I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
5 RA 4 6.5. 08:16 1 4:21.116 C1 junioři 1000 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
5 RA 5 6.5. 08:16 2 4:25.581 04.465 C1 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM
5 RA 6 6.5. 08:16 3 4:37.986 16.870 C1 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS
5 RA 3 6.5. 08:16 4 4:46.736 25.620 C1 junioři 1000 m Janál Jakub 2000 TYN
5 RA 8 6.5. 08:16 5 5:08.476 47.360 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
5 RA 2 6.5. 08:16 6 5:10.286 49.170 C1 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM
5 RA 7 6.5. 08:16 7 5:22.801 1:01.685 C1 junioři 1000 m Pošmourný Petr 2000 JAB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
6 RB 8 6.5. 08:20 DNS C1 junioři 1000 m Pošmourný Petr 2000 JAB
6 RB 5 6.5. 08:20 1 4:21.871 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
6 RB 4 6.5. 08:20 2 4:24.006 02.135 C1 junioři 1000 m Počta Jan 1999 SPA
6 RB 3 6.5. 08:20 3 4:27.881 06.010 C1 junioři 1000 m Holenka Adam 1999 NYM
6 RB 6 6.5. 08:20 4 4:48.556 26.685 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
6 RB 2 6.5. 08:20 5 5:33.931 1:12.060 C1 junioři 1000 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
6 RB 7 6.5. 08:20 6 5:35.571 1:13.700 C1 junioři 1000 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
55 MA 4 6.5. 11:48 1 4:42.706 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
55 MA 5 6.5. 11:48 2 4:48.341 05.635 C1 junioři 1000 m Janál Jakub 2000 TYN
55 MA 6 6.5. 11:48 3 4:56.211 13.505 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
55 MA 3 6.5. 11:48 4 5:00.966 18.260 C1 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM
55 MA 8 6.5. 11:48 5 5:27.651 44.945 C1 junioři 1000 m Pošmourný Petr 2000 JAB
55 MA 2 6.5. 11:48 6 5:29.986 47.280 C1 junioři 1000 m Mareš Mikuláš 2000 NYM
55 MA 7 6.5. 11:48 7 5:38.631 55.925 C1 junioři 1000 m Fiala Eduard 1999 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
93 F1 6 6.5. 15:10 1 4:12.196 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
93 F1 7 6.5. 15:10 2 4:12.986 00.790 C1 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM
93 F1 5 6.5. 15:10 3 4:15.401 03.205 C1 junioři 1000 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
93 F1 8 6.5. 15:10 4 4:17.306 05.110 C1 junioři 1000 m Holenka Adam 1999 NYM
93 F1 3 6.5. 15:10 5 4:20.466 08.270 C1 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS
93 F1 4 6.5. 15:10 6 4:22.021 09.825 C1 junioři 1000 m Počta Jan 1999 SPA
93 F1 2 6.5. 15:10 7 4:37.881 25.685 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
93 F1 9 6.5. 15:10 8 4:50.056 37.860 C1 junioři 1000 m Janál Jakub 2000 TYN
93 F1 1 6.5. 15:10 9 5:05.171 52.975 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV

Archiv starších výsledků