 13:50 9 2:56.606 24.860 C1 žáci 500 m Hanák Ondřej 2003 KVS

Archiv starších výsledků