I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
151 RA 5 7.5. 09:16 1 1:52.911 C1 muži 500 m Fuksa Martin 1993 DUP
151 RA 6 7.5. 09:16 2 2:00.196 07.285 C1 muži 500 m Janda Tomáš 1992 USK
151 RA 7 7.5. 09:16 3 2:01.316 08.405 C1 muži 500 m Macháček David 1993 PIS
151 RA 4 7.5. 09:16 4 2:03.761 10.850 C1 muži 500 m Hájek Kryštof 1997 DUP
151 RA 2 7.5. 09:16 5 2:09.801 16.890 C1 muži 500 m Spálenský Marek 1991 SEZ
151 RA 1 7.5. 09:16 6 2:10.746 17.835 C1 muži 500 m Schindler Roman 1991 USK
151 RA 8 7.5. 09:16 7 2:15.701 22.790 C1 muži 500 m Dlouhý Jan 1992 TYN
151 RA 9 7.5. 09:16 8 2:26.136 33.225 C1 muži 500 m Přikryl Jiří 1997 PRV
151 RA 3 7.5. 09:16 9 2:26.611 33.700 C1 muži 500 m Hájek Lukáš 1995 KVS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
152 RB 4 7.5. 09:20 1 1:56.831 C1 muži 500 m Fuksa Petr 1998 DUP
152 RB 3 7.5. 09:20 2 1:57.671 00.840 C1 muži 500 m Kořínek Daniel 1998 DUP
152 RB 5 7.5. 09:20 3 1:58.246 01.415 C1 muži 500 m Dvořák Filip 1988 DUP
152 RB 6 7.5. 09:20 4 1:59.106 02.275 C1 muži 500 m Procházka Ivan 1993 USK
152 RB 2 7.5. 09:20 5 2:04.526 07.695 C1 muži 500 m Egermaier Martin 1987 DUP
152 RB 7 7.5. 09:20 6 2:05.366 08.535 C1 muži 500 m Hájek Šimon 1995 DUP
152 RB 8 7.5. 09:20 7 2:06.296 09.465 C1 muži 500 m Dubský Václav 1989 DUP
152 RB 1 7.5. 09:20 8 2:08.276 11.445 C1 muži 500 m Janík David 1998 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
179 MA 4 7.5. 11:32 1 2:02.181 C1 muži 500 m Procházka Ivan 1993 USK
179 MA 5 7.5. 11:32 2 2:03.571 01.390 C1 muži 500 m Hájek Kryštof 1997 DUP
179 MA 7 7.5. 11:32 3 2:03.611 01.430 C1 muži 500 m Hájek Šimon 1995 DUP
179 MA 2 7.5. 11:32 4 2:04.951 02.770 C1 muži 500 m Egermaier Martin 1987 DUP
179 MA 1 7.5. 11:32 5 2:08.291 06.110 C1 muži 500 m Dubský Václav 1989 DUP
179 MA 8 7.5. 11:32 6 2:08.311 06.130 C1 muži 500 m Dlouhý Jan 1992 TYN
179 MA 3 7.5. 11:32 7 2:08.376 06.195 C1 muži 500 m Schindler Roman 1991 USK
179 MA 9 7.5. 11:32 8 2:10.301 08.120 C1 muži 500 m Janík David 1998 ONV
179 MA 6 7.5. 11:32 9 2:17.446 15.265 C1 muži 500 m Spálenský Marek 1991 SEZ
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
227 F1 9 7.5. 17:10 DNS C1 muži 500 m Hájek Kryštof 1997 DUP
227 F1 5 7.5. 17:10 1 1:52.946 C1 muži 500 m Fuksa Martin 1993 DUP
227 F1 8 7.5. 17:10 2 1:53.586 00.640 C1 muži 500 m Dvořák Filip 1988 DUP
227 F1 6 7.5. 17:10 3 1:55.576 02.630 C1 muži 500 m Fuksa Petr 1998 DUP
227 F1 2 7.5. 17:10 4 1:56.011 03.065 C1 muži 500 m Procházka Ivan 1993 USK
227 F1 3 7.5. 17:10 5 1:56.091 03.145 C1 muži 500 m Macháček David 1993 PIS
227 F1 7 7.5. 17:10 6 1:56.396 03.450 C1 muži 500 m Janda Tomáš 1992 USK
227 F1 4 7.5. 17:10 7 1:58.916 05.970 C1 muži 500 m Kořínek Daniel 1998 DUP
227 F1 1 7.5. 17:10 8 2:00.006 07.060 C1 muži 500 m Hájek Šimon 1995 DUP

Archiv starších výsledků