I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
147 RA 5 7.5. 09:00 1 1:44.651 K1 muži 500 m Dostál Josef 1993 DUP
147 RA 6 7.5. 09:00 2 1:45.396 00.745 K1 muži 500 m Zavřel Jakub 1996 USK
147 RA 4 7.5. 09:00 3 1:46.416 01.765 K1 muži 500 m Veselý Tomáš 1996 DUP
147 RA 1 7.5. 09:00 4 1:47.046 02.395 K1 muži 500 m Sobíšek Martin 1998 DUP
147 RA 7 7.5. 09:00 5 1:47.891 03.240 K1 muži 500 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
147 RA 3 7.5. 09:00 6 1:49.671 05.020 K1 muži 500 m Kučera Martin 1997 USK
147 RA 2 7.5. 09:00 7 1:53.966 09.315 K1 muži 500 m Klemperer Otto 1997 DUP
147 RA 8 7.5. 09:00 8 1:55.891 11.240 K1 muži 500 m Liška Josef 1993 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
148 RB 5 7.5. 09:04 1 1:45.091 K1 muži 500 m Havel Daniel 1991 DUP
148 RB 4 7.5. 09:04 2 1:47.021 01.930 K1 muži 500 m Nepraš Lukáš 1993 DUP
148 RB 3 7.5. 09:04 3 1:48.401 03.310 K1 muži 500 m Slepica Karel 1988 USK
148 RB 8 7.5. 09:04 4 1:48.516 03.425 K1 muži 500 m Šindelář Jakub 1998 DUP
148 RB 6 7.5. 09:04 5 1:49.636 04.545 K1 muži 500 m Seidl Martin 1994 USK
148 RB 7 7.5. 09:04 6 1:50.506 05.415 K1 muži 500 m Kotrč David 1992 ZBR
148 RB 1 7.5. 09:04 7 1:51.731 06.640 K1 muži 500 m Pokorný Daniel 1994 CHO
148 RB 2 7.5. 09:04 8 2:00.086 14.995 K1 muži 500 m Vaněk Petr 1996 CER
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
149 RC 5 7.5. 09:08 1 1:46.916 K1 muži 500 m Špicar Jakub 1993 DUP
149 RC 4 7.5. 09:08 2 1:54.126 07.210 K1 muži 500 m Trefil Lukáš 1988 DUP
149 RC 3 7.5. 09:08 3 1:55.821 08.905 K1 muži 500 m Davídek Pavel 1987 DUP
149 RC 8 7.5. 09:08 4 1:57.121 10.205 K1 muži 500 m Pavlík Matouš 1988 USK
149 RC 6 7.5. 09:08 5 1:57.691 10.775 K1 muži 500 m Kusovský Lukáš 1991 DUP
149 RC 2 7.5. 09:08 6 1:58.826 11.910 K1 muži 500 m Merhaut Michal 1970 SHK
149 RC 1 7.5. 09:08 7 1:59.026 12.110 K1 muži 500 m Skypala Jan 1998 PPL
149 RC 7 7.5. 09:08 8 2:08.616 21.700 K1 muži 500 m Dušátko Vojtěch 1998 CER
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
150 RD 5 7.5. 09:12 1 1:47.681 K1 muži 500 m Šlouf Radek 1994 DUP
150 RD 4 7.5. 09:12 2 1:50.706 03.025 K1 muži 500 m Štěrba Jan 1981 DUP
150 RD 3 7.5. 09:12 3 1:52.561 04.880 K1 muži 500 m Kučera Patrik 1993 DUP
150 RD 6 7.5. 09:12 4 1:55.456 07.775 K1 muži 500 m Bišický Ondřej 1997 CHO
150 RD 2 7.5. 09:12 5 1:56.501 08.820 K1 muži 500 m Pavlík Tomáš 1987 USK
150 RD 8 7.5. 09:12 6 1:58.026 10.345 K1 muži 500 m Smrček Ludvík 1998 LIT
150 RD 7 7.5. 09:12 7 2:10.016 22.335 K1 muži 500 m Fučík Michal 1989 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
177 MA 5 7.5. 11:24 1 1:42.366 K1 muži 500 m Zavřel Jakub 1996 USK
177 MA 6 7.5. 11:24 2 1:43.571 01.205 K1 muži 500 m Nepraš Lukáš 1993 DUP
