I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
274 RA 5 8.5. 10:08 1 1:52.481 K1 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL
274 RA 4 8.5. 10:08 2 1:53.761 01.280 K1 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
274 RA 6 8.5. 10:08 3 1:54.056 01.575 K1 junioři 500 m Dvořák Lukáš 2000 USK
274 RA 3 8.5. 10:08 4 1:55.921 03.440 K1 junioři 500 m Blažíček Jan 1999 SOP
274 RA 1 8.5. 10:08 5 1:55.936 03.455 K1 junioři 500 m Procházka Jakub 1999 TSE
274 RA 7 8.5. 10:08 6 1:57.171 04.690 K1 junioři 500 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
274 RA 2 8.5. 10:08 7 2:00.461 07.980 K1 junioři 500 m Šmátrala Filip 2000 KAD
274 RA 8 8.5. 10:08 8 2:19.681 27.200 K1 junioři 500 m Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
275 RB 5 8.5. 10:12 1 1:46.481 K1 junioři 500 m Vorel Jan 2000 USK
275 RB 6 8.5. 10:12 2 1:50.671 04.190 K1 junioři 500 m Volák David 1999 NYM
275 RB 4 8.5. 10:12 3 1:59.406 12.925 K1 junioři 500 m Balane Daniel 2000 TSE
275 RB 3 8.5. 10:12 4 2:00.236 13.755 K1 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER
275 RB 7 8.5. 10:12 5 2:00.411 13.930 K1 junioři 500 m Šuba Květoslav 2000 OLO
275 RB 2 8.5. 10:12 6 2:01.551 15.070 K1 junioři 500 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
275 RB 1 8.5. 10:12 7 2:04.106 17.625 K1 junioři 500 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
275 RB 8 8.5. 10:12 8 2:19.741 33.260 K1 junioři 500 m Havel Jakub 2000 VSO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
276 RC 7 8.5. 10:16 DNS K1 junioři 500 m Rulík Antonín 2000 OLO
276 RC 8 8.5. 10:16 DNS K1 junioři 500 m Čapka Jan 2000 VSO
276 RC 5 8.5. 10:16 1 1:50.171 K1 junioři 500 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
276 RC 4 8.5. 10:16 2 1:52.311 02.140 K1 junioři 500 m Záruba Štěpán 1999 KVS
276 RC 6 8.5. 10:16 3 1:56.261 06.090 K1 junioři 500 m Háza Hynek 1999 DEC
276 RC 1 8.5. 10:16 4 1:56.711 06.540 K1 junioři 500 m Müller Vojtěch 1999 KAD
276 RC 3 8.5. 10:16 5 1:58.971 08.800 K1 junioři 500 m Vlk Josef 2000 DEC
276 RC 2 8.5. 10:16 6 2:00.976 10.805 K1 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
277 RD 6 8.5. 10:20 DNS K1 junioři 500 m Novotný Adam 2000 CHO
277 RD 5 8.5. 10:20 1 1:51.086 K1 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA
277 RD 4 8.5. 10:20 2 1:53.356 02.270 K1 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
277 RD 3 8.5. 10:20 3 1:57.666 06.580 K1 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB
277 RD 7 8.5. 10:20 4 2:01.221 10.135 K1 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP
277 RD 8 8.5. 10:20 5 2:03.851 12.765 K1 junioři 500 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
277 RD 1 8.5. 10:20 6 2:12.416 21.330 K1 junioři 500 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
277 RD 2 8.5. 10:20 7 2:14.406 23.320 K1 junioři 500 m Vávra Václav 2000 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
296 MA 5 8.5. 12:04 1 1:52.076 K1 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
296 MA 3 8.5. 12:04 2 1:52.531 00.455 K1 junioři 500 m Háza Hynek 1999 DEC
296 MA 6 8.5. 12:04 3 1:53.816 01.740 K1 junioři 500 m Balane Daniel 2000 TSE
296 MA 4 8.5. 12:04 4 1:55.616 03.540 K1 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
296 MA 1 8.5. 12:04 5 1:59.616 07.540 K1 junioři 500 m Šuba Květoslav 2000 OLO
296 MA 9 8.5. 12:04 6 2:00.786 08.710 K1 junioři 500 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
296 MA 7 8.5. 12:04 7 2:00.846 08.770 K1 junioři 500 m Blažíček Jan 1999 SOP
296 MA 2 8.5. 12:04 8 2:00.871 08.795 K1 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP
296 MA 8 8.5. 12:04 9 2:03.456 11.380 K1 junioři 500 m Vlk Josef 2000 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
297 MB 4 8.5. 12:08 1 1:51.571 K1 junioři 500 m Volák David 1999 NYM
297 MB 5 8.5. 12:08 2 1:51.701 00.130 K1 junioři 500 m Záruba Štěpán 1999 KVS
297 MB 3 8.5. 12:08 3 1:52.466 00.895 K1 junioři 500 m Dvořák Lukáš 2000 USK
297 MB 6 8.5. 12:08 4 1:54.936 03.365 K1 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB
297 MB 2 8.5. 12:08 5 1:55.131 03.560 K1 junioři 500 m Müller Vojtěch 1999 KAD
297 MB 8 8.5. 12:08 6 2:00.831 09.260 K1 junioři 500 m Procházka Jakub 1999 TSE
297 MB 7 8.5. 12:08 7 2:01.476 09.905 K1 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER
297 MB 1 8.5. 12:08 8 2:02.256 10.685 K1 junioři 500 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
297 MB 9 8.5. 12:08 9 2:04.861 13.290 K1 junioři 500 m Šmátrala Filip 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
320 F2 4 8.5. 14:30 1 1:53.321 K1 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
320 F2 5 8.5. 14:30 2 1:53.516 00.195 K1 junioři 500 m Balane Daniel 2000 TSE
320 F2 6 8.5. 14:30 3 1:56.686 03.365 K1 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB
320 F2 2 8.5. 14:30 4 1:56.971 03.650 K1 junioři 500 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
320 F2 1 8.5. 14:30 5 1:58.106 04.785 K1 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER
320 F2 9 8.5. 14:30 6 1:58.146 04.825 K1 junioři 500 m Blažíček Jan 1999 SOP
320 F2 3 8.5. 14:30 7 1:58.506 05.185 K1 junioři 500 m Müller Vojtěch 1999 KAD
320 F2 8 8.5. 14:30 8 2:03.176 09.855 K1 junioři 500 m Procházka Jakub 1999 TSE
320 F2 7 8.5. 14:30 9 2:04.696 11.375 K1 junioři 500 m Šuba Květoslav 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
321 F1 5 8.5. 14:35 1 1:48.761 K1 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL
321 F1 6 8.5. 14:35 2 1:49.071 00.310 K1 junioři 500 m Vorel Jan 2000 USK
321 F1 4 8.5. 14:35 3 1:50.036 01.275 K1 junioři 500 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
321 F1 7 8.5. 14:35 4 1:51.371 02.610 K1 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA
321 F1 2 8.5. 14:35 5 1:51.896 03.135 K1 junioři 500 m Záruba Štěpán 1999 KVS
321 F1 1 8.5. 14:35 6 1:53.296 04.535 K1 junioři 500 m Dvořák Lukáš 2000 USK
321 F1 9 8.5. 14:35 7 1:54.166 05.405 K1 junioři 500 m Háza Hynek 1999 DEC
321 F1 3 8.5. 14:35 8 1:54.591 05.830 K1 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
321 F1 8 8.5. 14:35 9 1:55.486 06.725 K1 junioři 500 m Volák David 1999 NYM

Archiv starších výsledků