I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
145 RA 7 7.5. 08:44 DNS K2 junioři 1000 m Rulík Antonín 2000 OLO, Šuba Květoslav 2000 OLO
145 RA 5 7.5. 08:44 1 3:48.201 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
145 RA 4 7.5. 08:44 2 3:52.971 04.770 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
145 RA 6 7.5. 08:44 3 3:53.956 05.755 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
145 RA 2 7.5. 08:44 4 4:03.616 15.415 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
145 RA 3 7.5. 08:44 5 4:20.241 32.040 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
146 RB 5 7.5. 08:48 1 3:46.076 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
146 RB 4 7.5. 08:48 2 3:51.056 04.980 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
146 RB 2 7.5. 08:48 3 3:58.666 12.590 K2 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
146 RB 6 7.5. 08:48 4 4:08.901 22.825 K2 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC, Háza Hynek 1999 DEC
146 RB 7 7.5. 08:48 5 4:13.336 27.260 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
146 RB 3 7.5. 08:48 6 4:15.256 29.180 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
168 MA 6 7.5. 10:36 1 3:53.516 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
168 MA 5 7.5. 10:36 2 3:54.511 00.995 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
168 MA 4 7.5. 10:36 3 3:55.966 02.450 K2 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC, Háza Hynek 1999 DEC
168 MA 7 7.5. 10:36 4 3:58.156 04.640 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
168 MA 2 7.5. 10:36 5 4:03.671 10.155 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
195 F1 5 7.5. 13:35 1 3:37.426 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
195 F1 6 7.5. 13:35 2 3:38.961 01.535 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
195 F1 4 7.5. 13:35 3 3:45.961 08.535 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
195 F1 3 7.5. 13:35 4 3:49.921 12.495 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
195 F1 7 7.5. 13:35 5 3:53.001 15.575 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
195 F1 2 7.5. 13:35 6 3:54.301 16.875 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
195 F1 1 7.5. 13:35 7 3:57.646 20.220 K2 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC, Háza Hynek 1999 DEC
195 F1 8 7.5. 13:35 8 3:58.591 21.165 K2 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
195 F1 9 7.5. 13:35 9 4:03.196 25.770 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP

Archiv starších výsledků