I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
208 RA 5 7.5. 15:10 1 40.031 K1 junioři 200 m Volák David 1999 NYM
208 RA 6 7.5. 15:10 2 41.216 01.185 K1 junioři 200 m Háza Hynek 1999 DEC
208 RA 4 7.5. 15:10 3 42.886 02.855 K1 junioři 200 m Záruba Štěpán 1999 KVS
208 RA 9 7.5. 15:10 4 44.661 04.630 K1 junioři 200 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
208 RA 3 7.5. 15:10 5 45.061 05.030 K1 junioři 200 m Šmátrala Filip 2000 KAD
208 RA 2 7.5. 15:10 6 45.286 05.255 K1 junioři 200 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
208 RA 8 7.5. 15:10 7 49.166 09.135 K1 junioři 200 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
208 RA 1 7.5. 15:10 8 50.821 10.790 K1 junioři 200 m Havel Jakub 2000 VSO
208 RA 7 7.5. 15:10 9 54.806 14.775 K1 junioři 200 m Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
209 RB 3 7.5. 15:14 DNS K1 junioři 200 m Čapka Jan 2000 VSO
209 RB 8 7.5. 15:14 DNS K1 junioři 200 m Rulík Antonín 2000 OLO
209 RB 5 7.5. 15:14 1 41.066 K1 junioři 200 m Vorel Jan 2000 USK
209 RB 4 7.5. 15:14 2 41.751 00.685 K1 junioři 200 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
209 RB 6 7.5. 15:14 3 44.056 02.990 K1 junioři 200 m Dvořák Lukáš 2000 USK
209 RB 2 7.5. 15:14 4 44.171 03.105 K1 junioři 200 m Procházka Jakub 1999 TSE
209 RB 7 7.5. 15:14 5 45.031 03.965 K1 junioři 200 m Blažíček Jan 1999 SOP
209 RB 1 7.5. 15:14 6 45.541 04.475 K1 junioři 200 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
210 RC 4 7.5. 15:18 1 40.191 K1 junioři 200 m Mašek Ondřej 2000 SPA
210 RC 5 7.5. 15:18 2 41.341 01.150 K1 junioři 200 m Brabec Jakub 2001 SPA
210 RC 2 7.5. 15:18 3 43.071 02.880 K1 junioři 200 m Müller Vojtěch 1999 KAD
210 RC 6 7.5. 15:18 4 43.981 03.790 K1 junioři 200 m Balane Daniel 2000 TSE
210 RC 3 7.5. 15:18 5 44.831 04.640 K1 junioři 200 m Dvořák Filip 1999 SOP
210 RC 7 7.5. 15:18 6 46.071 05.880 K1 junioři 200 m Šuba Květoslav 2000 OLO
210 RC 1 7.5. 15:18 7 46.221 06.030 K1 junioři 200 m Vlk Josef 2000 DEC
210 RC 8 7.5. 15:18 8 48.636 08.445 K1 junioři 200 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
211 RD 5 7.5. 15:22 1 40.181 K1 junioři 200 m Kukačka Vilém 2000 UNL
211 RD 4 7.5. 15:22 2 40.321 00.140 K1 junioři 200 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
211 RD 7 7.5. 15:22 3 41.921 01.740 K1 junioři 200 m Prokop Michael 2001 PDM
211 RD 1 7.5. 15:22 4 42.176 01.995 K1 junioři 200 m Novotný Adam 2000 CHO
211 RD 6 7.5. 15:22 5 42.566 02.385 K1 junioři 200 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
211 RD 2 7.5. 15:22 6 42.581 02.400 K1 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB
211 RD 8 7.5. 15:22 7 47.111 06.930 K1 junioři 200 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
211 RD 3 7.5. 15:22 8 48.861 08.680 K1 junioři 200 m Vávra Václav 2000 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
222 MA 4 7.5. 16:42 1 40.006 K1 junioři 200 m Háza Hynek 1999 DEC
222 MA 5 7.5. 16:42 2 40.011 00.005 K1 junioři 200 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
