I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
1 RA 8 6.5. 08:00 DNS K1 junioři 1000 m Rulík Antonín 2000 OLO
1 RA 5 6.5. 08:00 1 3:54.031 K1 junioři 1000 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
1 RA 4 6.5. 08:00 2 4:03.541 09.510 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
1 RA 3 6.5. 08:00 3 4:05.896 11.865 K1 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
1 RA 6 6.5. 08:00 4 4:08.041 14.010 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
1 RA 2 6.5. 08:00 5 4:09.811 15.780 K1 junioři 1000 m Šmátrala Filip 2000 KAD
1 RA 7 6.5. 08:00 6 4:10.386 16.355 K1 junioři 1000 m Procházka Jakub 1999 TSE
1 RA 1 6.5. 08:00 7 4:48.541 54.510 K1 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
2 RB 8 6.5. 08:04 DNS K1 junioři 1000 m Čapka Jan 2000 VSO
2 RB 5 6.5. 08:04 1 3:54.881 K1 junioři 1000 m Vorel Jan 2000 USK
2 RB 7 6.5. 08:04 2 3:55.596 00.715 K1 junioři 1000 m Volák David 1999 NYM
2 RB 3 6.5. 08:04 3 3:56.541 01.660 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
2 RB 6 6.5. 08:04 4 4:02.301 07.420 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
2 RB 4 6.5. 08:04 5 4:04.956 10.075 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
2 RB 1 6.5. 08:04 6 4:10.171 15.290 K1 junioři 1000 m Müller Vojtěch 1999 KAD
2 RB 2 6.5. 08:04 7 4:55.151 1:00.270 K1 junioři 1000 m Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
3 RC 7 6.5. 08:08 DNS K1 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP
3 RC 5 6.5. 08:08 1 3:49.861 K1 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL
3 RC 4 6.5. 08:08 2 3:51.106 01.245 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
3 RC 6 6.5. 08:08 3 4:06.651 16.790 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
3 RC 3 6.5. 08:08 4 4:11.906 22.045 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 OLO
3 RC 8 6.5. 08:08 5 4:15.961 26.100 K1 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
3 RC 2 6.5. 08:08 6 4:16.116 26.255 K1 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
3 RC 1 6.5. 08:08 7 4:44.646 54.785 K1 junioři 1000 m Vávra Václav 2000 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
4 RD 4 6.5. 08:12 1 3:54.311 K1 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
4 RD 5 6.5. 08:12 2 3:56.651 02.340 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
4 RD 3 6.5. 08:12 3 3:57.861 03.550 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
4 RD 2 6.5. 08:12 4 4:05.331 11.020 K1 junioři 1000 m Blažíček Jan 1999 SOP
4 RD 6 6.5. 08:12 5 4:13.456 19.145 K1 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC
4 RD 8 6.5. 08:12 6 4:23.261 28.950 K1 junioři 1000 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
4 RD 7 6.5. 08:12 7 4:25.496 31.185 K1 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
4 RD 1 6.5. 08:12 8 4:45.726 51.415 K1 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
53 MA 5 6.5. 11:40 1 3:55.191 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
53 MA 4 6.5. 11:40 2 3:56.021 00.830 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
53 MA 6 6.5. 11:40 3 3:56.036 00.845 K1 junioři 1000 m Volák David 1999 NYM
53 MA 3 6.5. 11:40 4 4:02.501 07.310 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
53 MA 7 6.5. 11:40 5 4:06.331 11.140 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
53 MA 8 6.5. 11:40 6 4:07.666 12.475 K1 junioři 1000 m Blažíček Jan 1999 SOP
53 MA 9 6.5. 11:40 7 4:08.021 12.830 K1 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC
53 MA 1 6.5. 11:40 8 4:15.411 20.220 K1 junioři 1000 m Procházka Jakub 1999 TSE
53 MA 2 6.5. 11:40 9 4:22.236 27.045 K1 junioři 1000 m Šmátrala Filip 2000 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
54 MB 5 6.5. 11:44 1 3:52.146 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
54 MB 6 6.5. 11:44 2 3:53.701 01.555 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
54 MB 9 6.5. 11:44 3 3:56.086 03.940 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
54 MB 4 6.5. 11:44 4 3:57.051 04.905 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
54 MB 8 6.5. 11:44 5 4:02.591 10.445 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 OLO
54 MB 3 6.5. 11:44 6 4:04.916 12.770 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
54 MB 7 6.5. 11:44 7 4:05.706 13.560 K1 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
54 MB 1 6.5. 11:44 8 4:14.721 22.575 K1 junioři 1000 m Müller Vojtěch 1999 KAD
54 MB 2 6.5. 11:44 9 4:15.726 23.580 K1 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
95 F2 5 6.5. 15:30 1 3:49.896 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
95 F2 4 6.5. 15:30 2 3:51.841 01.945 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
95 F2 6 6.5. 15:30 3 3:53.906 04.010 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
95 F2 3 6.5. 15:30 4 3:54.506 04.610 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
95 F2 9 6.5. 15:30 5 3:55.321 05.425 K1 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
95 F2 7 6.5. 15:30 6 3:58.106 08.210 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 OLO
95 F2 2 6.5. 15:30 7 3:59.056 09.160 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
95 F2 8 6.5. 15:30 8 3:59.911 10.015 K1 junioři 1000 m Blažíček Jan 1999 SOP
95 F2 1 6.5. 15:30 9 4:03.036 13.140 K1 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
96 F1 6 6.5. 15:40 1 3:42.701 K1 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL
96 F1 5 6.5. 15:40 2 3:43.391 00.690 K1 junioři 1000 m Vorel Jan 2000 USK
96 F1 7 6.5. 15:40 3 3:44.241 01.540 K1 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
96 F1 4 6.5. 15:40 4 3:45.181 02.480 K1 junioři 1000 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
96 F1 2 6.5. 15:40 5 3:45.426 02.725 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
96 F1 8 6.5. 15:40 6 3:48.596 05.895 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
96 F1 3 6.5. 15:40 7 3:49.501 06.800 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
96 F1 1 6.5. 15:40 8 3:54.126 11.425 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
96 F1 9 6.5. 15:40 9 3:59.396 16.695 K1 junioři 1000 m Volák David 1999 NYM

Archiv starších výsledků