I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
28 RA 3 6.5. 09:52 DNS K2 junioři 500 m Rulík Antonín 2000 OLO, Šuba Květoslav 2000 OLO
28 RA 5 6.5. 09:52 1 1:43.261 K2 junioři 500 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
28 RA 4 6.5. 09:52 2 1:45.331 02.070 K2 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
28 RA 6 6.5. 09:52 3 1:46.611 03.350 K2 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
28 RA 7 6.5. 09:52 4 1:51.371 08.110 K2 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
28 RA 2 6.5. 09:52 5 1:54.291 11.030 K2 junioři 500 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
28 RA 8 6.5. 09:52 6 1:56.666 13.405 K2 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
29 RB 4 6.5. 09:56 1 1:46.071 K2 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
29 RB 5 6.5. 09:56 2 1:48.756 02.685 K2 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
29 RB 6 6.5. 09:56 3 1:51.206 05.135 K2 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
29 RB 2 6.5. 09:56 4 2:06.481 20.410 K2 junioři 500 m Vlk Josef 2000 DEC, Háza Hynek 1999 DEC
29 RB 7 6.5. 09:56 5 2:10.891 24.820 K2 junioři 500 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
29 RB 3 6.5. 09:56 6 2:10.921 24.850 K2 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
73 MA 3 6.5. 13:08 1 1:44.951 K2 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
73 MA 7 6.5. 13:08 2 1:45.681 00.730 K2 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
73 MA 5 6.5. 13:08 3 1:45.936 00.985 K2 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
73 MA 4 6.5. 13:08 4 1:46.261 01.310 K2 junioři 500 m Vlk Josef 2000 DEC, Háza Hynek 1999 DEC
73 MA 2 6.5. 13:08 5 1:50.231 05.280 K2 junioři 500 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
73 MA 6 6.5. 13:08 6 1:55.956 11.005 K2 junioři 500 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
128 F1 4 6.5. 19:00 1 1:39.671 K2 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
128 F1 5 6.5. 19:00 2 1:40.866 01.195 K2 junioři 500 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
128 F1 6 6.5. 19:00 3 1:42.036 02.365 K2 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
128 F1 7 6.5. 19:00 4 1:44.356 04.685 K2 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
128 F1 3 6.5. 19:00 5 1:45.501 05.830 K2 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
128 F1 8 6.5. 19:00 6 1:46.521 06.850 K2 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
128 F1 2 6.5. 19:00 7 1:46.626 06.955 K2 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
128 F1 1 6.5. 19:00 8 1:51.696 12.025 K2 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
128 F1 9 6.5. 19:00 9 1:52.186 12.515 K2 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD

Archiv starších výsledků