I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
263 RA 5 8.5. 09:24 1 1:53.486 K1 dorostenci 500 m Brabec Jakub 2001 SPA
263 RA 4 8.5. 09:24 2 1:55.281 01.795 K1 dorostenci 500 m Podraský Patrik 2002 SPA
263 RA 7 8.5. 09:24 3 1:56.366 02.880 K1 dorostenci 500 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
263 RA 3 8.5. 09:24 4 1:57.311 03.825 K1 dorostenci 500 m Hladík Tomáš 2002 DEC
263 RA 6 8.5. 09:24 5 2:00.526 07.040 K1 dorostenci 500 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
263 RA 9 8.5. 09:24 6 2:03.286 09.800 K1 dorostenci 500 m Kortan Petr 2001 PIS
263 RA 2 8.5. 09:24 7 2:06.211 12.725 K1 dorostenci 500 m Macek Lukáš 2001 DEC
263 RA 8 8.5. 09:24 8 2:06.996 13.510 K1 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2001 SOP
263 RA 1 8.5. 09:24 9 2:27.956 34.470 K1 dorostenci 500 m Weigert Ondřej 2002 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
264 RB 5 8.5. 09:28 1 1:54.181 K1 dorostenci 500 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
264 RB 6 8.5. 09:28 2 1:56.231 02.050 K1 dorostenci 500 m Kučera Jakub 2001 DEC
264 RB 4 8.5. 09:28 3 1:58.046 03.865 K1 dorostenci 500 m Sedláček Dan 2001 SOP
264 RB 3 8.5. 09:28 4 1:59.161 04.980 K1 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM
264 RB 1 8.5. 09:28 5 2:01.176 06.995 K1 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE
264 RB 8 8.5. 09:28 6 2:02.046 07.865 K1 dorostenci 500 m Kropáček Jan 2002 PIS
264 RB 2 8.5. 09:28 7 2:02.561 08.380 K1 dorostenci 500 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
264 RB 7 8.5. 09:28 8 2:15.526 21.345 K1 dorostenci 500 m Holý Matěj 2001 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
265 RC 4 8.5. 09:32 1 1:54.406 K1 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM
265 RC 5 8.5. 09:32 2 1:56.086 01.680 K1 dorostenci 500 m Záhora Josef 2001 MOD
265 RC 3 8.5. 09:32 3 2:01.991 07.585 K1 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2002 TSE
265 RC 7 8.5. 09:32 4 2:03.796 09.390 K1 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
265 RC 2 8.5. 09:32 5 2:06.236 11.830 K1 dorostenci 500 m Mach Zdeněk 2002 PRV
265 RC 6 8.5. 09:32 6 2:17.026 22.620 K1 dorostenci 500 m Zemánek Richard 2002 ZBR
265 RC 1 8.5. 09:32 7 2:18.686 24.280 K1 dorostenci 500 m Počepka Jiří 2001 DEC
265 RC 8 8.5. 09:32 8 2:26.141 31.735 K1 dorostenci 500 m Janeček Josef 2002 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
266 RD 5 8.5. 09:36 1 2:02.136 K1 dorostenci 500 m Prokop Michael 2001 PDM
266 RD 4 8.5. 09:36 2 2:04.931 02.795 K1 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC
266 RD 3 8.5. 09:36 3 2:06.356 04.220 K1 dorostenci 500 m Andrušík Radek 2002 TSE
266 RD 8 8.5. 09:36 4 2:06.521 04.385 K1 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV
266 RD 6 8.5. 09:36 5 2:07.346 05.210 K1 dorostenci 500 m Bubák Milan 2002 SOP
266 RD 7 8.5. 09:36 6 2:13.821 11.685 K1 dorostenci 500 m Rokos Petr 2002 USK
266 RD 2 8.5. 09:36 7 2:15.341 13.205 K1 dorostenci 500 m Stanko Petr 2001 CHO
266 RD 1 8.5. 09:36 8 2:20.751 18.615 K1 dorostenci 500 m Kotrč Aleš 2002 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
267 RE 5 8.5. 09:40 1 1:59.036 K1 dorostenci 500 m Macháček Jan 2002 PRV
267 RE 4 8.5. 09:40 2 2:00.851 01.815 K1 dorostenci 500 m Predka Andreas 2002 CHO
267 RE 2 8.5. 09:40 3 2:01.806 02.770 K1 dorostenci 500 m Macek Miloš 2001 DEC
267 RE 3 8.5. 09:40 4 2:02.661 03.625 K1 dorostenci 500 m Čermák Jan 2001 USK
267 RE 1 8.5. 09:40 5 2:05.351 06.315 K1 dorostenci 500 m Prokop Marek 2002 PDM
267 RE 6 8.5. 09:40 6 2:15.546 16.510 K1 dorostenci 500 m Lovíšek David 2002 SOP
267 RE 8 8.5. 09:40 7 2:17.276 18.240 K1 dorostenci 500 m Pjajčík Michal 2001 ONV
267 RE 7 8.5. 09:40 8 2:18.271 19.235 K1 dorostenci 500 m Vostradovský Tomáš 2002 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
268 RF 6 8.5. 09:44 1 1:58.741 K1 dorostenci 500 m Vohryzka Vít 2001 UNL
268 RF 4 8.5. 09:44 2 2:00.491 01.750 K1 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO
