I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
212 RA 4 7.5. 15:26 1 44.741 C1 junioři 200 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
212 RA 5 7.5. 15:26 2 46.561 01.820 C1 junioři 200 m Franěk Lukáš 1999 NYM
212 RA 6 7.5. 15:26 3 47.376 02.635 C1 junioři 200 m Počta Jan 1999 SPA
212 RA 3 7.5. 15:26 4 51.626 06.885 C1 junioři 200 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
212 RA 7 7.5. 15:26 5 51.801 07.060 C1 junioři 200 m Krušina Filip 2000 ONV
212 RA 8 7.5. 15:26 6 53.196 08.455 C1 junioři 200 m Janál Jakub 2000 TYN
212 RA 2 7.5. 15:26 7 55.541 10.800 C1 junioři 200 m Pošmourný Petr 2000 JAB
212 RA 1 7.5. 15:26 8 1:03.061 18.320 C1 junioři 200 m Pastrňák Jiří - Zachariáš 1999 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
213 RB 4 7.5. 15:30 1 46.846 C1 junioři 200 m Zalubil Jiří 2000 ONV
213 RB 5 7.5. 15:30 2 46.856 00.010 C1 junioři 200 m Holenka Adam 1999 NYM
213 RB 7 7.5. 15:30 3 50.551 03.705 C1 junioři 200 m Janda Filip 1999 KVS
213 RB 6 7.5. 15:30 4 50.991 04.145 C1 junioři 200 m Dolejší Jan 2000 TYN
213 RB 2 7.5. 15:30 5 58.826 11.980 C1 junioři 200 m Plaček Matyáš 2000 NYM
213 RB 8 7.5. 15:30 6 1:01.021 14.175 C1 junioři 200 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
224 MA 9 7.5. 16:50 DNS C1 junioři 200 m Pastrňák Jiří - Zachariáš 1999 USK
224 MA 4 7.5. 16:50 1 50.141 C1 junioři 200 m Dolejší Jan 2000 TYN
224 MA 5 7.5. 16:50 2 50.671 00.530 C1 junioři 200 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
224 MA 3 7.5. 16:50 3 51.436 01.295 C1 junioři 200 m Janál Jakub 2000 TYN
224 MA 6 7.5. 16:50 4 52.061 01.920 C1 junioři 200 m Krušina Filip 2000 ONV
224 MA 2 7.5. 16:50 5 52.211 02.070 C1 junioři 200 m Plaček Matyáš 2000 NYM
224 MA 8 7.5. 16:50 6 56.946 06.805 C1 junioři 200 m Pošmourný Petr 2000 JAB
224 MA 7 7.5. 16:50 7 58.366 08.225 C1 junioři 200 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
240 F1 5 7.5. 18:50 1 45.881 C1 junioři 200 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
240 F1 7 7.5. 18:50 2 46.171 00.290 C1 junioři 200 m Franěk Lukáš 1999 NYM
240 F1 6 7.5. 18:50 3 46.486 00.605 C1 junioři 200 m Zalubil Jiří 2000 ONV
240 F1 4 7.5. 18:50 4 47.146 01.265 C1 junioři 200 m Holenka Adam 1999 NYM
240 F1 8 7.5. 18:50 5 48.106 02.225 C1 junioři 200 m Janda Filip 1999 KVS
240 F1 3 7.5. 18:50 6 48.276 02.395 C1 junioři 200 m Počta Jan 1999 SPA
240 F1 2 7.5. 18:50 7 51.531 05.650 C1 junioři 200 m Dolejší Jan 2000 TYN
240 F1 9 7.5. 18:50 8 52.381 06.500 C1 junioři 200 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
240 F1 1 7.5. 18:50 9 52.981 07.100 C1 junioři 200 m Janál Jakub 2000 TYN

Archiv starších výsledků