I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
333 F 477 8.5. 18:05 K1 junioři 2000 m Novotný Adam 2000 CHO
333 F 489 8.5. 18:05 K1 junioři 2000 m Rulík Antonín 2000 OLO
333 F 493 8.5. 18:05 K1 junioři 2000 m Mamčar Robert 2000 OLO
333 F 494 8.5. 18:05 K1 junioři 2000 m Čapka Jan 2000 VSO
333 F 498 8.5. 18:05 K1 junioři 2000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
333 F 467 8.5. 18:05 1 08:20,0 K1 junioři 2000 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
333 F 472 8.5. 18:05 2 08:20,2 00:00,2 K1 junioři 2000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
333 F 468 8.5. 18:05 3 08:20,5 00:00,5 K1 junioři 2000 m Vorel Jan 2000 USK
333 F 471 8.5. 18:05 4 08:23,7 00:03,7 K1 junioři 2000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
333 F 474 8.5. 18:05 5 08:24,6 00:04,6 K1 junioři 2000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
333 F 469 8.5. 18:05 6 08:26,3 00:06,3 K1 junioři 2000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
333 F 470 8.5. 18:05 7 08:29,5 00:09,5 K1 junioři 2000 m Kukačka Vilém 2000 UNL
333 F 481 8.5. 18:05 8 08:30,7 00:10,7 K1 junioři 2000 m Voronič Michal 2000 JAB
333 F 479 8.5. 18:05 9 08:37,2 00:17,2 K1 junioři 2000 m Háza Hynek 1999 DEC
333 F 476 8.5. 18:05 10 08:41,5 00:21,5 K1 junioři 2000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
333 F 475 8.5. 18:05 11 08:44,2 00:24,2 K1 junioři 2000 m Kotěra Jiří 2000 CER
333 F 482 8.5. 18:05 12 08:45,0 00:25,0 K1 junioři 2000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
333 F 484 8.5. 18:05 13 08:57,8 00:37,8 K1 junioři 2000 m Blažíček Jan 1999 SOP
333 F 480 8.5. 18:05 14 09:01,8 00:41,8 K1 junioři 2000 m Šuba Květoslav 2000 OLO
333 F 478 8.5. 18:05 15 09:02,4 00:42,4 K1 junioři 2000 m Vlk Josef 2000 DEC
333 F 497 8.5. 18:05 16 09:10,3 00:50,3 K1 junioři 2000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
333 F 483 8.5. 18:05 17 09:11,8 00:51,8 K1 junioři 2000 m Procházka Jakub 1999 TSE
333 F 495 8.5. 18:05 18 09:14,6 00:54,6 K1 junioři 2000 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
333 F 487 8.5. 18:05 19 09:18,2 00:58,2 K1 junioři 2000 m Šmátrala Filip 2000 KAD
333 F 486 8.5. 18:05 20 09:25,4 01:05,4 K1 junioři 2000 m Dvořák Filip 1999 SOP
333 F 473 8.5. 18:05 21 09:28,5 01:08,5 K1 junioři 2000 m Balane Daniel 2000 TSE
333 F 496 8.5. 18:05 22 09:32,2 01:12,2 K1 junioři 2000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
333 F 490 8.5. 18:05 23 09:36,2 01:16,2 K1 junioři 2000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
333 F 485 8.5. 18:05 24 09:38,0 01:18,0 K1 junioři 2000 m Volák David 1999 NYM
333 F 488 8.5. 18:05 25 09:40,8 01:20,8 K1 junioři 2000 m Müller Vojtěch 1999 KAD
333 F 491 8.5. 18:05 26 09:56,8 01:36,8 K1 junioři 2000 m Vávra Václav 2000 SED
333 F 492 8.5. 18:05 27 09:59,8 01:39,8 K1 junioři 2000 m Havel Jakub 2000 VSO

Archiv starších výsledků