268 RF 5 8.5. 09:44 3 2:02.256 03.515 K1 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS
268 RF 1 8.5. 09:44 4 2:03.366 04.625 K1 dorostenci 500 m Žáček Jakub 2002 DEC
268 RF 2 8.5. 09:44 5 2:04.611 05.870 K1 dorostenci 500 m Pojezný Jan 2001 ONV
268 RF 8 8.5. 09:44 6 2:05.231 06.490 K1 dorostenci 500 m Sobíšek David 2001 TYN
268 RF 7 8.5. 09:44 7 2:09.406 10.665 K1 dorostenci 500 m Cigánek Martin 2002 OLO
268 RF 3 8.5. 09:44 8 2:13.561 14.820 K1 dorostenci 500 m Plecháč Ondřej 2002 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
269 RG 5 8.5. 09:48 1 2:00.941 K1 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD
269 RG 4 8.5. 09:48 2 2:01.741 00.800 K1 dorostenci 500 m Rác Václav 2001 KVS
269 RG 8 8.5. 09:48 3 2:02.876 01.935 K1 dorostenci 500 m Šulitka Jan 2002 DEC
269 RG 3 8.5. 09:48 4 2:04.446 03.505 K1 dorostenci 500 m Perol Benjamín 2001 SED
269 RG 2 8.5. 09:48 5 2:06.176 05.235 K1 dorostenci 500 m Hejcman Jakub 2001 KOJ
269 RG 7 8.5. 09:48 6 2:14.381 13.440 K1 dorostenci 500 m Malý Matyáš 2002 TYN
269 RG 1 8.5. 09:48 7 2:23.596 22.655 K1 dorostenci 500 m Severský Filip 2001 MOD
269 RG 6 8.5. 09:48 8 2:58.531 57.590 K1 dorostenci 500 m Kobliha Lukáš 2001 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
270 RH 5 8.5. 09:52 1 1:59.141 K1 dorostenci 500 m Novotný Vojtěch 2002 POD
270 RH 4 8.5. 09:52 2 2:00.181 01.040 K1 dorostenci 500 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
270 RH 3 8.5. 09:52 3 2:00.606 01.465 K1 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD
270 RH 2 8.5. 09:52 4 2:02.676 03.535 K1 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB
270 RH 7 8.5. 09:52 5 2:10.841 11.700 K1 dorostenci 500 m Dvořák Čestmír 2002 DEC
270 RH 1 8.5. 09:52 6 2:13.281 14.140 K1 dorostenci 500 m Pavlík Josef 2001 HRA
270 RH 6 8.5. 09:52 7 2:15.006 15.865 K1 dorostenci 500 m Řezníček Matouš 2002 KAD
270 RH 8 8.5. 09:52 8 2:23.776 24.635 K1 dorostenci 500 m Syka Jan 2002 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
291 MA 5 8.5. 11:44 1 1:58.316 K1 dorostenci 500 m Brabec Jakub 2001 SPA
291 MA 6 8.5. 11:44 2 2:01.596 03.280 K1 dorostenci 500 m Macháček Jan 2002 PRV
291 MA 7 8.5. 11:44 3 2:03.246 04.930 K1 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2002 TSE
291 MA 3 8.5. 11:44 4 2:03.406 05.090 K1 dorostenci 500 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
291 MA 4 8.5. 11:44 5 2:04.446 06.130 K1 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC
291 MA 8 8.5. 11:44 6 2:06.971 08.655 K1 dorostenci 500 m Šulitka Jan 2002 DEC
291 MA 2 8.5. 11:44 7 2:07.036 08.720 K1 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM
291 MA 1 8.5. 11:44 8 2:08.901 10.585 K1 dorostenci 500 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
291 MA 9 8.5. 11:44 9 2:12.886 14.570 K1 dorostenci 500 m Žáček Jakub 2002 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
292 MB 5 8.5. 11:48 1 1:59.266 K1 dorostenci 500 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
292 MB 8 8.5. 11:48 2 2:00.011 00.745 K1 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD
292 MB 6 8.5. 11:48 3 2:00.171 00.905 K1 dorostenci 500 m Vohryzka Vít 2001 UNL
292 MB 4 8.5. 11:48 4 2:04.181 04.915 K1 dorostenci 500 m Podraský Patrik 2002 SPA
292 MB 9 8.5. 11:48 5 2:04.436 05.170 K1 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE
292 MB 3 8.5. 11:48 6 2:06.396 07.130 K1 dorostenci 500 m Predka Andreas 2002 CHO
292 MB 2 8.5. 11:48 7 2:08.626 09.360 K1 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
292 MB 1 8.5. 11:48 8 2:10.361 11.095 K1 dorostenci 500 m Perol Benjamín 2001 SED
292 MB 7 8.5. 11:48 9 2:17.716 18.450 K1 dorostenci 500 m Andrušík Radek 2002 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
293 MC 5 8.5. 11:52 1 1:55.306 K1 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM
293 MC 3 8.5. 11:52 2 1:56.921 01.615 K1 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO
