Mistrovství ČR na 5 km mládeže a veteránů   I.závod Českého poháru mládeže a Mistrovství ČR klubů II. závod Českého poháru veteránů Memoriál Dr.Karla Popela   -    21.4. 2018 - 22.4. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
10 F1 343 21.4. 12:55 K1 junioři 5km Kobliha Lukáš 2001 OLO
10 F1 365 21.4. 12:55 1 21:24,4 K1 junioři 5km Vorel Jan 2000 USK
10 F1 369 21.4. 12:55 2 21:27,4 00:03,0 K1 junioři 5km Sobíšek Tomáš 2001 SPA
10 F1 354 21.4. 12:55 3 21:32,3 00:07,9 K1 junioři 5km Kulich Michal 2001 POD
10 F1 347 21.4. 12:55 4 21:32,7 00:08,3 K1 junioři 5km Mašek Ondřej 2000 SPA
10 F1 363 21.4. 12:55 5 21:48,0 00:23,6 K1 junioři 5km Kukačka Vilém 2000 UNL
10 F1 362 21.4. 12:55 6 21:53,0 00:28,6 K1 junioři 5km Voronič Michal 2000 JAB
10 F1 355 21.4. 12:55 7 21:57,8 00:33,4 K1 junioři 5km Brabec Jakub 2001 SPA
10 F1 373 21.4. 12:55 8 22:03,1 00:38,7 K1 junioři 5km Fridrych Tomáš 2000 CHO
10 F1 350 21.4. 12:55 9 22:04,5 00:40,1 K1 junioři 5km Záhora Josef 2001 USK
10 F1 353 21.4. 12:55 10 22:10,1 00:45,7 K1 junioři 5km Vlk Josef 2000 DEC
10 F1 358 21.4. 12:55 11 22:11,9 00:47,5 K1 junioři 5km Samec David 2001 ZBR
10 F1 370 21.4. 12:55 12 22:23,9 00:59,5 K1 junioři 5km Sedláček Dan 2001 SOP
10 F1 361 21.4. 12:55 13 22:49,6 01:25,2 K1 junioři 5km Vohryzka Vít 2001 UNL
10 F1 372 21.4. 12:55 14 22:57,3 01:32,9 K1 junioři 5km Dvořák Lukáš 2000 USK
10 F1 359 21.4. 12:55 15 23:00,0 01:35,6 K1 junioři 5km Novotný Adam 2000 CHO
10 F1 367 21.4. 12:55 16 23:03,5 01:39,1 K1 junioři 5km Rác Václav 2001 SOP
10 F1 342 21.4. 12:55 17 23:04,9 01:40,5 K1 junioři 5km Prokop Michael 2001 PDM
10 F1 346 21.4. 12:55 18 23:09,5 01:45,1 K1 junioři 5km Labuť Vojtěch 2001 ZBR
10 F1 345 21.4. 12:55 19 23:24,5 02:00,1 K1 junioři 5km Hejcman Jakub 2001 KOJ
10 F1 349 21.4. 12:55 20 23:45,3 02:20,9 K1 junioři 5km Šmátrala Filip 2000 KAD
10 F1 364 21.4. 12:55 21 23:46,1 02:21,7 K1 junioři 5km Pojezný Jan 2001 ONV
10 F1 356 21.4. 12:55 22 24:19,5 02:55,1 K1 junioři 5km Müller Roman 2001 KAD
10 F1 344 21.4. 12:55 23 24:20,6 02:56,2 K1 junioři 5km Kortan Petr 2001 PIS
10 F1 351 21.4. 12:55 24 24:31,9 03:07,5 K1 junioři 5km Vyleťal Jakub 2000 PDM
10 F1 366 21.4. 12:55 25 24:34,4 03:10,0 K1 junioři 5km Sobíšek David 2001 TYN
10 F1 368 21.4. 12:55 26 25:10,5 03:46,1 K1 junioři 5km Perol Benjamín 2001 SED
10 F1 348 21.4. 12:55 27 25:11,8 03:47,4 K1 junioři 5km Vávra Václav 2000 SED
10 F1 341 21.4. 12:55 28 25:13,8 03:49,4 K1 junioři 5km Pavlík Josef 2001 HRA
10 F1 357 21.4. 12:55 29 25:29,9 04:05,5 K1 junioři 5km Mamčar Robert 2000 VSO
10 F1 360 21.4. 12:55 30 26:43,8 05:19,4 K1 junioři 5km Pjajčík Michal 2001 ONV
10 F1 371 21.4. 12:55 31 26:54,9 05:30,5 K1 junioři 5km Sodomka Lukáš 2000 SPA

Archiv starších výsledků