II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
329 RA 9 4.6. 11:52 DNS K2 junioři 200 m Libiš Jan 2000 SPA, Sodomka Lukáš 2000 SPA
329 RA 5 4.6. 11:52 1 36.661 K2 junioři 200 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
329 RA 2 4.6. 11:52 2 37.426 00.765 K2 junioři 200 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
329 RA 6 4.6. 11:52 3 37.666 01.005 K2 junioři 200 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
329 RA 4 4.6. 11:52 4 38.231 01.570 K2 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
329 RA 7 4.6. 11:52 5 39.446 02.785 K2 junioři 200 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
329 RA 1 4.6. 11:52 6 40.471 03.810 K2 junioři 200 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
329 RA 3 4.6. 11:52 7 40.901 04.240 K2 junioři 200 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
329 RA 8 4.6. 11:52 8 46.491 09.830 K2 junioři 200 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
330 RB 8 4.6. 11:56 DQ K2 junioři 200 m Konvalinka Matěj 1999 TSE, Procházka Jakub 1999 TSE
330 RB 4 4.6. 11:56 1 35.636 K2 junioři 200 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
330 RB 5 4.6. 11:56 2 36.846 01.210 K2 junioři 200 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
330 RB 6 4.6. 11:56 3 37.131 01.495 K2 junioři 200 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
330 RB 1 4.6. 11:56 4 38.761 03.125 K2 junioři 200 m Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM
330 RB 2 4.6. 11:56 5 40.511 04.875 K2 junioři 200 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
330 RB 3 4.6. 11:56 6 40.831 05.195 K2 junioři 200 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
330 RB 7 4.6. 11:56 7 42.046 06.410 K2 junioři 200 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
360 MA 4 4.6. 14:20 1 37.841 K2 junioři 200 m Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM
360 MA 6 4.6. 14:20 2 38.526 00.685 K2 junioři 200 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
360 MA 5 4.6. 14:20 3 38.696 00.855 K2 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
360 MA 1 4.6. 14:20 4 38.721 00.880 K2 junioři 200 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
360 MA 7 4.6. 14:20 5 40.076 02.235 K2 junioři 200 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
360 MA 2 4.6. 14:20 6 40.201 02.360 K2 junioři 200 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
360 MA 8 4.6. 14:20 7 40.436 02.595 K2 junioři 200 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
360 MA 3 4.6. 14:20 8 40.771 02.930 K2 junioři 200 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
360 MA 9 4.6. 14:20 9 46.866 09.025 K2 junioři 200 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
399 F1 5 4.6. 17:00 1 34.691 K2 junioři 200 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
399 F1 6 4.6. 17:00 2 35.401 00.710 K2 junioři 200 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
399 F1 4 4.6. 17:00 3 35.656 00.965 K2 junioři 200 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
399 F1 2 4.6. 17:00 4 36.466 01.775 K2 junioři 200 m Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM
399 F1 3 4.6. 17:00 5 36.956 02.265 K2 junioři 200 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
399 F1 8 4.6. 17:00 6 37.731 03.040 K2 junioři 200 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
399 F1 7 4.6. 17:00 7 37.916 03.225 K2 junioři 200 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
399 F1 1 4.6. 17:00 8 37.926 03.235 K2 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
399 F1 9 4.6. 17:00 9 38.941 04.250 K2 junioři 200 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP

Archiv starších výsledků