293 MC 6 8.5. 11:52 3 2:00.236 04.930 K1 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD
293 MC 9 8.5. 11:52 4 2:01.646 06.340 K1 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB
293 MC 7 8.5. 11:52 5 2:01.941 06.635 K1 dorostenci 500 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
293 MC 8 8.5. 11:52 6 2:06.556 11.250 K1 dorostenci 500 m Macek Miloš 2001 DEC
293 MC 4 8.5. 11:52 7 2:06.896 11.590 K1 dorostenci 500 m Kučera Jakub 2001 DEC
293 MC 1 8.5. 11:52 8 2:09.156 13.850 K1 dorostenci 500 m Kropáček Jan 2002 PIS
293 MC 2 8.5. 11:52 9 2:14.881 19.575 K1 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
294 MD 3 8.5. 11:56 1 1:54.981 K1 dorostenci 500 m Záhora Josef 2001 MOD
294 MD 5 8.5. 11:56 2 1:57.141 02.160 K1 dorostenci 500 m Prokop Michael 2001 PDM
294 MD 6 8.5. 11:56 3 1:58.541 03.560 K1 dorostenci 500 m Novotný Vojtěch 2002 POD
294 MD 4 8.5. 11:56 4 2:00.436 05.455 K1 dorostenci 500 m Rác Václav 2001 KVS
294 MD 7 8.5. 11:56 5 2:01.816 06.835 K1 dorostenci 500 m Sedláček Dan 2001 SOP
294 MD 2 8.5. 11:56 6 2:03.271 08.290 K1 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS
294 MD 9 8.5. 11:56 7 2:06.651 11.670 K1 dorostenci 500 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
294 MD 8 8.5. 11:56 8 2:08.946 13.965 K1 dorostenci 500 m Hladík Tomáš 2002 DEC
294 MD 1 8.5. 11:56 9 2:11.346 16.365 K1 dorostenci 500 m Čermák Jan 2001 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
314 F3 1 8.5. 14:00 DNS K1 dorostenci 500 m Kučera Jakub 2001 DEC
314 F3 9 8.5. 14:00 1 1:58.491 K1 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM
314 F3 6 8.5. 14:00 2 1:59.591 01.100 K1 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC
314 F3 4 8.5. 14:00 3 2:00.081 01.590 K1 dorostenci 500 m Šulitka Jan 2002 DEC
314 F3 7 8.5. 14:00 4 2:00.231 01.740 K1 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS
314 F3 8 8.5. 14:00 5 2:03.631 05.140 K1 dorostenci 500 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
314 F3 3 8.5. 14:00 6 2:04.171 05.680 K1 dorostenci 500 m Predka Andreas 2002 CHO
314 F3 5 8.5. 14:00 7 2:04.801 06.310 K1 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE
314 F3 2 8.5. 14:00 8 2:08.546 10.055 K1 dorostenci 500 m Macek Miloš 2001 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
315 F2 5 8.5. 14:05 1 1:55.896 K1 dorostenci 500 m Vohryzka Vít 2001 UNL
315 F2 6 8.5. 14:05 2 1:57.101 01.205 K1 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD
315 F2 2 8.5. 14:05 3 1:57.181 01.285 K1 dorostenci 500 m Podraský Patrik 2002 SPA
315 F2 3 8.5. 14:05 4 1:57.541 01.645 K1 dorostenci 500 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
315 F2 4 8.5. 14:05 5 1:58.016 02.120 K1 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2002 TSE
315 F2 8 8.5. 14:05 6 1:58.156 02.260 K1 dorostenci 500 m Rác Václav 2001 KVS
315 F2 1 8.5. 14:05 7 1:58.561 02.665 K1 dorostenci 500 m Sedláček Dan 2001 SOP
315 F2 7 8.5. 14:05 8 1:59.591 03.695 K1 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB
315 F2 9 8.5. 14:05 9 2:01.406 05.510 K1 dorostenci 500 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
316 F1 5 8.5. 14:10 1 1:50.936 K1 dorostenci 500 m Brabec Jakub 2001 SPA
316 F1 4 8.5. 14:10 2 1:51.316 00.380 K1 dorostenci 500 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
316 F1 3 8.5. 14:10 3 1:53.241 02.305 K1 dorostenci 500 m Záhora Josef 2001 MOD
316 F1 6 8.5. 14:10 4 1:53.286 02.350 K1 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM
316 F1 2 8.5. 14:10 5 1:57.491 06.555 K1 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO
316 F1 7 8.5. 14:10 6 1:57.991 07.055 K1 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD
316 F1 1 8.5. 14:10 7 1:58.246 07.310 K1 dorostenci 500 m Novotný Vojtěch 2002 POD
316 F1 9 8.5. 14:10 8 1:58.381 07.445 K1 dorostenci 500 m Prokop Michael 2001 PDM
316 F1 8 8.5. 14:10 9 1:59.506 08.570 K1 dorostenci 500 m Macháček Jan 2002 PRV

Archiv starších výsledků