II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
45 RA 5 2.6. 10:56 1 4:59.201 C1 žáci 1000 m Tettinger Petr 2003 NYM
45 RA 3 2.6. 10:56 2 5:06.341 07.140 C1 žáci 1000 m Szobolovszky Michal 2003 SVK
45 RA 4 2.6. 10:56 3 5:24.141 24.940 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ
45 RA 6 2.6. 10:56 4 5:34.271 35.070 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
45 RA 7 2.6. 10:56 5 6:00.686 1:01.485 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
45 RA 2 2.6. 10:56 6 6:08.001 1:08.800 C1 žáci 1000 m Uher Miroslav 2003 KOJ
45 RA 8 2.6. 10:56 7 6:09.011 1:09.810 C1 žáci 1000 m Rohlena Petr 2004 TYN
45 RA 1 2.6. 10:56 8 6:09.511 1:10.310 C1 žáci 1000 m Němeček Tomáš 2003 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
46 RB 3 2.6. 11:00 1 4:53.331 C1 žáci 1000 m Stolárik Peter 2003 SVK
46 RB 5 2.6. 11:00 2 5:24.566 31.235 C1 žáci 1000 m Sedlák Jiří 2003 SLH
46 RB 4 2.6. 11:00 3 5:31.766 38.435 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
46 RB 8 2.6. 11:00 4 5:36.471 43.140 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
46 RB 7 2.6. 11:00 5 5:37.576 44.245 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
46 RB 6 2.6. 11:00 6 5:40.626 47.295 C1 žáci 1000 m Dvořák Filip 2004 KVS
46 RB 2 2.6. 11:00 7 5:42.846 49.515 C1 žáci 1000 m Janďourek Šimon 2004 NYM
46 RB 1 2.6. 11:00 8 6:16.991 1:23.660 C1 žáci 1000 m Kozubík Lukáš 2004 KOJ
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
47 RC 4 2.6. 11:04 1 5:08.271 C1 žáci 1000 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
47 RC 5 2.6. 11:04 2 5:08.396 00.125 C1 žáci 1000 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
47 RC 6 2.6. 11:04 3 5:13.706 05.435 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
47 RC 3 2.6. 11:04 4 5:27.371 19.100 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
47 RC 8 2.6. 11:04 5 5:45.771 37.500 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
47 RC 7 2.6. 11:04 6 5:53.016 44.745 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
47 RC 1 2.6. 11:04 7 6:26.421 1:18.150 C1 žáci 1000 m Zoubek Viktor 2003 JAB
47 RC 2 2.6. 11:04 8 6:47.486 1:39.215 C1 žáci 1000 m Prucek Marek 2003 LIT
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
75 MA 5 2.6. 13:16 1 5:10.431 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ
75 MA 4 2.6. 13:16 2 5:11.351 00.920 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
75 MA 8 2.6. 13:16 3 5:17.341 06.910 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
75 MA 7 2.6. 13:16 4 5:22.011 11.580 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
75 MA 3 2.6. 13:16 5 5:22.191 11.760 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
75 MA 6 2.6. 13:16 6 5:22.256 11.825 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
75 MA 1 2.6. 13:16 7 5:25.796 15.365 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
75 MA 9 2.6. 13:16 8 5:33.256 22.825 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
75 MA 2 2.6. 13:16 9 5:52.956 42.525 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
111 F2 5 2.6. 17:15 1 5:28.606 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
111 F2 6 2.6. 17:15 2 5:30.031 01.425 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
111 F2 3 2.6. 17:15 3 5:34.131 05.525 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
111 F2 4 2.6. 17:15 4 5:39.346 10.740 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
111 F2 9 2.6. 17:15 5 5:40.911 12.305 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
111 F2 1 2.6. 17:15 6 5:42.146 13.540 C1 žáci 1000 m Dvořák Filip 2004 KVS
111 F2 7 2.6. 17:15 7 5:44.816 16.210 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
111 F2 2 2.6. 17:15 8 6:03.596 34.990 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
111 F2 8 2.6. 17:15 9 6:15.226 46.620 C1 žáci 1000 m Uher Miroslav 2003 KOJ
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
112 F1 6 2.6. 17:20 1 4:50.891 C1 žáci 1000 m Stolárik Peter 2003 SVK
112 F1 5 2.6. 17:20 2 4:58.691 07.800 C1 žáci 1000 m Tettinger Petr 2003 NYM
112 F1 7 2.6. 17:20 3 4:58.756 07.865 C1 žáci 1000 m Szobolovszky Michal 2003 SVK
112 F1 3 2.6. 17:20 4 5:12.141 21.250 C1 žáci 1000 m Sedlák Jiří 2003 SLH
112 F1 4 2.6. 17:20 5 5:12.706 21.815 C1 žáci 1000 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
112 F1 8 2.6. 17:20 6 5:14.191 23.300 C1 žáci 1000 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
112 F1 9 2.6. 17:20 7 5:14.966 24.075 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
112 F1 1 2.6. 17:20 8 5:35.991 45.100 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
112 F1 2 2.6. 17:20 9 5:43.816 52.925 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ

Archiv starších výsledků