222 MA 3 7.5. 16:42 3 42.531 02.525 K1 junioři 200 m Müller Vojtěch 1999 KAD
222 MA 9 7.5. 16:42 4 42.561 02.555 K1 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB
222 MA 2 7.5. 16:42 5 42.741 02.735 K1 junioři 200 m Novotný Adam 2000 CHO
222 MA 6 7.5. 16:42 6 43.786 03.780 K1 junioři 200 m Dvořák Lukáš 2000 USK
222 MA 1 7.5. 16:42 7 43.971 03.965 K1 junioři 200 m Blažíček Jan 1999 SOP
222 MA 7 7.5. 16:42 8 45.081 05.075 K1 junioři 200 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
222 MA 8 7.5. 16:42 9 46.326 06.320 K1 junioři 200 m Dvořák Filip 1999 SOP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
223 MB 5 7.5. 16:46 1 39.716 K1 junioři 200 m Brabec Jakub 2001 SPA
223 MB 2 7.5. 16:46 2 40.281 00.565 K1 junioři 200 m Balane Daniel 2000 TSE
223 MB 4 7.5. 16:46 3 40.641 00.925 K1 junioři 200 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
223 MB 1 7.5. 16:46 4 40.671 00.955 K1 junioři 200 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
223 MB 6 7.5. 16:46 5 41.221 01.505 K1 junioři 200 m Prokop Michael 2001 PDM
223 MB 3 7.5. 16:46 6 43.226 03.510 K1 junioři 200 m Záruba Štěpán 1999 KVS
223 MB 7 7.5. 16:46 7 43.576 03.860 K1 junioři 200 m Procházka Jakub 1999 TSE
223 MB 9 7.5. 16:46 8 45.281 05.565 K1 junioři 200 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
223 MB 8 7.5. 16:46 9 46.961 07.245 K1 junioři 200 m Šmátrala Filip 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
238 F2 3 7.5. 18:40 1 41.661 K1 junioři 200 m Prokop Michael 2001 PDM
238 F2 2 7.5. 18:40 2 41.946 00.285 K1 junioři 200 m Dvořák Lukáš 2000 USK
238 F2 6 7.5. 18:40 3 42.361 00.700 K1 junioři 200 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
238 F2 5 7.5. 18:40 4 42.726 01.065 K1 junioři 200 m Müller Vojtěch 1999 KAD
238 F2 8 7.5. 18:40 5 42.831 01.170 K1 junioři 200 m Záruba Štěpán 1999 KVS
238 F2 4 7.5. 18:40 6 43.456 01.795 K1 junioři 200 m Voronič Michal 2000 JAB
238 F2 1 7.5. 18:40 7 43.591 01.930 K1 junioři 200 m Procházka Jakub 1999 TSE
238 F2 7 7.5. 18:40 8 44.371 02.710 K1 junioři 200 m Novotný Adam 2000 CHO
238 F2 9 7.5. 18:40 9 46.316 04.655 K1 junioři 200 m Blažíček Jan 1999 SOP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
239 F1 5 7.5. 18:45 1 38.401 K1 junioři 200 m Volák David 1999 NYM
239 F1 7 7.5. 18:45 2 39.206 00.805 K1 junioři 200 m Kukačka Vilém 2000 UNL
239 F1 4 7.5. 18:45 3 39.581 01.180 K1 junioři 200 m Mašek Ondřej 2000 SPA
239 F1 8 7.5. 18:45 4 39.926 01.525 K1 junioři 200 m Brabec Jakub 2001 SPA
239 F1 6 7.5. 18:45 5 40.116 01.715 K1 junioři 200 m Vorel Jan 2000 USK
239 F1 9 7.5. 18:45 6 40.461 02.060 K1 junioři 200 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
239 F1 3 7.5. 18:45 7 40.601 02.200 K1 junioři 200 m Háza Hynek 1999 DEC
239 F1 1 7.5. 18:45 8 40.746 02.345 K1 junioři 200 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
239 F1 2 7.5. 18:45 9 40.926 02.525 K1 junioři 200 m Balane Daniel 2000 TSE

Archiv starších výsledků