I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
278 RA 5 8.5. 10:24 1 2:06.856 C1 junioři 500 m Franěk Lukáš 1999 NYM
278 RA 6 8.5. 10:24 2 2:08.111 01.255 C1 junioři 500 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
278 RA 4 8.5. 10:24 3 2:08.376 01.520 C1 junioři 500 m Počta Jan 1999 SPA
278 RA 7 8.5. 10:24 4 2:28.546 21.690 C1 junioři 500 m Janál Jakub 2000 TYN
278 RA 8 8.5. 10:24 5 2:29.866 23.010 C1 junioři 500 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
278 RA 3 8.5. 10:24 6 2:38.011 31.155 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
278 RA 2 8.5. 10:24 7 2:41.166 34.310 C1 junioři 500 m Pošmourný Petr 2000 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
279 RB 5 8.5. 10:28 1 2:08.481 C1 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV
279 RB 4 8.5. 10:28 2 2:08.616 00.135 C1 junioři 500 m Holenka Adam 1999 NYM
279 RB 3 8.5. 10:28 3 2:12.366 03.885 C1 junioři 500 m Janda Filip 1999 KVS
279 RB 6 8.5. 10:28 4 2:20.616 12.135 C1 junioři 500 m Dolejší Jan 2000 TYN
279 RB 7 8.5. 10:28 5 2:35.341 26.860 C1 junioři 500 m Plaček Matyáš 2000 NYM
279 RB 2 8.5. 10:28 6 2:47.206 38.725 C1 junioři 500 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
298 MA 5 8.5. 12:12 1 2:14.711 C1 junioři 500 m Dolejší Jan 2000 TYN
298 MA 6 8.5. 12:12 2 2:16.276 01.565 C1 junioři 500 m Janál Jakub 2000 TYN
298 MA 8 8.5. 12:12 3 2:18.456 03.745 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
298 MA 7 8.5. 12:12 4 2:21.906 07.195 C1 junioři 500 m Plaček Matyáš 2000 NYM
298 MA 4 8.5. 12:12 5 2:26.051 11.340 C1 junioři 500 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
298 MA 2 8.5. 12:12 6 2:37.226 22.515 C1 junioři 500 m Pošmourný Petr 2000 JAB
298 MA 3 8.5. 12:12 7 2:40.841 26.130 C1 junioři 500 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
322 F1 3 8.5. 14:40 1 2:04.561 C1 junioři 500 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
322 F1 5 8.5. 14:40 2 2:06.156 01.595 C1 junioři 500 m Franěk Lukáš 1999 NYM
322 F1 4 8.5. 14:40 3 2:07.531 02.970 C1 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV
322 F1 6 8.5. 14:40 4 2:08.526 03.965 C1 junioři 500 m Holenka Adam 1999 NYM
322 F1 2 8.5. 14:40 5 2:09.711 05.150 C1 junioři 500 m Janda Filip 1999 KVS
322 F1 7 8.5. 14:40 6 2:10.936 06.375 C1 junioři 500 m Počta Jan 1999 SPA
322 F1 8 8.5. 14:40 7 2:21.536 16.975 C1 junioři 500 m Dolejší Jan 2000 TYN
322 F1 9 8.5. 14:40 8 2:24.256 19.695 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
322 F1 1 8.5. 14:40 9 2:25.411 20.850 C1 junioři 500 m Janál Jakub 2000 TYN

Archiv starších výsledků