177 MA 4 7.5. 11:24 3 1:43.881 01.515 K1 muži 500 m Slepica Karel 1988 USK
177 MA 2 7.5. 11:24 4 1:45.011 02.645 K1 muži 500 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
177 MA 7 7.5. 11:24 5 1:45.551 03.185 K1 muži 500 m Davídek Pavel 1987 DUP
177 MA 1 7.5. 11:24 6 1:46.906 04.540 K1 muži 500 m Kotrč David 1992 ZBR
177 MA 3 7.5. 11:24 7 1:47.321 04.955 K1 muži 500 m Šindelář Jakub 1998 DUP
177 MA 8 7.5. 11:24 8 1:50.536 08.170 K1 muži 500 m Bišický Ondřej 1997 CHO
177 MA 9 7.5. 11:24 9 1:54.926 12.560 K1 muži 500 m Pavlík Tomáš 1987 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
178 MB 6 7.5. 11:28 1 1:44.106 K1 muži 500 m Štěrba Jan 1981 DUP
178 MB 5 7.5. 11:28 2 1:45.221 01.115 K1 muži 500 m Trefil Lukáš 1988 DUP
178 MB 3 7.5. 11:28 3 1:46.226 02.120 K1 muži 500 m Sobíšek Martin 1998 DUP
178 MB 1 7.5. 11:28 4 1:49.366 05.260 K1 muži 500 m Kučera Martin 1997 USK
178 MB 9 7.5. 11:28 5 1:55.346 11.240 K1 muži 500 m Seidl Martin 1994 USK
178 MB 8 7.5. 11:28 6 1:57.471 13.365 K1 muži 500 m Pavlík Matouš 1988 USK
178 MB 7 7.5. 11:28 7 2:03.381 19.275 K1 muži 500 m Veselý Tomáš 1996 DUP
178 MB 4 7.5. 11:28 8 2:04.256 20.150 K1 muži 500 m Kučera Patrik 1993 DUP
178 MB 2 7.5. 11:28 9 2:09.791 25.685 K1 muži 500 m Kusovský Lukáš 1991 DUP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
201 F2 9 7.5. 14:25 DNS K1 muži 500 m Veselý Tomáš 1996 DUP
201 F2 5 7.5. 14:25 1 1:51.226 K1 muži 500 m Sobíšek Martin 1998 DUP
201 F2 1 7.5. 14:25 2 1:51.601 00.375 K1 muži 500 m Šindelář Jakub 1998 DUP
201 F2 3 7.5. 14:25 3 1:51.621 00.395 K1 muži 500 m Davídek Pavel 1987 DUP
201 F2 4 7.5. 14:25 4 1:53.741 02.515 K1 muži 500 m Kučera Martin 1997 USK
201 F2 6 7.5. 14:25 5 1:54.506 03.280 K1 muži 500 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
201 F2 8 7.5. 14:25 6 1:55.431 04.205 K1 muži 500 m Kotrč David 1992 ZBR
201 F2 2 7.5. 14:25 7 2:00.081 08.855 K1 muži 500 m Pavlík Matouš 1988 USK
201 F2 7 7.5. 14:25 8 2:03.211 11.985 K1 muži 500 m Seidl Martin 1994 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
202 F1 4 7.5. 14:40 1 1:43.521 K1 muži 500 m Dostál Josef 1993 DUP
202 F1 2 7.5. 14:40 2 1:44.166 00.645 K1 muži 500 m Štěrba Jan 1981 DUP
202 F1 5 7.5. 14:40 3 1:44.476 00.955 K1 muži 500 m Havel Daniel 1991 DUP
202 F1 7 7.5. 14:40 4 1:45.171 01.650 K1 muži 500 m Šlouf Radek 1994 DUP
202 F1 3 7.5. 14:40 5 1:45.361 01.840 K1 muži 500 m Zavřel Jakub 1996 USK
202 F1 1 7.5. 14:40 6 1:45.781 02.260 K1 muži 500 m Nepraš Lukáš 1993 DUP
202 F1 8 7.5. 14:40 7 1:46.396 02.875 K1 muži 500 m Trefil Lukáš 1988 DUP
202 F1 6 7.5. 14:40 8 1:46.516 02.995 K1 muži 500 m Špicar Jakub 1993 DUP
202 F1 9 7.5. 14:40 9 1:47.491 03.970 K1 muži 500 m Slepica Karel 1988 USK

Archiv starších výsledků